Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Někdo hold je v takovým lvl, že každá příchozí akce je a bude nezajímavá.. Zatím mi to nehrozí :D, ale sazeničku chci :D
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    prajem vsetkym pekny den...umna stav..psenica-6200ks--luk-sip-431ks...snad sa mi podari dopestovat,,heh

    priklanam sa k papulke..uz nejako robim tie akcie len zotrvacne...vsetkym nech sa dari
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  3. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    no, ďalšia akcia, ktorú ignorujem...
     
  4. mima2707

    mima2707 Zelenáč fóra

    Ahoj, mám problém s nákupom florénov na nákup pomocníkov ( kombajn ...) , poslala som už tri sms od včera a doposiaľ som nedostala ani jeden florén :( ... miniem si kredit zbytočne alebo sa chyba odstráni včas , aby som si mohla kúpiť pomocníkov ešte v akcii ? Ďakujem za odpoveď
     
  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji příjemný herní akční den,
    akcičku jsem si rozjela ve svém stylu. Mám svojí metodu a nepotřebuji mít hned hotovou. Zkrátka si chci akci užít stylem klidného sázení a v noci klidného spaní.
    Dvě plochy pro pěstování (hlavní a mýtina) mi zatím vždy stačilo a i trochu adrenalínu bodne..:D
    Času mám dost a o to víc si vše užívám, zda jí dokončím. Čas 8 hodin pro pěstování plně ideální.
    Všem, kteří se do akcičky pustili držím palečky.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    pšenice 5853 idealní stav 2680 plním na 218,4% celkem 29,3%
    luk a šíp 364 idealní stav 121 plním na 300,8% celkem 40,4%
    --------------------------------------------
    farma 95 bahama 200 trh BC
     
  8. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Moc zajímavá akcička,plním na 100%,všude zasetá dvouzrnka,tak snad se mi ji podaří splnit celou.
    Z tajemky očekávám katalpu,protože je snad přitahuji jak magnet :D.
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Původně jsem akci dělat nechtěla, nějak jsem momentálně ve stromkovém rozpoložení, ale pak jsem si řekla, že účast v podobě prvního úkolu mi nemůže uškodit. Vykousla jsem deset velkých míst na pole a možná až rozpěstuji, tak tomu ani víc prostoru nedám. Byla by to myslím první akce, kterou bych tímhle stylem jela, ale teď prostě na komplet plnění nějak nemám sílu :)
    Luků - 201 Šípů - 201 :p Kytek - 5
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    :wuerg:všem pěkný den .... no toto nové forum není určitě lepší jako staré (je to můj názor), ale na co to dělat jednoduše, když to může být složitější zmizel podpis a taky karty :) .... no stejně jako "album", kam už moc lidí nechodí, tak .... jinak akci jedu jako vždy ze setrvačnosti ... získat stonek s dekorkami není žádné terno - hlavně když dává méně BZ než samotné dekorky ( i když tady to není až tak velký rozdíl) .... no samotný prázdný stonek! ... to by vážně bylo fajn, ale už o to dlouho škemráme a nic se neděje .... no asi ani nebude dít ... akci chci dodělat, no při pracovním víkendu to bude těžší ... nebo vybrat si z odměn to je nejlepší, i když ty kvanta rostlinek
    za ty odměny asi vážně nestojí ... možná lepší pěstovat a prodávat :oops: ... připadá mě to tu jako ve škole :wuerg:.... neútulné a suché .... toť můj názor .... tak přeji všem ať se daří :)

    nevím, proč jsem "zelenáč fora", když jsem tady už více než dva roky?
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 4339. Ideální stav 2860. Plním na 151,7% Hotovo 21,7%
    luk a šíp: Mám 204. Ideální stav 129. Plním na 158,1% Hotovo 22,7%

    pomalu a v klidu co dám to dám

    evainfo zelenáč je každej a podpis nezmizel akorát je to signatura​
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Tak je to renesance nebo ne? Oficiálně sice Renesanční slavnost, ale v Novinkách a ještě někde Středověká slavnost. Asi se někdo zapomněl v Pevnosti Hummer, tam taky motají dějiny od Bacha po Vlacha.....:p
     
    bibif tohle ocenil(a).
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak z tajomnej sadenicky mi vysiel slany strom,tiez este sadim psenicku a zberam vypadavatka ;)
    neponahlam,ved casu dost ;)
     
  14. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    dvouzrnka: Mám 7427. Ideální stav 2920. Plním na 254.3% Celkově hotovo 37.1%
    luk a šípy: Mám 503. Ideální stav 131. Plním na 384% Celkově hotovo 55.9%
     
  15. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahojky všem,
    akce pro mě super. Akorát jsem si na bitvě nikdy nevšimla, že by tam někdo z kamarádů pěstoval obilí.:D
    Ale figurky zvířátek se povedly, jsou úžasný.:) Akci dojedu do úplného konce a odměny v podobě stonku se mi hodí a ta halda Bézetek co se přisype, tak za tu se teda vůbec zlobit nebudu. Jen jsem zvědavá, co bude ze sazenice.
    Všem co akci děláte přeji hodně luků a šípů, ať to v pohodě stihnete. ;)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Akce zatím jede podle plánu, předpoklad, že plodiny budou v pátek a vypadávátka - sobota, neděle. Jak tak čtu diskuzi tak přestaly stížnosti, že nepadají vypadávátka a že to kvůli tomu nestihnou. Takže příjemnou hru.
     
  17. bebga

    bebga Rádoby autor

    Odměny mě taky moc neoslovily, přesto plním a uvidím, co se dá stihnout. Hezké farmaření všem :)
     
  18. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    ahoj tak já teprve začínám akci tak snad ji zvládnu děkuji za posílání dárků svým sousedům
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    pajda361 -Ahoj, je to takto v pořádku? To víš já a PC. Jsem samouk, takže pokud by byla nějaká chyba, omlouvám se. Nyní mě tak napadlo, jestli takto je vůbec správné ti odpovídat. Snad nedostanu moc za uši ;).
    Jinak pěstuji a sbírám jak se dá. 8mi hodinovka mi vyhovuje.

    Madulka_cz
     
  20. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    rozpestované je až teraz, budem robiť len prvú úlohu so SK takže mám času dosť :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.