Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedza

    Bedza Zelenáč fóra

    akce ve stejném duchu a škoda, že Ti co nechtějí hrát hru nemohou tyto plodiny a vypadávátka prodávat. To by byl byznys a mnoho by se slušně napakovalo.jinak 280 000 bz je docela málo když do dalšího levlu č.93 mi chybí 27 000 000 bz. být v polovině levlů tak by odměna byla slušná ale tady na horních levlech je to jen lůza a plním jen ze zvyku. prima hru všem.
     
  2. 2KOKO279

    2KOKO279 Pisálek fóra

    Tak já akci plním , jako vždy , prostě mi to nedá no:D
    apropo jak jinak se dostanu sem na diskuzi-já se sem dostávala přes ofiko -zde
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  3. piraňa3

    piraňa3 Zelenáč fóra

    ďalšia akcia oničom.... plním len zo zvyku :) inak nezaujímave.To už BP nevie príst z niečím noým?
     
  4. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Akcia vynikajúca, ako vždy. Šípy vyskakujú ako zdivené. Ceny bezkonkurenčné. Zo sadeničky určite bude sakura.

    Čo tak nabudúce dať akciovku s dobou rastu 2 hodiny? Nech je pri tom trochu srandy.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/14
    KytkyNezvadly tohle ocenil(a).
  5. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Taky plním, asi už jen ze zvyku - střelivo padá - hlavně aby někdo nechtěl zastřelit RT. ;)
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Po ranní sběru mám ve stodole 1 560 dvouzrnky a 228 šípů.
    Pěkný den a hezkou hru.:)
    Madulka_cz
    --------------------------------------------------------------
    F 94 - Dr. KAPUSTA (19.6.2014)
    B 212 - WOODOO KNĚZ (27.8.2014)
    A 3// P 5// M 5// K 3// SPA 4// SM 5480*// TRH AI
    Dle Lucye – kravička
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Madulko_cz, prosím to povídání o levelu atd., dej si to do podpisu místa tam na novém fóru máte opravdu dost.
     
  8. trimin72

    trimin72 Pisálek fóra

    Dobré ráno,

    tak akce je stejná jako mnoho předtím a asi i nás spousta takových čeká, no co snad konečně někoho v RT napadne nějaký ten nový model a nebude to zrovna komiks.
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    pajda361 - podívám se na to, ale jsem PC laik a nevím, jak se to dělá. Pokud mi to nepůjde či mi někdo neporadí, tak raději to povídání dávat nebudu. Nevadí. Díky za informaci a pěkný den a hezkou hru.:)
    Madulka_cz
     
  10. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Dobré ráno,
    tak jsem teď sklidila a vida - 1500 dvouzrnky. To se povedlo, snad to takhle půjde dál. Jen ty vypadavátka mi nějak nepadají, zatím jich mám něco málo přes 100. :confused:
     
  11. megi1967

    megi1967 Rádoby autor

    Hezké ráno všem, akci jedu už ze setrvačnosti :) Střeliva na mém kontě je 263 ks a pšenice za krále klacka je ve stodole přes 3000 ks
    Všem ať se daří. :D
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vypadávátka dobrý o ty strach nemám, to napadá, ale doufám, že i stihnu napěstovat, mám dovolenou a bude se malovat tak si odskočím sklidit. A Tajemná sazenička je přece úplně jasná není pochyb, že to bude katalpa! Všem hodně úspěchů.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 2950. Ideální stav 2240. Plním na 131,7% Hotovo 14,8%
    luk a šíp: Mám 161. Ideální stav 101. Plním na 159,4% Hotovo 17,9%​

    mno už jsem v zelenej číslech dle farmsčotu takže supr​
     
  14. evca190

    evca190 Vážený autor

    Teď po ránu je stav u mě na farmě:

    pšenice dvouzrnka 3730 ks + zaseto na všech pidipolích a další sběr bude za necelé tři hodinky
    luk a šíp 374 ks
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  15. KytkyNezvadly

    KytkyNezvadly Rádoby autor

    S dovolením si to dovolím vylepšit
    co tak třeba Cukrovou třtinu do akce hodit? :rolleyes:
    Každých 15 minut sklízet a sadit
    a několik dnů to takto točit :D
    Těším se až budu moci Tajemnou sazeničku sklidit
    a výroční stou katalpu XXL mít 8)
     
  16. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    Pořád sem si říkala, že se to štěstí někdy unaví a sedne aj ke mě, ale jak tak koukám tak pořád nic. Už by mohlo RT začít střílet šípy aj ke mě, aby to rychlej přibývalo. Jinak akci dělám jen tak z lehka, prošla sem si úkoly co chci splnit, tak mi vyšlo:
    šípy - 770 ks
    2zrní - 15 650 ks
    ale s takovým tempem vyskakování šípů sem se trošku uskromnila a vidím to jen na (pač mám času málo, farmu bourat nebudu, a plýtvat MJS no to už vůbec):
    šíp - 465 ks
    2zrní - 10 000 ks
     
  17. skoubicka

    skoubicka Zelenáč fóra

    Tak opět další akce. Jsem snad fanatik, ale už jsem se těšila až budu závodit s časem. Farmu nechávám tak jak je a nic do lišty nestrkám, přesto se mi daří akce plnit celé, i když někdy až na poslední chvíli. Toho času moc nemám, protože pracuji na 12-ti hodinové směny. Nejde mi o ceny, ale o zábavu. Přeji všem co se účastní akce, aby došli co nejdál a nenechali se otrávit neúspěchem. Vždyť o nic nejde, je to jenom hra.:)
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na farmě mám všude jen pole 1*1 kromě několika stromů, 2 chlévů a na baha výroben hůlek. Na noc jsem měl akční plodinu, takže nevypadlo tolik luků a šípů, ale to se zlepší ;).

    pšenice dvouzrnka: 3979 / 20 000 (chybí 16 021) + zaseto na všech plochách
    luk a šíp: 273 / 900 (chybí 627)
     
  19. .Libri.

    .Libri. Zelenáč fóra

    taky plním spíš ze zvyku. zjišťuju že sem chodím čím dál méně a stále s menší radostí. asi únava materiálu :)
     
  20. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    tak mne priemerne z akciových rastlín padá po 9 lukova šípov, nič moc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.