Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    pšenice mám 1966 i stav 740 plním na 265% celkem 9,8%
    luk a šíp mám 223 i stav 33 plním na 706% celkem 25,9%
    ---------------------------
    farma 94 bahama 200 trh BC
     
  2. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Jdu do toho z vesela. Vyskakovátek 148. Hezkou hru všem.:)
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pro dnešek naposledy sebráno a zasazeno všude, kde se dá na políčkách 1x1. Luků mám ve stodole 162.
    Pěknou hru a hezký večer :)

    Madulka_cz
    --------------------------------------------------------------------------
    F 94 - Dr. KAPUSTA (19.6.2014)
    B 211 - WOODOO KNĚZ (22.8.2014)
    A 3// P 5// M 5// K 3// SPA 4// SM 5480*// TRH AI
    Dle Lucye – kravička
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  4. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Dobrý večer, rozpěstovávat jsem začala až po 18 hodině.

    Na této farmě - malá pole, MJS, velikonoční, mrkváč a olivovka pro dekorace - zasazeno bylo žito, růžové chlívky a výrobny, XXL stromy, 5 stromů pro SH, cukrové a slané a vypadalo 106 šípů.

    Na druhé farmě zasazeno totéž, ale jen na velkých polích, obyčejné chlívky, obyčejné stromy, sklizeno bez MJS a dalších podpůrných prostředků a vypadalo 110 šípů.
     
  5. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Do akce jdu se 158 luky. Ať se všem daří a hezkou hru.:)
     
  6. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Po prvom zbere 182 lukov.Na noc som dal dlhodobky lebo z akciovej rastliny
    to vyskakuje slabšie.Napestovať mám kedy.:rolleyes:
     
  7. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak pšenice 75 ks :D , plním na 8,9% Zítra bude líp, jen do třetího úkolu času dost.
    Luky 42 ks, plním na 107%
    Zítra vyhážu chlévy, hodím slípky, půl farmy nechám na pšenici a budu prodávat hnůj. Aspoň jednou zas nebudu s kontem na mizině.
     
  8. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,tak ja mám 117 vypadávatiek,tak snáď budú padať...,odmeny nič moc,tak ani neviem,či sa mi to chce robiť ;)
     
  9. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek zelenáči ;), 138 luků a šípů, pomalu rozpěstovávám, uvidíme, jak to bude padat, ceny nezajímavé, ale plním, jako ostatně vždy :) Tak ať vám to padá;)
     
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ahoj,mam 150 sipu ,tak je asi nekde pouziji,ze neuhadnete kde ?? do akce jdu ikdyz ty tuny akčního jsou hruza
     
  11. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    střeliva 271, pšenice 2100 + zasazeno na všech plochách
     
  12. Ajjka

    Ajjka Zelenáč fóra

    Ahojky, tak tuto akci s radostí vynechám, všem co akci plní hodně štěstí a fajn hru.:)
     
  13. Darken82

    Darken82 Zelenáč fóra

    Ahoj, také se připojím k těm co akci vynechají. Mějte se a hodně štěstí
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Marně přemýšlím, proč je někdo zelenáč a jiný zase nováček fóra. Jsem zmatená jak lesní včela na náměstí o_O
    Do akce jdu, superko chci, jestli půjdu dál si ještě rozmyslím . 20 tisíc osmihodinovek není zrovna málo. Prodej hnoje je docela lákavá myšlenka. Tak ať nám to lítá.
    Mimochodem - děsně mě pobavilo to dilema s dvouzrnkou a dvounulkou :D:D:D , neb ho mám taky.
     
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Ahojte, pár akcí jsem teď vynechávala, tak zase zkusím kvůli hvězdám, ještě stále je sbírám, tak až kam se mi podaří dojít, uvidíme, ale noční vstávání kvůli dvěma zrnkům to tedy neplánuji :D
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem všechno zlikvidovala a všady dala jen pidipole. Po zasetí zůstalo ve stodole 52 ks pšenice a luků mám 215 ks. A akční s růstem 8 hodin mně vyhovuje, i když dneska to 2x dobře nevyšlo, od druhé hodiny ranní pšenice bude čekat do rána na sklizeň, chtělo to otočit ještě jednou s SH.
     
  17. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Tak nevím, zda se kvůli stonku přinutím vyvinout nějakou větší aktivitu. Zatím nasázena pšenka na třech plochách, na Baha jsem šoupla citrónovou trávu. Vypadávátek 185, bez žádné zvláštní přípravy předem.
     
  18. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Tak dnes rozpěstováno na všechna pidipole a zítra už zlikviduji poslední stromy, které jsou za krajích u velkých polí , ať to "odsejpá" :)
    Šípoluků zatím 189...... tak zase zítra ahoj
     
  19. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím všechny-akci jsem začal plnit až teď ale abych řekl pravdu moc mě nenadchla, osmihodinovky a takové množství akčních rostlin,vypadávátek mám 127 tak uvidím jak to půjde,mějte se s pozdravem Richard.;)
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak akce se u mě rozběhla docela dobře a stihl jsem toho dnes poměrně hodně. Jednou jsem otočil na rozpěstování, potom 1 otočka na velkých polích s SH a pak ještě jedna na pidi polích 1*1 :). Na noc jsem dal taky akční plodinu ať ji mám co nejrychleji z krku :D. Po prvním dnu akce je tedy stav následující ;).

    pšenice dvouzrnka: 1798 / 20 000 (chybí 18 202) + zaseto na všech plochách
    luk a šíp: 212 / 900 ( chybí 68 )
     
    Naposledy upraveno: 1/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.