Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petra1153

    petra1153 Zelenáč fóra

    beruška369 - mě se ta kytka taky nelíbí , určitě je to tím jak vše zmenšují. Ale do akce jdu na plné obrátky.Luků mám 118.
     
    zahradníkpompo tohle ocenil(a).
  2. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    do akce jdu a luků pro začátek 119 tak huráááá na to ;)
     
  3. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Ahoj farmáři,
    akci se pokusím dokončit,ale těch plodin je opravdu hodně.Doufám že budou aspoň pořádně padat vypadávátka.
    Všem hodně štěstí...
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Za 3/4 hodinky sbírám poprvé, takže budu mít 90 dvouzrny, mám zatím 92 vypadávátek. Dozrává mi pórek a stromy, takže číslo bude větší. Uvidíme co stihnu, ale chci akci, jak je mým zvykem, udělat celou :).
    Pěknou hru.

    Madulka_cz
    --------------------------------------------------------------------------
    F 94 - Dr. KAPUSTA (19.6.2014)
    B 211 - WOODOO KNĚZ (22.8.2014)
    A 3// P 5// M 5// K 3// SPA 4// SM 5480*// TRH AI
    Dle Lucye – kravička
     
    Naposledy upraveno: 26/8/14
  5. Štvorlístok1

    Štvorlístok1 Pisálek fóra

    Mám zatiaľ 65 vypadávatiek, čo je celkom dobré, na to, že som sa o akcii dozvedela dnes ráno a nič som nemala nasadené. :D Tie zmeny ma splietli, a nevedela som nájsť info o akcii, ale snáď to dotiahnem aspoň po TS... :)
     
  6. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Mám připomínku k tajemné sazečce odměna úplně k ničemu o katalpu XXL nestojím. To nemohou dát konkrétní strom? Na náhodu produkovanou provozovatelem nejsem zvědav. Také nestojím o tu jejich reklamu při označení k prvnímu nepřečtenému příspěvku.
    Nové fórum zatím nepřehledné, snad si zvyknu.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak hlavni ukol jsem uz splnil, probojoval jsem se skrz fora a uz umim najit kam jit :)
    Skoda jen ze pri editaci mam mikropismenka, protoze abych mohl vlozit text se statistikou, musim se vypnout do BB kodu s fontem mensim nez mravenec (dnes uz hledat zda existuje na tohle nastaveni nebudu!)...
    Akce dobra, je pro co jit, stonek, TSko (nojo, i Katalpa je strom!) a par zajimavych drobnosti (marmeladu z ruzi jsem tak nejak ignoroval), tak proc ne...

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 22 ([0.ukol]+22) nebo chybet 878, mam 163 (chybi 737), mam 18% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 471 kusu (2858/den, [0.ukol]+471 kusu), mam 0 z 20000 (0%).

    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 164 hodin.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 308. Ideální stav 480. Plním na 64,2% Hotovo 1,5%
    luk a šíp: Mám 58. Ideální stav 22. Plním na 263,6% Hotovo 6,4%
    kukuřice: Mám 550800. Ideální stav 17. Plním na 3240000% Hotovo 78685,7%
    okurka: Mám 7598. Ideální stav 182. Plním na 4174,7% Hotovo 100%
    bazalka: Mám 7042. Ideální stav 182. Plním na 3869,2% Hotovo 92,7%
    hrášek: Mám 7438. Ideální stav 182. Plním na 4086,8% Hotovo 97,9%
    tak všude nasázeno tak ted to bude odsejpat jedu už jen vodu
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,tak já všude zasazeno na velkých,polovičních i malých,prostě celé pole,ve stodole 560 dvouzrnky a 150 šípů,za necelou hodinku sklízím a pak už nasadím na 1+1 jen s vodou a hnojem,aby mě to vyšlo co nejdřív kolem půlnoci sklidit a pak už pojedu jen s vodou a samozřejmě mrkvovka nesmí chybět.Hezkou hru všem a hodně dobře mířených šípů (do našich políček);):D:rolleyes::)
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte zatím začínám a uvidím jak to půjde
     
  11. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, za půl hoďky bude rozpěstováno a pak to pojede. Akci dělám hlavně pro hvězdičky, ještě mi jich pár chybí do stromu moudrosti a řádek v nebi taky nemůže zůstat prázdný.Šípů napadalo 136. Přeju všem ať se daří.
     
  12. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký den, akce bude, myslím, příjemná. Co také dělat při takovém deštivém počasí. Řada ve stonku se hodí vždycky, navíc při plnění do úkolu v družstvu není nutné dělat všechno. A co se týká nového fóra, tak to jde jen o zvyk.
    Přeji hezkou hru :)
     
  13. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Tak rozpěstováno,luků zatím 132,pojedu zatím na dvě louky,pak uvidím,jak se bude stíhat.
     
  14. JAMI246

    JAMI246 Zelenáč fóra

    Tak já jsem to nějak prošvihl,jsem v domění že je akce až od zítřka,vypádávátek asi 40 a pomalu rozpěstovávám.
     
  15. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Tak rozpěstováno a jedu již jen na malejch polích zatím bez vody. Zítra začnu zalévat pšenici vodou. Řádek v nebi si nesmím nechat ujít.

    Přeji vám, ať akci zdárně všichni dokončíte.
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akce průměrná splnitelná, momentálně rozpěstovávám a zítra pojedu na malé pole s MJS. Co se týče odměn tak já beru hlavně hvězdičky - ještě chybí hafo a stálých úkolů už moc není (kromě chovatelských,ale ty jsou o něčem jiném) a pak taky se hodí SK (to se dá jen mlít a jde to pomalu. Zbytek odměn si nestěžuji , ale již nenadchnou. Jinak akce je splnitelná, vypadávátka by měla v pohodě napadat (aktuálně 139).
    Trochu horší je to s forem, kde je vidět, že na některé věci nejsou síly (převod dat), takže se v některých parametrech začíná od nuly.
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Nějak jsem na akci zapoměla.Vypadáno 34 šípů.Nic moc a to nové forum tedy taky nic moc.Nemohla jsem tu diskusi najít.Za hodinku bude rozpěstováno a pak pojedu.Osmihodinovky mi vyhovují.
     
  18. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    večerní statistika

    dvouzrnka: Mám 854. Ideální stav 660. Plním na 129.4% Celkově hotovo 4.3%
    luk a šípy: Mám 206. Ideální stav 30. Plním na 686.7% Celkově hotovo 22.9%
     
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Ahoj farmari, me se akce teda vcelku libi. Ano, je to sice stale dookola to same, kvanta pestovani... Ale pro me, bez pomocniku, udelali radost i oni. pomocniky vyuziju na pidipole, tim se dostanu do plusu a zbytek dojedu na obyc polich, sklizen 3x denne a zvladnu to v pohode. 8hodinovka mi vyhovuje, pro me je ta akce spis obdobi, kdy si trosku oddechnu od pestovani kratsich plodin :-D Jinak jsem s odmenami spokojena, kazda malickost udela radost :) Kdo se do akce pustil, drzim pesti
     
  20. panfarmy06511

    panfarmy06511 Zelenáč fóra

    Ja mám iba 15 lukov :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.