Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Tak to nechápu,já nemám ani 40 .....
     
  2. takjo

    takjo Pisálek fóra

    je to hra je to výzva jdu do toho a půl hotovo
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahoj, tak také akčním, ale jen kvůli tomu řádku v nebi :) Kdyby tam nebyl, tak bych se na to asi vyprdla, jelikož jinak ta akce nijak moc zajímavá není. Zdravím :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  4. laskonka7070

    laskonka7070 Zelenáč fóra

    Ráno jsem sklidila a zapomněla na akci :( nu což ono to dopadá :p
     
  5. takjo

    takjo Pisálek fóra

    přesně tak nebe je nebe
     
  6. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Se sklizní jsem nečekala až začne akce měla jsem všude chlívky tak jsem postupně bourala jak přišel jejich čas nebýt stonku do akce nejdu ale takhle musím zatím mám aktivované ve stonku vše tak proč ne Renesanční slavnost
    pěstuji všude opět krom Baha ta musí makat jinak akční se mi nevyplatí dávat navíc dává polovinu bbz než Baha osmihodinovka no holt budu pěstovat o dvě tři otočky víc to se nedá nic dělat
     
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj laskonko:),
    i tak je plno času, neboj se, že ti budou vypadávátka chybět. Víš kolikrát se mi stalo přesně to co tobě? A vždy jsem je ještě mohla rozdávat kolem jdoucím pocestným...
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    vypadavatka mam 71,psenica zasadena a uvidim ako to pojde
    odmeny stale rovnake, mozno ten rad v nebi -ten potesi,ale aj tam uz treba kopec casu pri zberani a aj tak este cely kopec odmien v liste
    tiez to mnozstvo na dopestovanie je dost vysoke,ale da sa to zvladnut,aj ked mnoho z nas s odretymi usami :)
    takze vela uspechov vsetkym co sa na to daju :)
     
  9. BetySofa

    BetySofa Pisálek fóra

    Tak já mám 82 kousků vypadávatek. No nic moc, ale snad to dopadá. Akcičky se určitě zůčastním, jen díky pracovnímu vytížení to asi nebude nijak slavné... No necháme se překvapit ;).
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    TAK první 90 a znovu na velké pole a se vší paradou co ktomu jde spapat
     
  11. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Ahoj, ahoj..
    Tak já ráno už ze zvyku pěkně sklidila a úplně na akci zapomněla. Takže nemám ani 50 vypadavátek. Ale to nevadí, akce trvá týden a za tu dobu se dá určitě něco udělat.
    Pro mě, jako 63lvl je tahle akce celkem dobrá (ano, všechny jsou skoro stejné, ale co naděláme). Doufám, že bude padat více luku a šípu.
    A vám přeji, ať se nezraníte (od šípů) a vše to zvládnete! :)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak si konečně mohu ulevit: Renesance prosím není středověk, ale začátek novověku, který oficiálně trvá dodnes (musíme počkat na potomstvo, aby stanovilo, dokdy novověk trval a jak se jmenovaly etapy po něm - by mě zajímalo, jak ta naše). Ale Robin Hood, který to zřejmě inspiroval, ve středověku, tedy 12. století žil, jestli vůbec.
    Formálně se akce účastním, ale mám tušení, že mě to brzy přestane bavit.
     
    olly4267 tohle ocenil(a).
  13. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    bohužel další akce promě nezajímavá, určitě bych zase dostal katalpu XXL a těch mám už dost. Ostatní ceny nezajímavé. Škoda, rád soutěžím a tady není o co.
     
  14. panfarmy06511

    panfarmy06511 Zelenáč fóra

    Ja mám zatiaľ iba 9 lukov a šípov :/ dúfam že to stihnem ked niekto už má aj 50 :D
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  15. jogurtici

    jogurtici Zelenáč fóra

    Těch plodin je fakt hodně a odměny dost neúměrný.. Kvůli stonku se honit nebudu, radši prodám hnojivo na trhu a dojdu si jen pro SK :) Je škoda na to plýtvat MJS a sedět u toho hodiny..radši si to nechám na akci, kde budou odměny lepší :))
     
  16. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, vhledem k tomu že mám volno, tak si akci užiju;) Po první sklizni 123 luků a kytí zasazeno. Na sazenici se budu těšit, určo dostanu další citron xl a to se vyplatí :D Každopádně po akci opráším svůj stonek a přidám na něj řádek. Tak do toho farmáři.
     
    Mirdo777 tohle ocenil(a).
  17. zahradníkpompo

    zahradníkpompo Zelenáč fóra

    Ted jsem přišla k pc , sklidila a mám 115 kousků luků. Osmihodinovka mi vyhovuje ohledně svých povinností. Pro nás ve vyšším LVL jsou odměny menší k těžšímu postupu do dalšího lvl. Takže málokdo je spokojený, je to hra pro zábavu.
     
    petra1153 tohle ocenil(a).
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zatiaľ 62 lukov. Uvidím, kam to dotiahnem ale ako sa poznám, nie veľmi ďaleko.:rolleyes:
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  19. henrieta19

    henrieta19 Zelenáč fóra

    Já mám 124 luků , na sazeničku se těším. Vždy mi vyšla hruška XL tak snad mě tato sazenice nezklame. Jinak bych byla v šoku.
     
    petra1153 tohle ocenil(a).
  20. beruška369

    beruška369 Zelenáč fóra

    Kytka mi už vyrostla , ale nelíbí se mi graficky. Jinak mám 116 luků. Uvidím co stihnu , ale papání pro množení chci určitě.
     
    petra1153 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.