Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mataky

    mataky Zelenáč fóra

    ahoj pošli mi prosím 60 vypadávatok
     
  2. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Uf, tak nakonec komplet splněno. Akci jsem začínal až v pátek večer, ale povedlo se. SK a stonek potěšil.
     
  3. kacka238

    kacka238 Zelenáč fóra

    chybí mi 20 vypadávek.......porazí mě.....:cry:
     
  4. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    A pak že to nejde bez Johnů naschvál jsem uklidila Johny do lišty a co myslíte akce splněna a + 782 vypadávátek navíc
    tzn.jde to :p
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mahira72 : no ne ze by to neslo bez J.C., ale 981 kusu navic je proste znat, pres 200% :)
    jen nevim, proc mi zesednul stonek, vypada to jako kdyz tam nejsou dekorace... ale zamek na nic je, tak ted nevim, zda je to jen grafika nebo opet neco RT rozhrabalo...
     
  6. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    nejsem magnát a stejně je pozdě, příště písni holuba a jedno padátko pošlu na 100%
     
  7. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Bude to zřejmě chyba ve hře, jsem na tom stejně. Nejdříve jsem se vyděsila, ale zřejmě v souvislosti s koncem hry RT ukončilo i dekorace :(. Snad nám je vrátí nebo že by je nabídli za peníze? :p
    Zapomněla jsem napsat, že já získala Katalpu XXL hihi...
     
    Naposledy upraveno: 2/9/14
  8. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Ahojky. Akci jsem dělala jen ze zvyku a možná kvůli tomu "velkému" množství tajemnek. I stonek se celkem hodí, ale vůbec nevím, proč jsou v odměnách stále ty nálepky, když po úpravě, už se nemají kam umístit.
     
  9. vlasta52

    vlasta52 Pisálek fóra

    tak akce splněna celá,z taj.sazeničky datlovník XL ,zklamání
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Už jste někdo viděl takový trdlo jako jsem já? Napěstováno a průběžně dodáváno, ale nechala jsem si nakonec, že dorazím 1.úkol a mám tu řemeslníky a tak jsem kolem 13.00 sklidila poslední várku, že za chvíli dodám a napadlo mě to v 14.17 a akce skončila. Tak mám 1029 pšenice a 621 vypadávátek. Ach jo. No tak příště.
    PS: Řádku ve stonku mám barevnou, zamčenou, ale bez dekorací a s otazníkama. Kampak se ty dekorace poděly????
     
  11. libor59

    libor59 Zelenáč fóra

    stonek mně také zešednul a je bez dekorací ?!
     
  12. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Nemám v liště dekorace do stonku :cry: Kam se ztratily ????
     
  13. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Pro Tasse...
    ale já vím že s Johnem je to lepší i když jsem blondýna stále ještě chápu bonus + 5 %
    jen jsem chtěla vyzkoušet jak to bude padat bez nich je pravda že mám lvl. 96 + poháry splněny to je taky určo výhoda co si budeme povídat ale myslím že kdo plnil akci musela mu zákonitě vypadat i vypadávátka tak aby to stihl + sousedi když fungují je supr:inlove:
     
  14. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak jsem splnila jen 1. a 3. úkol a hádejte co mi vypadlo z tajemničky? Kdoule XL. Kdy já se konečně poučím? No aspoň že to nebylo za floreny, to by bolelo:cry:
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem línej hledat copak je s tím stonkem?že by soudruzi udělali někde chybu?
     
  16. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Z TS na druhé farmě je Mišpule:D.
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak, jak jsem předpokládala opět katalpa XXL z tajemné sazenička a ještě k tomu na kole štěstí.S katalpami už bych mohla jít na trh. Moc jsem si přála sakuru, je moc pěkná, tak snad zase příště.xDxDxD
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Škoda mohla to být pěkná akce ale byl jsem na dovolené za sluníčkem.
     
  19. Filipov

    Filipov Pilný autor

    dekorky už jsou zase v pořádku zpátky na stonku
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Prosím, necituj příspěvek, který se nachází před tvým. I zde na novém fóru platí
    Pravidla fóra

    a má pravdu předsedo asi šotek:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.