Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    :DAhoj, mohl by mi prosím někdo pomoci a poslat mi vypadávátka, nějak mi to nevychází, děkuji všem co pomohou:)
     
  2. krroir

    krroir Stálice fóra

  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také v pohodě hotovo.Tajemnou jsem zapoměla zasadit,tak až zítra.Přála bych si sakuru,ale při mém štěstí to vidím na katalpu.Všem přeju pohodový večer.
     
  4. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Opět mrak akčních, když nemáte přes den možnost poklidit, tak se to nedá stihnout, končím dokončeným čtvrtým úkolem, zaset už nemusím, protože do druhé hodiny ani náhodou nebudu doma. Nestíhala jsem nikdy, ale hra mě bavila, postupem času jsou akce horší a horší, nejvíc mě štve, že akce probíhají od 14:00-14:00, co to takhle aspoň někdy posunout ten čas někam? Pro hodně lidí tady jsou tyto intervaly i -2 dny.
     
  5. babioli

    babioli Osvícený autor

    Hru mám hotovou a ze sazeničky vyrostl slaný strom. Takže spokojenost.:)
     
  6. bebga

    bebga Rádoby autor

    Dobrý večer, ani jsem nechtěla akci splnit celou, ale kombajny mě nějak donutili, a hlásím hotovo
     
  7. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Hlásím splněno, TS planika, takže spokojenost
     
  8. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Také mám už hotovo, napěstováno mám již od včerejška, ale akci jsem dokončila až dnes ráno, protože mi chybělo pět lukošípů :).
    Z TS mám buk, což není to, po čem mé srdíčko prahne, ale lepší než katalpa ;).
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jeste par hodin, kdo ma sanci pres den, ten by nemel mit problem...
    Hlavne si to spocitat, aby pak na konci par kusu nechybelo :)

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 823 ([6.ukol]+193 ) nebo chybet 77, mam 1770 (chybi 0 ), mam 196% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 18269 kusu (2858/den, [6.ukol]+2869 kusu ), mam 20050 z 20000 (100% ).
    Zatim uplynulo 91% casu, zbyva 14 hodin.
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    akce super , luk a šíp zatím 560 plus
    johnny
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak mám konečně hotovo a strom je kozí tak spokojenost:)
     
  12. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce na pohodu i když poslední luky a šípy vyskočily dnes ráno ;). Hotovo a teď už jen čekám copak vypadne ze sazeničky ;).
     
  13. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak v klídečku doplácáno, poslední úkol s kombajnem jsem si nechala na dnešek ráno, abych to ještě dnes a zítra ráno měla bez práce. Ze sazeničky obyč slaný, takže do lišty. No lepší než drátem do oka. Jen co mě teda rozčiluje dost je umístění stonku. Proč je na prvním místě a všechno posunul? Když už nemá smysl album, byly alespoň hezky chronologicky za sebou umístěné stonky s dekorkama. To už je teď ale taky na hlavu... :oops:
     
  14. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, já mám hotovo už od soboty a z TS mandle xl, šla okamžitě do lišty. Vypadávátek mám navíc 501 v tuto chvíli.
     
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ahojky také mám hotovo od neděla ale teprv dne dodělám druhý úkol at mi kombajn vydží co nejdéle :) tajemnou jsem ještě nezasadila,tak nevím ale při mé smůle asi půjde do lišty no což už,že? venku mlha a déšt už druhý den :-(
     
  16. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak akciu zatial hodnotim ako tu lepsiu, hlavne kvoli mnozstvu SK a stonku, mam jednu otazku k akcii, uz minule pri marsmallow som si vsimol, ze akcia sa ukoncila, ale ulohy sa dali este plnit nejaky cas, bude to tak aj tentoraz, ci sa mi oplati zasadit este o 13, ci to stihnem do ulohy doplnit
     
  17. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    za hodku sklidím poslední hrášek a konec :D .. už za 2 dny je tady děsivka..=D
     
  18. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, akce na této farmě dokončena už v sobotu, ale to jsem to už psala. Co jsem nenapsala je, že s TS byl jeřáb XXL. Já jsem spokojená, kéž by jich bylo víc. Dává docela dost bodů a na den stromů se mi hodí.
    Na druhé farmě jsem dokončila až dnes. Šla jsem si původně pro SK. Pěstovala jsem jen na velkých polích na hlavní a divoké louce a také na Baha. Nakonec jsem toho stihla víc. SK, pomocníky, MJS i TS.
    Možná, že se mi to jen zdá, ale boj byl na druhé farmě asi intenzivnější. Luků a šípů zde lítalo mnohem víc(zasažena jsem nebyla žádným, to asi proto, že Amor mne zasáhnul už dávno a jednou stačí:D). Přičítám to tomu, že jsem nepoužívala žádná podporovadla a vše co na této farmě mám, mám v základu.
    No a ještě jeden zajímavý postřeh. Daleko častěji zde mám bonus na BZ od Bambulky jak na hlavní farmě, kde mám a používám sovičky, vrány a dráčka.
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Rozpestovavat jsem zacala v sobotu, tak jsem se rozhodla jit jen po necem - stonek je, nalepka je, dekorka ze sedmeho ukolu je (snad ty dve budou pri OaD k sehnani), superkrmivo je... vic jsem ani nedoufala - ale ze zasoby 1100 SH zbylo 200 :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  20. misa1515

    misa1515 Zelenáč fóra

    Akce dobrá, bohužel zlobil internet, tak poslední úkol nedokončím, chybí mi 9 luků, tak snad příště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.