Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    tak vypěstováno bude dneska horší to je s luky, snad to stihnu uvidím a ze sazeničky je cukrový strom takže supr
     
  2. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Akce vpohodě a bez stresu dokončena, na stonku přibyla další řada a ze sazeničky je cukrový strom, takže spokojenost :music:
    Hezkou hru všem
     
  3. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Ešče pár drobnůstek a hotovo :)
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Středověkou akcí jsem proplula,
    v pohodě vše uzmula,
    dekorace již trůni v nebíčku,
    těším se na další akcičku,
    ať máme zase prácičku.


    Tajemná sazenička,
    tak pěkná nebyla,
    datlovník XL mi nadělila,
    v liště nyní trůní zas,
    čeká až přijde jeho čas,
    do vláčku ho přihodím,
    lepší strom si urobím.
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Udělal jsem pouze první úkol kvůli těm pár kouskům SK. Zbytek není ničím zajímavý.
     
    JZD_HoPo tohle ocenil(a).
  6. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj tak slavnost dneska ráno dokončena akční plodina napěstována už včera,dnes jsem čekala na ranní sklizen kvůli vypadávátkum.Z párty zatočení padlo zuzino superhnojivo a z TS oblíbená katalpa xxl.Jinak akci hodnotím kladně odměny dobré nejvíce potěšil magický stonek a hvězdičky.Kdo ještě pracuje na akci přeji hodně zdaru HELENIE
     
  7. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Ahojte ešte pozbieram posledný zber a mám hotovo, zo sadeničiek vajíčkový strom xxl.
     
  8. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem,
    S mým hlemýždím tempem jsem to v pohodičce stihla a jdu si hodit nožky na stůl. Vlastně ne, ještě něco dopěstuji, když mám aktivovanou MJS. Tajemnou mám prozatím v liště, ale s párty lísku 20 ks SH...no nekup to, když je to tak levný...:D
    Držím palečky všem, co ještě pěstují.
     
  9. _griss_

    _griss_ Pisálek fóra

    ja to snad do zajtra stihnem, aspon dufam, chýbaju vypadavatká
     
  10. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak jsem akcičku krásně stihla dodělat,i když jsem místama měla strach ,že mi budou chybět vypadávátka.
    Sazeničku mám pořád v liště,nechci si to kazit tím,že mi opět k mé smůle vzejde katalpa XXL.
    Všem kteří doděláváte,držím palečky :D
     
  11. palo1973

    palo1973 Pisálek fóra

    ja som mala katalpu xxl ....šlahne ma :oops:
     
    Naposledy upraveno: 2/9/14
  12. amalka2013

    amalka2013 Pisálek fóra

    taky už mam hotovo z ts se vyklubala mišpule takže spokojenost:D;)
     
  13. AnnaMala80

    AnnaMala80 Pisálek fóra

    u mna z TS kozi strom
     
  14. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Jo, přesně, jak bylo výše uvedeno - dodělávám. A furt nedostat tu ránu z milosti šípem.xD Ale už jsem předělala pole z pidi na normál (pidi nesnáším a trpím je jen kvůli akcím) a zasadila dlouhodobky, to by bylo, abych nestihla!
     
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Po noční sklizni akce dopoledne dokončena,stonek v nebi aktivován.Za odměnu Párty lístek se v kole objevila 100% do stodoly,ale bohužel štěstí při mě nestálo,tak jsem vytáhla kolem 13tis. KR.Ještě čekám až odtajním TS... (za cca 2h):)

    Z tS vypadl Javor xl,až bude čas pošlu ho expressem :)
     
    Naposledy upraveno: 2/9/14
  16. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Akce včera hotova. Dnes po příchodu z práce se z TS vyklubala mišpule, kterou jsem ještě neměla, což řadím k příjemnostem dnešního dne. :)
     
  17. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Tak u mně z TS obvyklý úlovek - katalpa XXL, zato z party zatočení jak zpívající , tak kytka načítačka (pro štoury, nějak jsem objevila i lístek z minula).
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dneska jsem to konečně dodělal,řádeček aktivovaný a zas na něj můžu vesele zapomínat:D
     
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Na obed som všetko dokončila, mala som ešte aktivovaný kombajn a MJ zmes tak som sadila pšenicu.Stonka je plná,ešte počkám a po akcii si za nahrabané grajciare znovu kúpim pár MJ zmesí z ktorej som 4 minula na túto akciu. :)
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ahojky všem ,kteří ještě pracují, máme hotovo a budeme čekat, co nám z tajemné sazeničky vyroste!!!:):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.