Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Mám hotovo a jsem spokojená. Sazenička je zasazena a večer se uvidí co vyroste.
     
  2. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    ze sazenicky vyrostl Buk :)

    Luky a sipy padaly tentokrat celkem slusne ze slo prubezne plnit ukoly a necekat na vyskyt vypadavatek.
     
  3. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Tak mně luky a šípy moc nepadají. Akční pšenku jsem měla v potřebném množství už ráno a na obou farmách čekám na cca 30 vypadávátek. Žádná tragedie, ráno bude poslední úkol splněný. Akce prima.
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja mám momentálne 400 lukov, zdá sa že to mi bude robiť problémy, keďže celkovo je ich potreba 900. Ale počkám si ešte na zvyšok.
     
  5. zlatazita

    zlatazita Zelenáč fóra

    Akce moc pekna, bohuzel i s pomoci sousedu porad chybi 190 luku a sipu. Pokud nekdo muze pomoct, budu rada. Hezky vecer vsem preji.
     
    pitrysek tohle ocenil(a).
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já nevím zda stíham...přes 3 dny jsem byla mimo internet...snad to dam...ale bude to asi s odřenýma ušima:oops:...mam přesně polovinu, luků cca 500...vidím to bledě
     
  7. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Tak konečně také hotovo. Z TS vypadla obyč. jedle. Co myslíte není lepší ta katalpa ? Ale nenadávám, akce byla na pohodu, spousta BZ a hvězdiček :)
     
    Trepifajksl, tatkanas1 a Amalka1070 tohle ocenili.
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak akce už je hotová, ale luky padají stále dobře. Mám jich navíc nějakých 229 ks, takže paráda. Ti JC na tom mají určitě také velkou váhu ;). Dekorace jsou ve stonku, jen mi bude chvíli trvat než si zvyknu na nové uspořádání. Obláčky s dekoracemi se tentokrát posunuly na začátek magického stonku, takže se to celé posunulo o 1 řádek, ale to si snad brzo zvyknu :D. Mimochodem z tajemné sazeničky nepadla katalpa xxl, kterou jsem očekával, ale padl kozí strom, takže super a tím pádem stav katalp xxl zůstává v liště stále na čísle 26 :).
     
    tatkanas1 tohle ocenil(a).
  9. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    pokud někdo bude potřebovat padátko tak pište na tatkanas
     
    cocrouche62 a Amalka1070 tohle ocenili.
  10. lencus

    lencus Pisálek fóra

    Akcia ukončená v pohode a bez stresov, a z tajomnej sadeničky mi ako vždy vyšla katalpa xxl:cry:
     
  11. Ria30

    Ria30 Pisálek fóra

    Ahojte:).Akcička ukončená,len kombajník si nechám na ráno
    majkkigett nie si sám,u mňa to bol Javor cukrový xl:(,
    ale na kolese za párty lístok:
    [​IMG] :D:D:D
     
  12. pedrito2811

    pedrito2811 Pisálek fóra

    Tak ja som mal akciu hotovú ešte v piatok, ale až dnes som si spomenul na TS a na moje prekvapenie - jahodový strom, ten som ešte nemal.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce uz par hodin hotova, ale nejak jsem se nedokopal k hodnoceni...
    + 8 hodinovka, stonek
    - nudaaa, TS :)
    Tak dobry, at si uzijou ti pomalejsi v klidu uspechu, ja uz to mam jasny...

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 699 ([6.ukol]+69 ) nebo chybet 201, mam 1523 (chybi 0 ), mam 169% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 15516 kusu (2858/den, [6.ukol]+116 kusu ), mam 20050 z 20000 (100% ).
    Zatim uplynulo 77% casu, zbyva 37 hodin.
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    I u mě je od včerejška hotovo. :)
    8 mi hodinovka mi vyhovovala a z TS jsem měla jeřáb ;).

    Pěkný den, hezkou hru a školákům přeji mnoho úspěchů.

    Madulka_cz
     
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    stonek hotovka i se všemi dekoraci už je zamklý.
    na nálepku my chybí poslední sklizen a hotovka.

    Jela jsem s MJS a pomohli děti, které měli prázdniny a jednou denně mi zklidili v mezičase co jsem byla v práci
     
  16. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Hlásím hotovo, i když jsem začala o den později , o víkendu měla jeden den prostoj a na vypadávátka jsem musela do dnešního rána čekat. TS = javor a klasika - jeřáb.
     
  17. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Já začala se dvoudenním zpožděním a chybí mi diamant ze šestky a celá sedmička, tak uvidíme, jak to dopadne. Z TS jeřáb XXL.
     
  18. elzofarma

    elzofarma Zelenáč fóra

    Dobré ránko všem, najde se tu nějaký hodný farmář nebo farmářka kteří by mi prosím poslali nějaké šípy.
    Předem moc děkuji. Muj nick na farmě je elza444
     
  19. lucifuk827

    lucifuk827 Pisálek fóra

    Ja tiež hotovo už od včera.Z TS Medový strom.
     
  20. pitrysek

    pitrysek Zelenáč fóra

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.