Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak není to špatná akce, obláček je dobrá odměna a ještě navíc to hodí 200000 bz z akčních plodin. Ta akce se dá zvládnout cca za 72 hodin, pokud má člověk zásoby, samozřejmě bude se muset počkat na vyskakovátka, ale odměna cca 482000 bz za 3 dny je malá ? (ale musí se využít cukiňák a mrkváč) Nepočítal jsem použití mazlíčků, tak odhadem to bude min 500000 bz. Palec nahoru a zbytek odměn je úměrný.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/14
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    118 vypadávátek,tak vzhůru do pěstování.
     
  3. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    je fakt že ceny žádný hurá, ale zas je co dělat vypadlo124 ks tak to jde
     
  4. -martin711-

    -martin711- Pisálek fóra

    Akce,je klasicky standard,odmeny prumer,nic noveho,delam ji jenom kvuli stonku,aby me nechybel radek.Jinak bych na 100% vynechal,nic zajimaveho na te akci nevidim.Vypadavatek mam 137 kusu.;)
     
  5. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    u mňa 140 vypadávatok(posadená špalda) :) :)
     
  6. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    pšenice: Mám 0. Ideální stav 60. Plním na 0% Hotovo 0%
    luk a šíp: Mám 148. Ideální stav 3. Plním na 4933.3% Hotovo 16.4%

    Na začátek dobrý start,at se vám daří.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    ahoj 162 luků a šípů
     
  8. bibif

    bibif Rádoby autor

    vypadávátek pro začátek 117 a teď si marně lámu hlavu, jestli má pšenice dvouzrnka něco společného s moukou dvounulkou.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/14
    skalara.v tohle ocenil(a).
  9. mamitr

    mamitr Zelenáč fóra

    u mě o 20vypadávátek míň než obvykle :(
     
    Naposledy upraveno: 26/8/14
  10. nulka68

    nulka68 Zelenáč fóra

    Akcia asi ako každá....ničím sa nelíši. Z odmien ma poteší akurát tak stonka v nebi....aspoň bude kde dať dekorky, tajomná sadenička a párty lístok. U mňa moc vypadávatiek nepadlo iba 57 .... ráno som celú farmu pozbierala, nakoľko po včerajšom zrušení starého fóra som sa v tomto novom už večer nemala chuť prehrabávať, nezaregistrovala som začínajúcu akciu. Ale ak budú padať, ako zvyčajne, tak to určite dám a ešte niečo aj ostane.
     
  11. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,to jsem se pobavila s tou dvounulkou,jinak jsem se chtěla na akci vyprdnout,ale protože jsem si vytvořila úraz a jsem práce neschopná,tak do ní asejc půjdu.Tak ať nám to vyskakuje a dvouzrnka ať roste.Čao
     
    bibif tohle ocenil(a).
  12. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    Tak nevím, nevím ... ? Ráno sem se musela hodně hlídat abych to ráno všechno neposklízela, ale po tom co mi teď naskákolo si zas říkám, že by se nic nestalo, protože 81 ks pro ty lučištníky to zas velká sláva není. Akci jedu hodně vlažně. SK se sejde vždycky a nějaká ta dekorka pro potěšení taky. Jinak ten počet plodin mě odrazuje a honit se kvůli 1 TS to mě moc nebere (při kempování to byla jiná motivace).
    Těm co plní přeju ať to dobře padá a hodně štěstí při pěstování. No a já se pomaloučku začnu zas přesouvat směr město a trh. Ať z toho aspoň něco vytřískám :D
     
  13. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Tak mám 26 vypadávátek a to jen z jedné plochy chlívky + stromy, další dvě plochy dozrají za hodinu (dýně) a baha dozraje večer, akční nemám ani zasetou. Co bude, bude - většinou se toho dá stihnout i tak dost. ;)
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Taky pojedu na pohodičku co udělám do víkendu to udělám pak je zavěrečná grilovačka na chaloupce a v pondělí do prac. procesu
    pšenice dvouzrnka: Mám 0. Ideální stav 120. Plním na 0% Hotovo 0%
    luk a šíp: Mám 21. Ideální stav 5. Plním na 420% Hotovo 2,3%
    kukuřice: Mám 550800. Ideální stav 4. Plním na 13770000% Hotovo 78685,7%
    okurka: Mám 6899. Ideální stav 46. Plním na 14997,8% Hotovo 90,8%
    bazalka: Mám 7042. Ideální stav 46. Plním na 15308,7% Hotovo 92,7%
    hrášek: Mám 7438. Ideální stav 46. Plním na 16169,6% Hotovo 97,9%
     
  15. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    bojujem =D
     
  16. oříškov

    oříškov Zelenáč fóra

    Tak já mám napoprvé jen 78 vypadávátek,ale myslím,že se to spraví,ale jinak budu hrát asi přibližně stejně,taky si asi udělám to co mě z úkolů bude zajímat a stonek. :);):);)
     
  17. sul.paja

    sul.paja Zelenáč fóra

    no jo taky mi napadalo 78 ks vypadávátek. Akci nehrotím, beru jen to co se hodí SK a nějakou dekoraci. Zbytek neřeším, nelíbí se mi počet dodávaných plodin.
     
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    akce je klasická, odměny standardní......Co bude z tajemnice, už vím dopředu a stejně jdu do toho. Co mám jiného dělat:D....a jak se znám, ani všechny plochy nevyklidím, bo jsem líná a o to víc mi baví se adreanalinovat, když to není hned hotové. 7 dní je dost a jak znám lidičky ze slovenského fora, tak někteří budou mít hotovo ještě před víkendem
    :).
    Mějte se prímově.
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  19. Ilčík

    Ilčík Zelenáč fóra

    pro začátek 156 luků a šípů (z výroben a XXL a obr stromů)
     
  20. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Ahojte, ja sa pripájam k tým, čo idú pestovať len po tajomnú sadeničku, nič iné tam pre mňa nemá cenu. Radšej budem ďalej pokračovať v pestovaní plodín a chovaní zvierat, ktoré mi pomôžu v postupe na Bahamaramme. Za tých pár mesiacov, čo som tu nebola tam pribudlo toooooľko zvierat a plodín, že som totálne pozadu :). Všetkým, čo sa plánujú zúčastniť akcie držím palce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.