Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baja4000

    Baja4000 Zelenáč fóra

    Hezkou neděli všem:) Hotovo jen chybí šest kusů střeliva, ale to je detail:))) TS překvapení: úžasná katalpa XXL. Nevím jestli se zasmát či zaplakat...no nic, skončila v liště:) Všem co ještě pilně pracují přeji aby dokončili podle plánu:)))
     
  2. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Tak, a já konečně získala řádek na magickém stonku. Teď ještě poslední úkol a budu to mít komplet.
    Jen kdyby těch vypadávátek vyskakovalo více, nějak se jim u mě nechce padat. :cry:
     
  3. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    No ze sazeničky buk, takže celkem nic moc. Myslela jsem si že bych mohla dostat kvetoucí třešeň, ale ne. No minulou akci sem ze sazeniček dostala mišpuli a planiku, které jsem neměla, takže raději nezuřím, a příště snad dostanu tu novinku no. Taky by na mě mohli pořád padat katalpy, takže jsem spokojená ;)
     
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Také už vše hotovo - ze sazeničky mišpule, zatím první, tak dobrý. :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dopěstuji zbytek dvouzrnky, poslední kombajn z úkolu si aktivuji ráno a taky se dozvím jaký strom vyrostl z TS. Luků a šípů mám nadbytek. Párty lístek schovám.
    Na této akci se mi líbilo řazení odměn v úkolech, kdo potřeboval kombajn měl ho na začátku, taky superhnojivo a superkrmivo není k zahození a pro nižší levely snad taky dobrá akce "vyzobají" na co stačí :)

    janar53: hledej tady na fóru v jednotlivých sekcích (svůj podpis i avatar si můžeš přenést z fóra starého)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
    Allarisse tohle ocenil(a).
  6. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Hotovo už včera,hezká akce,poklidná,ale smůla na tajemnici-opět katalpa,doufám,že se alespoň bude někdy hodit,hezký zbytek neděle všem
    Á s úpravou fóra jsem přišla o avatara i podpis,Bagíro,kde jsi?
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojík, tak už i já mám dnes úplně akci hotovou. Z TS mám jeřáb. Akce se mi líbila, z odměn jsem ráda z dalšího řádku na stonku, ten sklízím v nebi pravidelně, je to pravidelný a nezanedbatelný přísun BZ. Škoda, že není více řádku na BBZ. Jinak jsem spokojená.:)
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    Konečně taky hotovo, takže se mohu věnovat pěstování toho, co chybí. Vždycky během akce začnou docházet suroviny na vaření MJS.
     
  9. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    tak mám taky hotovo a ze sazeničky taky kozí strom
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    uf konečně doma z chaty karafiát zapůsobil v celku slušně tak ještě 65 vypadávátek
    z tajemných datlovník a manželka katalpa xxl:wuerg:
     
  11. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Napestované dávno,no chýba mi 150 vypadávatiek :(
     
  12. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Ahoj, gratuluji všem co mají již splněno, mě chybí ještě kousek 6 a celý 7 úkol, ale snad to stihnu. Z TS Planika, už třetí, ale jsem spokojená, lepší než katalpa, tu jsem opět vytočila na kole.
    Hezký den:)
     
  13. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Chybí mě celý poslední úkol cca 4100 ks akční dvouzrnky,sklidím za 2h a pak snad stihnu ještě 1x otočku,další přes noc.Tak snad bych měla stihnout.Vypadávátek mám dost.
     
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Tak konečně nějaká akce, kdy i já stíhám pěstovat, ale zase jsem ,, potrestaná" , že mi vůbec nepadají vypadávátka. Už jsem si jich musela 50 koupit a stejně je to málo, tak tedy nevím......Asi na to jdu špatně???????
     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hlásím také splněno -celou akci jsem jela na pidipole na všech plochách s MJS+pinkie, měla jsem nechanou jen část stromů, hlavně těch vzácnějších. Chodím do práce takže mám ve sklizních nevyhnutelné prostoje, ale i tak jsem měla napěstováno už včera v podvečer, na noc jsem dala dlouhodobky a tak jsem dnes získala chybějící počet vypadávátek. No a z TS datlovník XL. Na ten jsem v lvl 93 "opravdu čekala" - no ale darovanému stromu.....
     
  16. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak mám hotovo jen TS jsem ještě nestačila zasadit a řádek na stonku je aktivní....začínám si na ty osmi hodinovky zvykat....z práce chodím už dřív a tak to stačím ještě do večera otočit...jen je to stejnak moc dlouhé čekání a nuda než to vyroste;)
     
  17. evca190

    evca190 Vážený autor

    hroudov Tak zkus příště použít cukino-jablečný koláč, ten ti přidá 60% BZ, takže vypadávátka budou padat víc ;) Osobně při těchto akcích používám mrkvovo-jablečnou směs, cukino-jablečný koláč a na rozpěstování bílou nevinnost ;)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  18. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj akce právě dokončena :) chyběla vypadávatka, jinak z tajemničky mě vyskočil slaný strom
     
  19. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný večer moji farmárski kolegovia,

    môžem sa pochváliť aj ja, len neviem, či to je niečo, čím sa mám chváliť, kedže niektorí majú hotovo už dááávno. Tak ale aby to bolo pekne na papieri: Akcia je hotová :). Celkom by sa mi páčilo, keby podobné luky so šípmi, ale poznačené šmrncom lovestory, padali počas Valentína pri nejakej akcii. Potom by sme sa im ale museli uhýbať, aby sme sa nezahľadeli do nejakého farmára, u ktorého by sme doživotne makali ako na galejách ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  20. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Tak já z TS Mandlovník XL :mad:to je snad ještě horší než Katalpa XXL - nechápu jak z TS může vyrůst něco co koupíš za pár korun a to XL :( a tak jsem si přál slaný strom :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.