Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. henrieta19

    henrieta19 Zelenáč fóra

    Neděle bude poklidná , úkoly splněny a sazenička mi nadělila obyčejný jeřáb, skončil v liště.
     
  2. beruška369

    beruška369 Zelenáč fóra

    ráno mi vypadli poslední šípy , sazenička vyrostla a jedle XL mi radost neudělala.
     
  3. zahradníkpompo

    zahradníkpompo Zelenáč fóra

    U nás padala rosa a tak jsem se těšila na sazenici , jaké bylo zklamání - katalpa XXL nezklamala. Jinak už mám hotovo a tak můžu doplnit zásoby. Všem co ještě pěstují a nebo čekají na zázračnou sazeničku přeji hodně štěstí.
     
  4. KytkyNezvadly

    KytkyNezvadly Rádoby autor

    Všem kdo ještě plní akci palečky držím
    občas na Trh drobet hnoje hodím
    kéž se Vám podaří na 100 % splnit
    a co nejlepší strom ze sazeničky budete mít ;)
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Začíná to vypadat, že alespoň na mé farmě znamená TS tajemství vcelku nevítané. Ze sazeničky z akce vyrostl buk...co k tomu říct - je to strom :D
     
    bibif a Amalka1070 tohle ocenili.
  6. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Mám napěstováno, čekám už jen na vypadávátka, chybí jich 20, to už dnes dopadá až sklidím dlouhodobky. Z TS mám kamennou pinii, je to moje druhá, takže spokojenost. Všem přeju ať splní, a hezkou neděli!
     
  7. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Mám hotovo jsem spokojená akce se mi líbila.Přeji všem hezkou neděli ať se všem daří :D
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila včera ráno. TS zatím není zasazena. Potěšení co vyroste si nechám na jindy.
    Přeji všem krásnou neděli a úspěšné plnění akce. Jarka
     
  9. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Ahojek, akci mám hotovou už dříve, mám cca 300 luků a šípů navíc, sazenička klasika mandloň Xl, ale je to jen hra. Celkově hodnotím tuto akci jako příjemnou, dala opravdu spousty bz, odměny úměrné a už aby byla nějaká další.
    :inlove: RT je prostě bůh a nikdy si z nás nedělá prču :inlove:
     
  10. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Ahoj farmáří,
    tak mě chybí necelých 5k zrní, ale u vypadávátek to jde nějak pomalu. Chybí mi ještě 230 luků a šípů, tak to snad do úterý napadá. :music:
    Těm, kteří už mají akci hotovou gratuluji a ti, kteří ještě makají, jako já, přeji hodně štěstí!;)
     
  11. hokus002

    hokus002 Pisálek fóra

    Z TS slaný XXL a jsem marmeládník :(
    Na druhé farmě javor cukrový XL ( LEVL 92) - fakt super :sleepy:
     
  12. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Tak akce hotová, celkem pohodová. Jdu si zasadit sazeničku;)
     
  13. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. hotovo. ze 3 farem 2x katalpa xxl a javor japonsky
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Samej rychlik, no ale je fakt, ze jsem na noc daval jen prvni dva dny... ted je posledni otocka, teda aspon doufam, dal jsem jen aby zbylo tak 30 navic :)
    Pokud vydrzi osmihodinovky, tak to hodne pomuze s minimalnima ztratama casu, taky se vyplati dat na noc, no a vypadava z akcni hodne - u 4hodinovek to byly velky ztraty casu, na noc se nevyplatila a o vypadavani ani nemluvim...

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 630 ([6.ukol]+0) nebo chybet 270, mam 1371 (chybi 0), mam 152% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 13996 kusu (2858/den, [5.ukol]+2596 kusu), mam 18205 z 20000 (91%).
    Zatim uplynulo 69% casu, zbyva 50 hodin.
     
  15. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Ahojky,taky už mám dávno dopěstováno no a zda mi doskáčou vypadávátka"260" tak to bude poprvé.Ale skáče jich čím dál míň
    - tak asi opět klasika.Z růží míň jak z dvouzrnky...
     
  16. bibif

    bibif Rádoby autor

    vypadávátka dovypadala dnes ráno, takže hotovo, z TS Slaný XXL, což je celkem milé, jen jedna věc je mi záhadou. Ve starém fóru mi vždycky skočila diskuse na první nepřečtený příspěvek a v nové mi skočí vždycky na poslední stranu a a kliknu-li na "přejít k prvnímu nepřečtenému příspěvku", hodí mě to na děsivě přeplácanou stránku Bigpointu, kde je slogan - Kde ostatní končí, my teprve začínáme. Což mi, vzhledem k tomu, jak často vynalézá RT věci,o které nestojíme, a jak často nevynalézá ty, o které stojíme, přijde jako velice smutný příběh.
     
  17. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak ze sazeničky javor XL...jinak ještě pár sklizní zrní a budu mít to co jsem chtěl...
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj bibif,
    O tejto chybe sa vie a je to nahlásené na opravu. Ak budeme vedieť ohladom chyby niečo nové, hneď budete mať o tom informácie. Prajem peknú hru :)
     
  19. bibif

    bibif Rádoby autor

    Mousicko děkuju za zprávu. Radši tedy na to zatím nebudu klikat, aby mi ty reklamy nevypálily díru do sítnice. Jinak akci hodnotím pozitivně, osmihodinovky jsou na léto ideální, odměny byly přiměřené, akorát při sázení pšenice dvouzrnky jsem vždycky dostala chuť na něco dobrého, takže nás celou dobu akce trouba nevychladla:)
     
  20. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    NA PRVý RAZ 136 VYPadavatek
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.