Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak mám sazeničku, dvě MJS a tím končím, příšerně se u toho nudím, když se nikam neženu, takže hupsnu na nedodělané úkoly v družstvu.Dřevěné křeslo si můžou nechat. S vypadávátky bez problému a to sem se ani nesnažila :)
     
  2. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    akciu ešte dokončenú nemám, ale zajtra už bude, napestované mám, len ešte mi chýba 45 lukov a šípov, ale idem sa pochváliť, z tajomnej sadeničky mi vyrástol jahodový strom, ešte som ho nemala, takže veľmi potešil :D
     
  3. Ria30

    Ria30 Pisálek fóra

    Ahojte:)
    Akciovka dopestovaná,a už chýba len 100ks vypadávatiek
    Dobrú nôcku;)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  4. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahojte farmari, taky finisuju, cekam na posledni sklizen s SH, vypadavatka dopadaji rano, pak hura doplnit stodolu :) Akce se mi vcelku libila, s obrstromy je to plneni hned veselejsi :) Ani jsem nemusela bourat komplet farmu, stromy zustaly. Zitra vytahnu opet i nejaka zviratka a hned bude na farme veseleji :) A 8hodinovou plodinu hodnotim kladne, akce pro me znamenala takovy mensi oddech od pestovani kratkodobek, takze super
     
  5. llew65

    llew65 Vážený autor

    Doufám, že ráno doskáče zbytek vypadávátek a bude hotovo. Uff! To pěstování vysokých počtů akčních plodin mě zničí. To opravdu nejde vymyslet něco nového? Nebo to aspoň prostřídat, vždyť už je to trapné, pořád to samé do kolečka. Jako oslové.
     
  6. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Ahojte farmáři ,akce nic moc ale nevím ,proč jsem ji nenašla v oficiálním oznámení ???
     
  7. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím-koukám že někteří hráči už mají hotovo moc gratuluji-já jsem zatím dokončil pátý úkol ale ještě je dost času tak něco ještě udělám,o vypadávátka nouze není těch mám 590,z tajemné sazeničky mám slaný strom a jsem za něj rád,jinak se mějte přeji příjemnou hru s pozdravem Richard.
     
  8. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj me chybí 80 vypadavatek a tez hotovo,akce na pohodu,,sazenicka katalpaxxl,,ale nefnukam,preji vsem zdarne dokonceni,pa
     
  9. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Taktiež pozerám a viacerí už ukončili, blahoželám im, ale najmä tomu, že sa do nej pustili :) ani som nezačala a neľutujem.
     
  10. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    wenda114: Bylo to v okénku Akce - drobná změna.
     
  11. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj farmáři-ky
    tak hlásím že mám také hotovo. Jako tradičně mám o 1000 ks pšenice navícxD

    Fa 88
    Ba 159
    Pe 5
    Spa 3
    AO
     
  12. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    hotovo.
     
  13. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    hlásim hotovo, z ts bol slaný strom xxl
     
  14. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Dobré ráno, dvouzrnka dopěstovaná, teď již jen počkat na necelých 100 vypadávátek a je hotovo...
    Díky mým sousedům za posílání dárků ;)
    Hezkou hru všem
     
  15. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj taka já potřebuji ještě 35 šípů a bude hotovo

    nejde mi ten avatár smazat co mám dělat?? prosím

    Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  17. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahojky všem tak u mě ještě není hotovo. Nemohla jsem plnit hned od začátku,ale s MJS a pidi poli bez všech zvířat kromě Baharamy tam jsem nic nebourala my ještě chybí 2211 kusů pšenice a 81 vypadávátek. Tak večer by mohlo být hotovo. o_O
     
  18. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ahojte..tak už aj hotovo od včera,ale len dnes som aktivoval kombajn :) krásnu nedelu želám všetkým :)
     
  19. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak já už mám od včera zvečera hotovo i s vypadávátky,což se teda divím.Z tajemničky slaný stromek,mohlo být hůř-třeba katalpa.Na ty už jsem alergická.
    Tak ať se daří.
     
  20. petra1153

    petra1153 Zelenáč fóra

    Hlásím hotovo a ze sazeničky mám velkou radost vyrostl strom s kozím mlékem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.