Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Z tajomnej sadeničky mi vyrástla mišpuľa :p z úloh mám na komplet 4 dúfam že ešte aspoň dve splním.
     
  2. -jaruška54

    -jaruška54 Zelenáč fóra

    Akci mám hotovou :D vyhovují mi tyto 8 hodinové plodiny ;)
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 18229. Ideální stav 10600. Plním na 172% Hotovo 91,1%
    luk a šíp: Mám 663. Ideální stav 477. Plním na 139% Hotovo 73,7%

    tak dneska dorazím pšenku apak vypadávatka času dost 3 dny​
     
  4. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Akce hotová jupíííí z tajemničky medovník - ted už honem dopěstovat plodiny do stodoly co mi chybí a půjdou zpět moje oblíbená zvířátka tak at se daří a přeji všem pěkný poslední prázdninový víkend
     
  5. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobré ráno všem,tak mě z tajemniček vypadly - medový,slaný XXL a samozřejmě jak jinak katalpa XXL,ale i tak docela dobrý,mohlo být hůř.Hezkou hru a hlavně hezký víkend 8):music::)
     
  6. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    bludička49: Ahoj. Jak jsi mohla mít tolik TS, když v odměnách je jen jedna?
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    akcia ukoncena ,z ts mi vysiel slany strom
    drzim vsetkym co este dokoncuju palecky a tym co maju hotovo blahozelam :)
     
    Ria30 tohle ocenil(a).
  8. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Dobré ráno všem. :p

    Dnešní statistika:
    Zrní: 11144 (chybí 8856)
    Luk a šíp: 724 (chybí 176)

    Ještě jsou na to 4 dny, takže myslím, že to v pohodě dám. A trocha adrenalinu nikomu neuškodí.
    :D
     
    danda-vnovis a Iwuska tohle ocenili.
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak momentálně jsem zasadil pšenici na divokou louku a bude stačit jen jedna otočka tam a bude napěstováno :). Luku a šípů už také moc nezbývá, takže dneska večer bude hotovo ;).

    pšenice dvouzrnka: 19 268 / 20 000 (chybí 732) + zaseto na divoké louce
    luk a šíp: 877 / 900 (chybí 23)
     
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak akce zdárně dokončena, teď už jen dopěstování do stodoly. Všem přeji úspěšné dokončení akce
     
  11. hokus002

    hokus002 Pisálek fóra

    Tak už jen 100 luků a mám hotovo. Super poklidová akce.
     
  12. evca190

    evca190 Vážený autor

    Akce dokončená ;) Ale je fakt že by příště místo tajemné sazeničky mohl být konkrétní strom, třeba některý z těch nových - sakura apod. To by člověk aspoň věděl proč se honí :music: Nebo by jako odměna mohl být některý z chlévů - třeba ježci ;) To by byla paráda :)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  13. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    takze sa pripajam k tym co uz maju fajront a ty co este bojuju prajem nech to stihnu aj ked casu je este habadej
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak ze sazeničky pichlavý drátový strom nic moc :(
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce zdárně dokončena. Z TS vypadl javor japonský.Akce poho, doufám že další bude následovat.
    FA 91 BAHA 209 M 5 P,K,SPA 4
     
  16. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Zdravím Vás moji farmárski kolegovia :) (nominatív množné číslo je mäkké i, aj keď to tam vyzerá fakt zvláštne :D )

    Ani neviem ako, ale akciu dnes snáď ukončím. Práve som zozbierala poslednú pšenicu dvojzrnovú. Luk v objatí so šípom mi pri sebe ukázal číslo 891, čo tiež nie je na zahodenie. Farme som teraz nemala čas sa venovať, možno preto sa mi to tak rýchlo podarilo, žiadne taktiky, navyšovanie BZ, jedenie remeselníckych produktov, nič... Vyhovuje mi 8 hodinový rastový časový úsek, pretože potom sa môžem venovať iným povinnostiam. O akcii a odmenách som nerozmýšľala, nahádžem to tam a zas si chvíľku budem pestovať zásoby do stodoly, ktorým som nevenovala pozornosť pekne dlho.

    Čože To je na farme,
    nepestujem nadarme.
    Plním teraz akcičku,
    zapotím sa trošičku.
    Keď je ale hotovo,
    príde pokoj nanovo.
    Napestujem do zásoby,
    doplním si nádrž vody,
    hnojisko ma netrápi,
    kurníky sú atrapy,
    ktoré v lište dlho ležia,
    spolu s nimi ticho sedia
    aj ďalšie chlievy i výrobne,
    vyratúvam podrobne.
     
  17. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Isto má viac fariem
     
  18. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    I to je možné, to mě nenapadlo. Díky.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak ja čo som chcel urobiť tak mám.TS nemusím mať lebo vždy z akcii žiadna sláva a to isté aj na kolese ale SK sa vždy hodí.
     
  20. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    má TS je jeřáb XXL a s akcí už se blížím do cíle
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.