Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Těch 110900 KR a směšné odměny pro pokročilejší hráče je směšné. Spočítali jste si někdy,kolik se přeplatí jenom na koupi hnojiva ? Nelze si pořídit hnojivo do zásoby a pokud se do každé akce pustíme,tak na ni vždy doplacíme právě za to hnojivo. Koupi 1ks hnojiva za 160 KR je jenom pro špatné ekonomy.RT by měl vymýšlet akce pro,které by se oplatilo hrát. A vypadávatka nepadají.
     
  2. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Allarise: Trošku si přehodnoť počty, zrní zřejmě chybí víc.:(
     
  3. Muasduh

    Muasduh Zelenáč fóra

    Tak je to hra. Nemusí se plnit všechno. Dřív jsem hrávala a byla už celkem daleko a nikdy jsem si nekoupila nic za peníze, nikdy nesplnila akci až do konce, nikdy na to nekupovala drahé hnojivo... A bavilo mě to stejně ;)
     
    frybka tohle ocenil(a).
  4. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    večerní statistika

    dvouzrnka: Mám 16535. Ideální stav 6640. Plním na 249% Celkově hotovo 82.7%
    luk a šípy: Mám 868. Ideální stav 299. Plním na 290.3% Celkově hotovo 96.4%

    aliko1951: hnojivo nekupuji, je to zbytečné, stíhat se to krásně dá i bez hnojiva, na co tedy utrácet a vypadávátka vypadávají skvěle :)
     
  5. monicka337374

    monicka337374 Pisálek fóra

    Akcia ma moc neoslovila, ale snazim sa plnit kazdu, tak som sa pustila aj do tejto. A dobre som spravila :). Za party listok a aj z tajomnej sadenicky som ziskala ako inac katalpu xxl a tiez z volneho pokusu. Za chvilu si uz budem moct vysadit katalpu na celu luku a spravit si katalpovy sad. Este asi 6 otociek a dokoncim akciu, ak sa nakoniec nerozhodnem inac a nezacnem radsej doplnat stodolu, pretoze je neustale vymetena.
     
    Magduška56 tohle ocenil(a).
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 11284. Ideální stav 6720. Plním na 167,9% Hotovo 56,4%
    luk a šíp: Mám 422. Ideální stav 302. Plním na 139,7% Hotovo 46,9%


    sakra já se přes půlku šípů nepřehoupl no nestihnu
     
  7. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    slootr
    je mi moc líto, že ti nevyšla ta katalpaXXL, je to nespravedlivé, až bude OaD, tak ti ji určitě pošlu xD xD xD

    já dala dneska jenom jednu otočku:oops: nějak mi překáží v plnění akce zaměstnání xD
     
    bublina1172 tohle ocenil(a).
  8. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte, tak z párty lístku mám 8x superkrmivo a zo sadeničky Píniu
    - chýba mi dokončiť ešte posledný cieľ v 6 úlohe a celú 7 úlohu a mám fajront
    Páči sa mi dekorácia Drevený trón, ináč je to akcia ako každá iná
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Pomalu, ale jistě se blížím k cíli. Po ranní sklizni by mělo být napěstováno 20 tis. pšenice, už jsem mohla i část farmy opět osázet obr stromama a na část farmy dát i po nějakém čase chlívky. A luky a šípy na dokončení úkolu snad také z ranní sklizně vypadnou, chybí jich 65 ks.
    A soused, který se dovolenkuje také bude mít ráno napěstováno, luků chybí o něco víc, ale třeba i jemu stihnu do jeho návratu dokončit.A když ne, s chutí se jistě odpočatý nazuje do holínek a bude farmařit.

    Dneska jsem jela jen s vodou, cena hnoje už jaksi přerostla rozumnou hranici pro nákup.
     
  10. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, ve stodole zatím 11200 dvouzrnky+zasazeno a 487 luků a šípů, což vůbec není špatné.
    Na druhé farmě toho mám podstatně méně, ale to proto, že tam pěstuji jen na velkých polích a jdu si tam především pro SK. A pokud se mi povede vypěstovat ještě na něco jiného, bude to spíše jako bonus.
    Asi jsem divná, ale hra mne stále baví, plním všechny akce a ve všech vždy najdu něco, co je pro mne užitečné.
     
    EliM77 tohle ocenil(a).
  11. silviec

    silviec Mistr fóra

    Tak pockam na vypadnuti posledních 4 sipu a hlasim splneno, vždy at se vyhnu pocitani , nejprve vse napestuji, a az prijdu z dvanacti h.smeny, tak to vse dnes nahazu do ukolu a finito.Bez kosiku a s SH z vlastní zahradky,pouze s vodou. Vždy tedy celou farmu vytrham, pak to s mjs krasne pribyva,.At všichni dojdou k zdarnemu konci,casu az az.
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ahoj
    pšenice chybí 0
    luk ašíp chybí 101

    ----------------------------------------------------
    farma 94 baha 200
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Jedu v klídku a v pohodě. :)
    Ve stodole mám - 10 344 dvouzrnky a 583 šípů a jsem spokojená. ;)
    Pěknou, klidnou hru.

    Madulka_cz
     
  14. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    ranní statistika, mám před sebou poslední sklizeň a bude hotovo, akce na pohodu

    dvouzrnka: Mám 18812. Ideální stav 7780. Plním na 241.8% Celkově hotovo 94.1%
    luk a šípy: Mám 979. Ideální stav 350. Plním na 279.7% Celkově hotovo 108.8%
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  15. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    Tak já jedu akci, i když je mi jasné, že pokud se k ní dohrabu, tak dostanu z TS zase katalpu XL (dokonce to není ani ta XXL), nebo jedli XL, nebo datlovník XL jako minule. Ale to už neřeším. Prostě novinky jsou u mě asi zakázané. Nedá se nic dělat. A proč se stal z katalpy XXL kultovní strom RT? No protože jsme kdysi měli tu "drzost" se vyjádřit, jak se nám líbí a že ji chceme do hry. Jenže RT si nějak neuvědomuje, že to bylo v době, kdy byla ještě pěkně velká a zlatá, takže byla opravdu krásná. Kdežto dnes je to po změně jejího vzhledu obluda příšerná... A těch akčních kytek už RT začíná chtít pořád víc a víc. Blíží se tím k bodu, kdy se při pohledu na přehled akce rozhodnu okamžitě pro její neplnění. I já mám své meze, za které jít nehodlám. Obzvlášť proto, že většinu akcí zvládám ručně bez kombajnu. A to pak můžou být odměny i stokrát lepší, než jsou dnes, ale se mnou to k jejímu plnění nepohne.

    PS. Mám ještě takový malý dotaz. Jak si můžu najít další příspěvky od konkrétního uživatele fóra? Na starém stačilo kliknout na jméno vedle avataru a člověku naskočila možnost si další příspěvky uživatele prohlédnout. Tady se mi to ještě žádným způsobem nepodařilo. Co s tím? A jde to vůbec? Díky moc předem za radu.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  16. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Situace:

    Pšenice:8 679

    Luk a šíp: 670
     
  17. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    -Ilonka61- Ahoj, já za to nemůžu, já tam tu osmičku napsala, jen se s toho stal smajlík, mají v tom prsty ovečky. 8)


    Doplňuji dnešní statistiku:
    Zrní: 7646 (chybí 12354)
    Luk a šíp: 585 (chybí 315)
    A musím se pochlubit, z TS mi kupodivu nevyrostla Katalpa, ale - Cukrový strom! :D
     
    -Ilonka61- a Magduška56 tohle ocenili.
  18. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Dobré dopoledne všem,
    akční dvouzrnku už mám komplet napěstovanou a už čekám jen na luky a šípy, chybí mi jich ještě 183 ks, zasadila jsem dlouhodobky, tak je večer sklidím a věřím, že maximálně zítra ráno budu mít vše hotové.
    Tímto chci poděkovat i všem svým sousedkám i sousedům za dárky.
    PS: Díky RT za dekorku šermíři, akorát s tím bojem to nějak nezvládli, teda čuník to nezvládl:D.
     
  19. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Jedu v klídku a na pohodu, akce se sběrem plodin po 8 hodinách jsou fajn, člověk se nemusí tak honit. Napěstovat dvouzrnku asi zvládnu, ale s vypadávátky je to opět horší. No uvidíme ;) Přeji všem pěknou hru
     
  20. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Milý dododo53,
    Já počítala správně, i to správně napsala, jen se s té osmičky a závorky stal smajlík (8)) opravovat se mi to nechtělo.
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.