Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Hms, treti Jerab XXL. Mnojo Katalpu uz 3x mam, tak se to dorovnalo, preci jsem nemohl chtit treti kozi...
     
  2. evca190

    evca190 Vážený autor

    Souhlasím se Slootr. Akci taky dělám. Řádek v nebi budu dělat až na konec. Stejně mám většinu dekorací v parku a sklízím je kombajnem ;) Musím pochválit vyskakování vypadávátek. Tentokrát to docela slušně skáče i z akční plodiny :p
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  3. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    PeS a čo je zlé na jarabine XXL ?? veď je to jeden z naj XXL stromov a určite aspoň mňa najviac poteší, keď z TS vypadne jarabina XXL :)
     
    Allarisse a ezzra tohle ocenili.
  4. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak pomalu plním, ale ty šípy by mohli vypadávat víc.
     
  5. hanka1173

    hanka1173 Pisálek fóra

    Krásný den tak pomalu ale jistě se blížím do půlky, a ze sazeničky mi vyrostla Katalpa XXl
     
  6. anička2303

    anička2303 Zelenáč fóra

    kdoule xl , ach jo ....
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pšenice dvouzrnka: Mám 9895. Ideální stav 5980. Plním na 165,5% Hotovo 49,5%
    luk a šíp: Mám 370. Ideální stav 269. Plním na 137,5% Hotovo 41,1%​

    tak půlka zanáma no jak koukám na ty šípy ty budou až večer snad:p
    nasázeno zalito ted bude véča fotbal a pivínko​
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Statistika:
    Pšenice 15007 idealní stav 6020 plním na 249,3% celkově hotovo 75%
    luk a šíp 632 ideální stav 271 plním na 233,2% celkově hotovo 70,2%
    ----------------------------------------------------------------------------
    farma 94 bahama 200 trh BC
     
    martinka747474 tohle ocenil(a).
  9. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Taky se jdu "pochlubit" kolik toho mám. Táákže:
    Zrní: 4732 (chybí 15268)
    Luk a šíp: 345 (chybí 555)

    Zasazeno mám na pidipolích všude, kde to šlo. Kromě mýtiny, tam mám stromy a pár chlívků. :music:
    No, já věřím, že to zvládnu.
    8)
     
    martinka747474 tohle ocenil(a).
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Ahojte, já dostala Mišpuli :-D docela z ní mám radost, přeju i ostatním super ts
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uvidime co bude, jeste jsem se k TS nepropracoval, ale taky bych nechtel jerab nebo katalpu - nejak se hromadi :)
    Zatim se dari diky vytrhany casti mytiny celkem rychle rust, takze v klidu dam na vikendovy noci neco lepsiho = delsiho :)

    Vypadavat ma 129 streliva/den, v tuto chvili ma byt 276 ([3.ukol]+51) nebo chybet 624, mam 600 (chybi 300), mam 66% hotovo.
    Stav dvouzrn : idealne 6125 kusu (2858/den, [3.ukol]+725 kusu), mam 9130 z 20000 (45%).
    Zatim uplynulo 30% casu, zbyva 116 hodin.
     
  12. martinka747474

    martinka747474 Zelenáč fóra

    Tak tuto akci neřeším co stihnu to stihnu odměny nic moc :sleepy:ale přeji hodně štěstí ostatním:)
     
  13. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak ze sazeničky se vyklubal buk :music: Jinak všechny úkoly s dekoracemi mám hotové tak teď už pojedu na pohodičku ;)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  14. Farmermenn

    Farmermenn Pisálek fóra

    Z tajemné sazeničky jsem získal cukrový strom, takže celkem spokojenost:)
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem to stihl podle plánu a otočil jsem 2x akční, takže spokojenost :). Luky a šípy padají taky dobře, takže jsem dnes dal na noc akční na hlavní a divokou louku. Na mýtinu jsem dal kedluben a na baha zelený čaj ;).

    pšenice dvouzrnka: 13 518 / 20 000 (chybí 6482) + zaseto na hlavní a divoké louce
    luk a šíp: 602 / 900 ( chybí 29 )
     
    Naposledy upraveno: 1/9/14
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, tak z tajemničky jedle XL. Takový dar nedar od chytré horákyně. Nelíbí se mi to. Pěstoval jsem a snažil se úplně stejně, jako ti, co dostali katalpu XXL. Tak jak to, že ji nemám???
     
  17. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Akci jedu dle možností,ale myslím,že jí splním.Pokud se tedy něco nepřihodí,třeba služba navíc....Ze sazeničky vypadl japonský javor,což je dobré.Hlavně,že to není národní strom RT - katalpa.:)
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  18. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Allarisse,
    Zrní: 4732 (chybí 15268)
    Luk a šíp: 345 (chybí 555)


    Ahojky, kampak se ti poděla ta osmička (číslem 8) na konci u zrní? To by ti už scházelo opravdu velmi málo. Ta osmička jedna - holka zatoulaná;)

    Jejej, jakpak to, že tam vyskakuje ten smajlík.....to je tedy legrace....
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  19. Muasduh

    Muasduh Zelenáč fóra

    Tak já mám nečekaně zítřek i celý víkend pracovní, ale nějak mě netrápí, že to nestihnu. Vždycky jedu svým poklidným tempem a co mám to mám :)
     
  20. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Protože, jsem odpo. musela krásně odejít 5 minut před tím, než mi dozrála dvouzrnka, tak teď mi krásně dozraje o půlnoci:music: do té doby asi odpadnu. Jinak akce jde krásně - mám víc luků než dvouzrnky.xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.