Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezoufej!! Teď to prej ještě padá málo,při akci nám povolej kohoutky!!
    [​IMG]8) Ale to je jen díky řádnému kropení SH! A ještě díky "putovním" želvákům!:)
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Hezký, i když horký den přeji :) .. se nám letos to sluníčko ale vydařilo :p o_O... tak mám 150 baterií (měla asi 40) a nasadila jsem všude zase ušáky, mě z nich padá víc jako z rostlinek :music:. Až budou docházet baterie asi nasadím ředkev 39 BZ, nebo chřest 48 BZ, protože jich ještě hodně potřebuji do úkolu v družstvu a pokud to bude z nich dobře padat, tak zabiji hned dvě věci jednou ranou xD .. no nechci plýtvat SH, ho mám málo a musím našetřit na další akcičku :p. Určitě půjdu nejdříve po dekorkách a pak uvidím, ale když vidím ten škaredý "želvomat", který dává tolik BZ/BZZ (s mazlíky,produkty a stonky určitě 3x tolik) :p mě nebude vůbec vadit ho mít na ostrově :D ... snad ostatní dekorky nenaskáčou strachy do moře xD. Doufám, že změny v této akci budou dobré a se nechám ráda překvapit.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  3. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Mám obavu, že budu mít zase černý řádek, jako u rybek. Navíc ten řádek je celkem o ničem, odkliknout jde jednou za tři dny a těch 36000 Bz, při těch Bz které jsou potřeba k postupu do dalšího kola.., to je jak kapka do moře.
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, tak jsem začal počítat. Co se týká protihodnoty, tak mi nejlíp vycházejí normální, XL a XXL stromy. Dokonce i ty s nízkou hodnotou (vlašský ořech=70) mi dá XXL strom z jednoho políčka 4 kusy (280 protihodnota) za 12 hodin. Akční kytka mi dá protihodnotu 120 z jednoho pidipole (s MJS 4 kusy, 1 odečíst na zasetí). I kdybych akční otočil 2x za těch 12 hodin, tak jsem jen na protihodnotě 240 z akční. A to je ořech vskutku velmi levný, co se protihodnoty týká. U stromů s vyšší hodnotou se poměr dramaticky mění, dokonce i normální strom hodí za 20 hodin protihodnotu třeba 560 (například datle), což je skoro 5 otoček akční na jednom pidipoli za 20 hodin. Takže předělávám farmu na stromy a uvidím, co z toho vzejde.

    Pokud má někdo nějaký jiný zlepšováček, sem s ním, třeba se dá vytřískat i víc. Já aspoň využiju armádu XXL katalp, která se mi válí v liště :)
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    slootr s výpočty máš pravdu, ale ona ta akční kytka je opravdu hlavně pro nováčky - nejenom že nemají plodiny s delší dobou růstu, ale většinou taky zápasí s hubeným krejcarovým kontem...neboli nemají prachy na to, osadit celou farmu stromy. To už se jim spíš vyplatí koupit na trhu plody - jeřabiny a třešně, ty jsou za přijatelnou cenu v poměru k protihodnotě....i baha plody se některé dají koupit za pár krejcarů. Chce to projít trh a trochu počítat ;)
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    čarodějka007: s tím trhem tak trochu počítám, samozřejmě mám nějaké zásoby plodů stromů ve stodole a očekávám, že se trh trošku pohne. Popravdě ten recyklomat, pokud do něho jde dodávat jen to, co jde, je tak trochu jako dožínky. Naprostý vysavač stodoly. Vše bude záležet na baterkách, kterých teda zatím moc není. Aktuálně 125.

    Ale chystal jsem se na akční, hlavně kvůli BZ a BBZ. Uvidím po začátku akce, jestli se mi vyplatí prodávat kaštany a tak, nebo jestli bude lepší zase stromy vyhodit. Prostě jde o to, které konto popohnat. Bodové nebo krejcarové :)
     
    Milka66, čarodějka007 a evainfo tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mě by docela zajímalo, jestli ta mašina bude nějak rozlišovat, z čeho je dodaná protihodnota .... jsem v pokušení učinit pár experimentů javorovka versus salát. Salátu mám aktuálně 1,5 mega, takže pár recyklací by se dalo zkusit xD

    EDIT: jinak teda být začátečník s trhem AI, chovám a prodávám králíky (jeden ušák za rovnou tisícovku) a nakupuju třešně, bezinky a broskve....
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Možné je všechno, ale to by byla hodně chytrá mašina, chytřejší než RT a tomu nevěřím :) spíš bude rozlišovat jen číslo a ne z čeho je.
    U mě to budou jistit plody stromů, mám je na ploše pořád i při akcích.
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  9. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Dalsi akce do ktere se nebudu ani poustet:cry:i presto ze mam ve stodole prez 1000 nub.bat.:wuerg:Nemam totiz stesti. Dopadlo by to stejne jako s rybami-dalsi neuplny stonek.Vsem kteri se pusti do akce preji hodne stesti!!!!!!!:inlove:
     
  10. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Starých baterek mám 102, ale pěstovací akci po pěstovací akci? No ještě že pěstovat se nemusí.:) No uvidíme, jak to zvládnem-nedodělaných stonků mám už několik a asi je nedodělám, protože do florenů se mi nechce dávat peníze a nakupovat za ně ve výprodeji. Radši koupím něco děckám, než to vrazit do hry.:D
     
  11. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Bingo mam 141000 ruží a 102000 paprik ty ruže v tonhle vedru stejně vadnou a papriky se zase kazí tak pujdou do recyklomatu at vypadne co vypadne určitě se bude hodit
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Protihodnotu neresim, na to je plno moznosti, ale jak dostat ty baterie? Pokud bude ze stromu za stejnou dobu (12 hodin XXL stredni typ stromu) tolik jako nekolik otocek akcni (vysoke BZ) nebo protihodnoty (svizel 5, snezenka 6, taricka 8, kvetak 10, ruze 10:48 ) tak proc ne, stromy jsou v pohode a da se na nasadit par veci... ale na kytky je voda, slechteni kytek, zkracovacky na nektery...
    Taky chlivky vaham, zase netusim jak to bude postaveny, aby to nedalo 1 baterku z 12 hodin chlivku, 0.5 baterky ze stromu, pak vyhraje nejspis kytka...
    Napsal jsem si ty vhodny od 5 hodin do 10, min to asi nebude efektivni a vic zase zbytecne nevyuzity cas... urcite ale hraje roli velikost poli - 2*1, obcas dava vic nez 1*1, sakra ja nesnasim nahodu!
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 ono to asi nebude až tak hrozné, od doby, kdy začaly ty baterie zvolna vypadávat, jich vypadlo 140 - mám na farmě stromy (všehochuť) a políčka 1x1 - na těch byla vrba a teď orchideje a pár políček pšenice (baterie padají i z ní).... to půjde :). Taky nesnáším náhodu, když se nedá plánovat, ale asi nic nenaděláme....
     
    skalara.v a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  14. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ja stále nechápem načo budeme pestovať tú novú rastlinku?
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Nenince pěstovat ji nemusíš, pokud máš nějakou delší plodinu - tahle je především pro nováčky, kteří nemají plodinu co dává větší BZ. Ta kytka je fajn pro malé levely - dostanou z ní baterie, slušné BZ a můžou ji rovnou hodit do recyklomatu, aby získali potřebnou protihodnotu. My ve vyšších levelech si můžeme pěstovat co chceme....
     
  16. Patriarch

    Patriarch Zelenáč fóra

    Nic si z toho nedělej, nějaký ten stromek a domek mi padl, ale věř, že bys o ně nestála, žlutá výrobna peří, bobři a podobné výjimečnosti, o stromcích typu XL škoda mluvit. Jsem ráda za BZ i BBZ, za naskákané květináče a "pinkepaje" bych radši brala ty krejcárky. Myslím, že chybějící dekorky budou vděčné téma OaD na tu se už teď těším, minule jsem byla na dovče a zbyly mi i rybaříci, třeba bude ještě zájem.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  17. Iluze

    Iluze Zelenáč fóra

    Akce mě moc nechytla a stonku se rovnou vzdám, moje stodola je vymetená, tak se budu šetřit. :/ :D Ale zaujali mě vlci, které nemám. Snad se mi je podaří získat a jinak zbytek nechám nedotčený. :)
    Ať baterie padají jak mají. :)
    Přeji hezký den :)
     
    Viky007 tohle ocenil(a).
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Iluze na vlka nepotřebuješ recyklomat....v tomhle počasí je to hned xD a zcela spolehlivě tě taky zaujme ....
     
  19. Iluze

    Iluze Zelenáč fóra

    :D ten by si pozornost taky vyžádal, to je pravda :D radši bezpečně z recyklomatu :)
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    S tím počtem baterek, který mám, bych nenaplnil ani walkmana -.-. Tahle akce asi nedopadne dobře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.