Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    bbowling: já jí chytil úplně posledním pokusem ;)

    Jinak včera večer jsem dostal dva Hopsálky za sebou, tak mám celkem čtyři, ale zatím se moc nepředali tedy. Asi jsou z jednoho vrhu. xD

    Dnes už jen matéto, BBZ, krejcary a ta nálepka tedy. Škoda toho SK, padlo jen jednou, ale co už, uvidíme, co bude v šlechtící akci. :)
     
  2. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahoj tak mi chybí ve stonku střelnice :-( :-(
     
    Margziam a petaM2001 tohle ocenili.
  3. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Jé holky, tak to je hezký :) Tomel mám ráda, a doufám,. že jsem nikoho neurazila :)
     
  4. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Tak až na kivíky padlo všechno důležité, kowhai dokonce 2x!!! Hopsátko sice neukazuje, co dal, ale věřím, že něco určitě posílá, dekorky i stonek jsou komplet, nějaké kupóny, spousta dýňovky, jedna lípa a dokonce parfumérie, ve kterou jsem fakt ani nedoufala. Takže za mne OK, i když na tyhle hry typu náhody mne fakt neužije.
     
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak nakonec BZ, ještě něco a hospátko :) :p takže čaro chceš ho přes českou poštu? :D
    Jinak akce dobrá jediný co mi nepadlo vlk kowhai ale mam obojího dost a SK :'( No jinak všeho dost MJSek hodně teď jich mam asi 30 ve stodole matéto nálepka slivon BZ BBZ KR kupony asi 7x párty lístek a další :) :p
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling - tak dopis Hopsálkovi asi zabral :D [​IMG]
    ....ten třetí dovalil 2 SK....lepší než parfémy....

    A fakt nemáš nálepku? To je teda ostuda :D


    tenista99 jestli ho vycvičíš, aby se choval jako normální soused, tak ho pošli a klidně expres :p
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, děkuju, Dandi, za odpověď. Ale stejně to pořád nevím.. Myslím mám stáje s vlky 4 a klidně u nich sedím, nebo ležím, ale určitě nestojím.. taky nemůžu dlouho stát...
    Jediný, co bych pochopila, kdyby myslel toho jiného vlka - na zadnici.. Ale při tom je, myslím, nejlepší ležet - na boku nebo na břiše..
    A ten určitě z recyklomatu nepadá.. :)

    Už jsem dnes recyklomat nepouštěla. Došla jsem na farmu až kousek před koncem akce, akorát stihla oklikat řádky ve stonku, sovu, všechny plochy a kouknout, kolik mám v recyklomatu baterek a udělat si screen (snad).. A musela jsem jinam...

    Koukala jsem na novou akci, kolik tam toho chtějí, když slepice mají protihodnotu 25, králíci 72 a kozy 78, zjistila zásoby těchto zvířat, a ... nevím nevím, jestli získám aspoň ty neonky, případně ještě ty dekorky.. Na stonek to nebude určitě...
    Ještě že už mám druhou část Ostrova pokladů a mám tam trochu volného místa.. :)
    Bude BB ??
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    chjo, já taky nemám nálepku... :cry:nějak jsem na ní zapomněla a jela recyklaci jen za 35 nubláků... :wuerg:
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Celková statistika - součty:
    • 104000BBZ
    • 2× Smoothie mangopomeranč
    • 1× Parfumerie
    • 156000kr
    • 1× recyklační střelnice
    • 12 × párty lístek
    • 1× cukinojablečňák
    • 332000BZ
    • Řada na magickém stonku
    • Nálepka
    • Recyklační buňka
    • 25× supertrus
    • 1× želvomat
    • 1× ananasák
    • 60× zuzitrus
    • 2× 12h kupon
    • 4× Dýňovka
    • 2× kowhai
    • 2× Kivi
    Jsem spokojen :)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Margziam: Ahoj, nesmíš to brát tak realisticky (dobrý vtip to je) a je vidět, že to i chápeš (v práci sedíxD)

    Z recyklomanem i z recyklomatem jsem byl spokojený.
     
    DANKA722 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    pajaable

    Nevím jestli může být hůř na farmě, ale farmářovi určitě.
    Jsem po resekci pětky vpravo dole a teprve dnes začínám vnímat svět a reálně uvažovat. Tímto se omlouvám sousedům a kamarádům, kteří ode mě poslední dva dny nedostali dárek. Na farmě jsem sice byla, ale jako stroj jsem odklikala kombajn, setí a chovatele a na dárky jsem si ani nevzpomněla. Slibuji, že vám to vynahradím.
    Toho králíka na smetaně bych si dala, jím už tři dny jen jogurty...
    Díkybohu za ochlazení, v Liberci od rána vytrvale prší. Jindy bych prskala, teď mi to připadá jako spása. Konečně se dá dýchat.

    K akci - Hopsálka jsem získala jen jednoho, dárky mi naskakují v okně, takže vím, že je dává a vím i jaké. Včera katalpu v základu. Ani nevím, co bych si bez ní počala. Další dárek očekávám v osm hodin večer.
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčná rastlina premenená na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.