Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    není to Tomel japonský? ;)

    a doprčic- další pisálek fora je tady... Googleen, dle Tvých získaných trofejí předpokládám, že nejsi úplný zelenáč, takže bys mohl vědět, kde se hledají informace... minimálně na každé stránce se Hopsálkovi modíci věnují... :-(
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zkus to pozjistit na straně 44, 45, 49 anébó 53. Modinky to tam píšou. No fakt :D

    Jaji - je to tomel, máš pravdu, koukla jsem do FAQ xD
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak vyrecyklovala jsem stonek se všemi dekorkami, nálepku, párty lístek, 3x hopsátko, slivoň, parfumerii, 2x lípa, 2x maté, 1x 30 superkrmiva, v M - MSJ, 714000 bz, 120000 bbz ,323000 kr, zbývá 29 nublonů, tak příště, akce se vydařila, díky díky díky
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak dnes jsem myslela , že mě porazí...ráno jsem do recyklomatu dala 2x L, 1x M a hádejte co vypadlo...
    2x dýňovka3ks
    1x dýňovka 2ks

    teď jsem přišla z práce, sklidila a zadala 1x L.... určitě neuhodnete, co vypadlo..o_O..... 3xdýňovka:wuerg::cry:
    asi už došly dárky a teď nic jiného nebude...to jsou nejdražší dýňovky co jsem kdy získala...hlavně je to dárek k ničemu pro vyšší LV
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ty brďo, já nemám nálepku ........ :oops::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  6. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Tak u mne spokojenost i toho Hopsálka jsem dostala,ale stejně přišel až jsem si domů pořídila ušatého mazlíčka.Nevadí jeden bude chvilku nosit dárky a s druhým se můžu mazlit.Akce byla fajn a doufám,že většina je spokojená s odměnami i když určitě se najde někdo kdo bude nespokojen.Pohodový den a už se můžeme těšit na další akci.:):););)
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem vyždímala modrásky a slepice a 6 nublonů vypadlo, dala se zbytkem do recyklátoru, co myslíte, že vypadlo, no přece superkrmivo, ještě jednou díky díky díky ahoj
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak fofrem do Žáby pro pejsku, pak nakoupit alespoň 150 baterek, potom honem na trh urvat nějaký třeba citróny a už to tam klikej. Protože pokud nebudeš mít v albu nálepku - jako by si nebyl xD Nebo pak možnost b) lihovku a kreslíme :p

    Akce docela dobrá. Zbylo mi pěkných pět baterií, takže to máme do hodin, do ovladače, do budíku a dvě do tamtoho xD
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak poslední baterie zrecyklované a světe div se!!!! Poslední dárek mi udělal velkou radostxD skalarko.v - neboj, hopsajda to není, držím basu, ale dostala jsem matéto - jupííí

    ps, jsem fakt zvědavá na šlechtěníxD to bude jeden nejvyšší za druhým - počínaje bruslema, přes lesklou až já nevím po co :) cha chaxD
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    bbowling - jak to přežiješ ? :D
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jsem nechápavý..... co je tamto? Jo pokud myslíš tamto, tak to máš asi jen nějakej načínáček, když je na dvě "knoflíkovky".
    Konečně něco jinýho než BZ.... teda byly zase, ale i 30SK a kupon na 24.

    EDIT: svítit nemusí jen ten budík ,-) A to si představ, že jsem mohl mít kupon i na 12., ale to jsem raději s díky odmítl :-D
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Casey - zajímavý, že baterka do budíku tě nezajímá. A přitom je až až z Japonska, v noci svítí a ráno budí xD To mě spíš zajímá ten tvůj kupon na 24. Já to pochopila jako na paní, co jí je 24 let. A na to teda bacha, ta tě bude chtít předělávat k obrazu svému a možná večer ještě budeš rád, že ji taky nějaká ta baterka zbyla xD

    A když jsme už u toho hodnocení, tak tahle akce byla velmi plodná na diskuzi. Je hezké vědět, že jsou mezi námi tací, co nám dopřejí trochu toho smíchu, takže já chci poděkovat těm, co ani poslední den akce neví, co dělá králík :)
     
  13. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj tak mi chybí recyklační střelnice...ach jo..všem co mají plný stonek gratulka...
     
    Margziam, marcelina0007 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    To je jasný, nikoho nebaví pročítat tolik stránek jestli náhodou nenajde něco o králíkovi, se prostě zeptá---no a někdo kdo mu odpoví se vždy najde, my jsme přece línej národ, tak proč ne i na čtení :)
     
    Margziam a petaM2001 tohle ocenili.
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    .pepanek. - ono stačí pročíst obvykle první stranu diskuze. A v případě, že něco nevím, vlezu do FAQ, a tam si potřebné informace najdu. Je to tam krásně tématicky roztříděné. Stačí opravdu chvilka ;)
     
  16. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Já to přece vím, ale je pravda, že to skoro nikdo nedělá a radši se zeptá-no vždyť to vidíš :)
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    I když jsem se zařekla, přesto jsem 10 lístků koupila, ale nic se nepovedlo, ale padly párty lístky a mám hroznou radost, protože tulipán se povedl. Tím je můj stonek v barvách a žádná šeď. Krásný den všem!!!;););)
     
  18. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Mamča50-to ti trochu závidím, na kytky nemám štěstí, mám je jednu a bohužel nejdou v OD posílat, tak musím doufat :)
     
    Margziam, mamča50 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pepanku, není co závidět, já jsem na to čekala několik kol, už jsem ani nedoufala a ty taky nezoufej, ono to určitě později vyjde a pokud půjdou někdy posílat, tak se k nim propracuješ! Krásný den a pa...;););)
     
  20. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    to doufám :) díky a krásný den
     
    Margziam a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.