Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    další Hopsálek ke mně nedohopsal... neva, vyrecyklovala jsem ještě nějaké BZ, BBZ a KR a taky parfunerii, jsem ráda za každý dárek ;) a od toho jedináčka jsem včera v noci dostala 3390 BZ :p díky a držím palce, těm kdo ještě bojují ;)
     
  2. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Ty si děláš legraci viď?
    mousicka Ti už odpovídala, tak buď té dobroty a alespoň si to přečti! V případě že tomu nerozumíš, nebo máš jiný problém, obrať se na herní podporu. Zde Ti nikdo Tvůj problém ve hře nevyřeší :p

    Jordynka - necituj mě, jsem hned nad Tebou - oprav si to, nebo dostaneš napomenutí. V pravidlech fora je to jasně dané.
    Stačí když oslovíš toho, kdo je nad Tebou, nemusíš citovat.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  3. JORDYNKA

    JORDYNKA Pisálek fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno. Ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*


    Omlouvám se, legrace to fakt nebyla. Četla jsem to, ale nějak tomu nerozumím. Přeju pěkný den.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  4. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    ahoj všem :D..............tak já dostala 5 hopsáčkuxD stonek a 1 dekorku nějaké to BZ KR atd. je to jen a jen o štěstí ,je fakt že to není žádný časový úkol což je moc a moc dobře jelikož si myslím že toto krásné léto asi málo kdo tráví u PC a je raději někde venku u vody a néééééééééééé doma pokud není marod tak všem hodně štěstí ;):p
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj JORDYNKA,

    čomu konkrétne nerozumieš? Treba napísať podrobne čo potrebuješ vedieť aby odpoveď bola konkrétnejšia. Všetko potrebné je v tom odkaze, a treba napísať čo ti presne z neho nejde.
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak, dobojováno jest. Recykloman mi ráno přidělil BZ, kupón, krejcary a rozloučil se se mnou opravdu stylově - a to marmoškou z dýní xD

    Tak jsem to podtrhla a sečetla:
    Stonek (plný) a nálepka, BZ 470.000, BBZ 155.000, Kr 363.000, SK 90. Dýňoška 13x, MJS 4x, párty 6x, 3 kupony na 24 hod. Kivi a vlk. Parfumka (měla jsem 2). No a 2x smoothie, 2x matéto, ananas. peč.
    Toť asi vše. Zbylo mi 5 baterek.
    Na ploše už poskakují zajochové, utužují fyzičku, protože musí být na tulení v kondici ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak se musím "pochlubit". Třetí den mám králíka, a už potřetí mi přinesl 7.800 BZ. Začínám mít pocit, že snad ani nic jiného ten můj hopsal nezná. Jsem fakt úplně nadšená :p Možná by bylo lepší, kdyby mi hned první den hodil rovnou 109.200 BZ, a šel zase do pr...yč, abych aspoň každý den natěšeně nečekala na překvapení :D
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    poslední a jediný pokus za 35 a stonek je zaplněný,to jsem nečekala, tak na konec spokojenost:))
     
  9. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Všechny zdravím a přeju pěkný den.
    Hopsálky mám 3, ale vyhnula se mi parfumerie.
    Po 13 hod. budu sklízet tak zkusím ještě něco zrecyklovat.
     
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Nakonec je to v kapse stonek hotovo. Spokojenost je mám vytouženou parfumerii takže bezva akce. :D
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak já si taky nestěžuju. Stonek se podařil, parfumerka taky dorazila, což jsem ani nečekala, dokonce i 2 kivi mi to dalo, hafo BZ, BBZ, a smothie A těch dýňovek nepočítaně. Super akce, a úplně vážně, jsem fakt spokojená, jen ten hopsal je nějakej divnej :D :D :D
     
  12. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak stonek mám komplet. Parfumerie nedorazila. To ostatní nebylo až tak podstatné - hlavně BZ, BBZ, krejcary. Tak parfumerie snad jindy, pokud nějaké jindy bude.
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    takže moje finále: 54x pokusů (36x L, 9x M, 9x S) buď mi zbude ve stodole pár baterií, nebo když to stihnu, pošlu je ještě zrecyklovat... cca 2 malé nebo jeden L pokus bych ještě mohla zvládnout. Naděje na zajocha si nedělám, ale takové matéto by mi moc chutnalo. Nepohrdla bych však ani SKčkem, toho není nikdy dost, kort když se blíží šlechtění... sousedíci, bude nášup:p

    BZ

    646000

    BBZ

    50000

    KR

    478000

    zelené matéto

    4

    3x dýňovka

    3

    3x párty lístky

    1

    parfumerie

    1

    2x dýňovka

    2

    stonek

    1

    Dekorky střelnice, želvomat,buňka

    3

    12hod kupon

    1

    1hod kupon

    1

    ananasové pečivo

    2

    cukínový koláč

    1

    lípa

    1

    nálepka

    1

    2x MJS

    1
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, po neodolateľných BZ a kr sa predsa len na mojej farmičke Recyklomat asi dobre vyspal a nadelil druhého zajka:)
    [​IMG] tuším, že aj tí po búrke dobre spali a nepriniesli tú nešťastnú soľ :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    Všetkým, ktorí sa ešte snažia niečo vyrecyklovať, držím pršteky. Aby padlo, čo si želáte:inlove:

    Edit: Ebenovník rajčiakový / Tomel japonský;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/15
  15. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ahojte, tak mi padl před chviličkou třetí zajda. Jupííí. Jestě mám něco nasazeno, takže těsně před 14 hod. to tam ještě zkusím hodit a uvidím co mi padne. Jinak akce byla super a já jsem naprosto spokojená. Děkuji
     
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tato akce se mi líbila. Získala jsem hodně peněz, bodů a i s ostatními odměnami za recyklaci jsem spokojená. Mám dokonce 2 hopsálky. Jeden mi včera přinesl 3 licence na OaD. Fakt pěkná akce.
     
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Akce suprovní,každý dárek potěší.BZ se mi hodí na rychlejší postup na Farmě do 95.lvlu,chybí cca 38,6 mega BZ,abych mohla pěstovat Vavřín,potřebný na krmivo pro Kivi.

    ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ Všeeem přeju hódně štístka při proměně ;) ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫


    Moje vyrecyklované odměny:

    Small
    (zboží v protihodnotě 5000 + 10x nublonské baterie)


    1x ...Želvomat
    2x ...12 000 BZ
    1x ...8 000 KR
    1x ...25x SH
    1x ...1ks PL

    Medium
    (zboží v protihodnotě 25000 + 25x nublonské baterie)


    1x ...Řada na mag.stonku
    1x ...10 000 BBZ
    1x ...1ks Cukino-jablečný koláč
    1x ...20 000 KR
    1x ...2ks Dýňová marmeláda
    1x ...20 000 KR
    1x ...Recyklační střelnice

    Large
    (zboží v protihodnotě 50000 + 35x nublonské baterie)


    11x ...45 000 KR (495.000 KR)
    9x ...50 000 BZ (450.000 BZ)
    3x ...30ks SK
    7x ...3ks Dýňová marmeláda
    1x ...Parfumerie
    1x ...3ks PL
    4x ...25 000 BBZ (100.000 BBZ)
    1x ...Recyklační buňka (konečně,stonek kompletní :))
    [​IMG]
    1x ...Lípa

    7x ... [​IMG] jupíííí
    2x ...Zelené matéto
    1x ...2ks MJS
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak hotovo s jistou vím že zajoch nedorazil a nedorazí zbylo 7 baterek:p
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ria30:

    nechci se smát bratrům a sestrám ze Slovenska, ale fakt by mě zajímalo, co v Česku znamená Ebenovník rajčiakový. Moc mě ten název pobavil :) Jinak samozřejmě gratuluji k úspěchu :)

    No, a zapomněla jsem se výše zmínit, že nemám nálepku. Ach jo, co si bez ní počnu :D
     
  20. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Kde zjistím co mi Hopsálek nadělil? :D nemůžu to nikde najít :cry:
     
    Margziam tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.