Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Tak na mě právě při sklizni vyskočila jedna nublonská baterie a já se lekla, že už zase začala akce, o níž nevím... o_O Stává se mi to docela často. Recyklovat budu, účastním se každé akce, ale nedělám si iluze, že získám vše, co bych ráda (parfumerii, dekorky do stonku, stonek), nějaké ALE v tom opět bude. Za zkoušku to stejně stojí. Nadávat budu až poté, co vypadnou první odměny ze stroje... :p
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    A už padaj baterky. Ze dvou a půl plochy (akční) vyskákalo 28 baterek :D
     
  3. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Není náhodou těch náhodných odměn moc? U akcí náhodná vypadávátka a za odměnu náhodné stromy a stáje v podobě podivuhodných stájí a tajemných stromů či jak se všechny ty podivnosti jmenují. O zisku obrovských stájí a stromů také rozhoduje náhoda. Od poslední akce je nově naplnění i obláčků závislé na náhodě. Takže kritika je zcela na místě. Už nezáleží na píli splnit akce, ale jen a jen na náhodě. Navíc z této hry se stává loterie a to už není vůbec hra pro děti, které místo důvtipu a pracovitosti je učí čekat na náhodu nebo si vše kupovat. Takže hlavně vychovává gamblery.
     
  4. cobra

    cobra Pisálek fóra

    akce na dvě věci... >:(>:(>:(
     
  5. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Bylo by fajn, kdyby věci do stonku byla šance sehnat, např. po dodání 10. ks příslušné velikosti. Pokud to bude úplně náhodné a pouze 1x, takže šance vyměnit nulová, bude hodně zklamaných a rozčilených lidí a to hře na sympatiích nepřidá.
     
  6. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    >:(Do této akce jdu zpola, právě jsem dala farmu jakž takž dohromady po akčních kytkách a bourat ji již nehodlám. Akce se mi nelíbí, je pouze o náhodě, tak jako byly ryby, stonek dostanu hned zpočátku a dekorky horko těžko, peníze neobjetuji. Akční nepěstuji, ale recyklomat vyzkouším, protože jsem ho nezažila
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Topku jsem odpískala, nebaví mě sázet pruty, dodala jsem 200 dárků nad limit a zbývá mi v tuto chvíli 546 klubek.

    Za to jsem se vrhla na nublony a tam se daří:

    [​IMG]
     
  8. strimfla77

    strimfla77 Pisálek fóra

    Aaaach jaj toľko negativizmu:(...Ja to vidím takto: získam všetky dekorky, stromčeky, výbehy,stonku, nálepku, parfumku;)
    Nedudrať ale bojovať,takto vojnu nevyhrámexD
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Tassi, nepleteš se, 8 hodinovky jsou na tom všechny podobně, jen tato akční je dostupná nízkým levelům narozdíl od těch ostatních hodinovek a může jim přinést v jejich levelu pěkné BZ a šanci na získání baterie a napchání recyklomatu. I proto tam byla především zařazena. Aby měli i oni šanci.
    danda
     
  10. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    To si opět dělají legraci s odměnami. Potřebné stáje jsou např.želvy, ledňáčci apod. Stromy také trochu jiné. Připadá mi, že RT je s odměnami troch pozadu. Co takhle hromadný bojkot této akce ???? Já tedy určitě ANO.
     
    fany2020 a xerox43 tohle ocenili.
  11. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Když je to akce na náhody tak se přizpůsobím a taky tam možná náhodně něco dodám.Tyhle akce na náhodný výsledek fakt nemusím,člověk si pak akorát dělá nějaké naděje a na konci je akorát zklamaný.Nejspíš budu stodolu plnit než drancovat do mrtě a ještě s výsledkem ,že by se snad zadařilo něco lepšího urvat,děkuji ale nechci.
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá dobře a jsem rád, že po dlouhé době je zase recyklace. Bohužel ale nebudu mít na farmu čas a nedostanu se sem, takže toho moc nestihnu. Jsem rád, že se nemusí pěstovat akční, to bych vůbec nic nedal. Z odměn se mi líbí stonek, dekorace a parfumerie, tu bohužel nemám :p. Momentálně mám 92 baterek, snad jich dost padne ještě zítra, ať udělám o něco víc pokusů :).
     
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mám ve stodole přes 400 baterií a nejspíš další přibydou. Za požadovanou protihodnotu mi odměny nepřijdou odpovídající. Tedy mimo stonku, ale to by byl nejspíš zázrak získat ho včetně všech dekorací.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] To jsem tedy zvědavej,jestli to bude stačit na kompletní stonek ! :music:Parfuméri tu vůbec neočekávám ,to by akce musela trvat aspoň měsíc!xD
     
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Další akce, kde je řádek a dekorace a která nezaručuje, že se vše sejde, aby se dalo využívat - viz. rybaření, z kterého mám řádek v nebi, ale ani jednu dekoraci, zatímco manželka má 2 dekorace bez řádku. A tady to bude to samé, žádná záruka. To si mohu rovnou vsadit sportku, pravděpodobnost je stejná. Takže akci vypouštím, protože než tam zbytečně naházet přebytky, to je radši, byť pod cenou, prodám na trhu - tam mám svoje jisté!
     
    -wiolan- a zemanka01 tohle ocenili.
  16. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Kaolín11 nestraš, mám nějakých 650 baterek, předpokládám, že ještě budou hodně padat při začátku akce, to prostě musí stačit 8)
     
    -wiolan- a evainfo tohle ocenili.
  17. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. taky jsem měla jinou představu. že půjde recyklovat vše. zvěř, produkty, atd. vyzkouším, moje strategie je s - l - m.
    M
    až nakonec pokud získám dekorace z s a l. pak půjde o stonek. Je potřeba celkem dost baterií, pokusů moc nebude. V tyto horké dny, všem kdo do akce půjdou ať se daří.
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zuzas66 vidím to úplně stejně, recyklomat jsem ještě nezažila, tak třeba napoprvé budu mít štěstí. Z rybářské akce jsme poučení a můžeme se podle toho zařídit ;). Když vypadnou dekorky z S a L, zkusím i M a stonek a nějak to dopadne....nebudu házet flintu do obilí hned na začátku. Chtěla bych parfumerii, kterou zatím nemám a když bude i stonek, bude to fajn....baterií zatím asi 500 a zásoby jeřabin, bezinek a javorovky taky nějaké jsou. Škoda, že tam nejdou naházet vajíčka, ve stodole se válí asi 15 tisíc záprtků :D
     
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    pár baterek zůstalo od minula a ted je stav 213...........no asi si nějak moc vyskakovat nebudu i když určitě ještě dost během akce napadá Je to fakt loterie ty ceny8)
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak s 148 kusama toho moc nenadelam... nejspis J.C. nema efekt, jinak mi akcni padaj vzdycky dvakrat vic nez je potreba... takze stonek bude sedivej, to je jasny...
    skoda ze se nebude nejspis davat z remesel, takova Tiki maska (vzdycky pracne vzpominam kde se bere) by se tam hodila komplet :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.