Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bludička49: Nublonské baterie budou vyskakovat při sklizni již od 8.8. 14:00 hod
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- že ti nevypadne oskeruše nemusíme hádat - není na seznamu, takže nevypadne....A vyhnout se řádku je jednoduché
     
    Janké861, skalara.v a -Kuteno- tohle ocenili.
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já vám nevím. Určitě to zkusím. Ono to nějak dopadne. Je fakt, že pokud se mi nepodaří skompletovat řádek, budu naštvaná. Mrkla jsem do stodoly, zásoby bahaplodů mám, tož to tam nasypu. Třeba se zadaří :D Kategorii M si nechám naposled ;)
    Modrásek - velká škoda, že tam není. Nechápu proč. Nováčci ho nemají šanci získat. Kdyby dával fl, tak se nedivim, ale kvůli padátku se takhle RT škrtí. Skrblíci.
    Ty dekorky bych ráda, takže do toho půjdu. Vypjdnout se na to můžu kdykoli :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je fakt, že i dříve to v podstatě byla akce založena na náhodě! Co mě ale vadí je ta situace ze stonkem! Opravdu nestojím o další šedej řádek a navíc dekorace při OaD asi jen tak neseženu!:oops: Dále mě vadí absence licencí na OaD !Dříve byly na nejnižším stupni a podařilo se mně jich docela dost nasyslit!
    Myslím si že dříve byla akce lepší i v tom,že dekorace se daly získat několikrát,na svou dobu vynikající BZ za krátkou dobu! Nyní 1x a nikam jinam než do stonku se fakt nehodí!:(Ikdyž ještě akce ani nezačala dávám palec dolů!:eek::sleepy:
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolíne, to víš, ekonomika hry. Licence si pěkně zakoupíš za tvrdou měnu, jinak máš smolíka a do vzducholodi nelez xD
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja mám všetky ponúkané stromčeky aj stajne a s toho 2 parfumérie.Budem dodávať plody za BS,BBS a ostatné odmeny?Nie a ešte raz nie.Škoda že nedali do odmien modrák a licenčné lístky.Radšej si budem plniť stodolu ale nie vyprázdňovať.Sadiť akčné nebudem už treba aj do stodoly napestovať.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Bude to zase sázka do loterie,tyto hry se mi moc nelíbí.

    Farmerama 97+ *** Bahamarama 260+
    říjen 2010
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jak je vidět RT opět nezklamal,jak jinak,zase ten koeficient středu vesmíru,to mě dřív trefí meteorit než mi vypadnou všechny dekorkyxDxDxD
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Vidím to tak, stonek padne jako první...něco jako u rybčí akce a pak to bude buď jásot, nebo vztekání :wuerg:xD Mám ještě týden volna a ten si nehodlám kazit nějakým krámem recyklačním, takže ať padne co padne, hlavně že nemusím do práce xD
    Chtěli jsme recyklomat, tak ho máme. Už bychom měli vědět, že nic není co bývávalo. Platí to i pro farmici ;)
     
  10. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    No fakt ma štve že všade dávajú stonku v nebi keby že sa dali aspoň tie stonky nejak zoradiť podľa potreby,,
    tsss frflem ale aj tak budem metať do recyklačky ,,áááchjooooo mám dve batérie ktoré sú už vybité od minulej akcie tak čakám koľko že mi vypadnú teraz..
    Pekný deň prajem:)
     
    xxxxxx64 tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Namiesto tých stajní vlkov a kiwi mohli dať radšej stajne zo zvieratkom s pancierom a rybárika.Určite by sa zapojilo viac farmárov do recyklovania ktorí nemajú korytnačky a radi by ich získali a tiež rybárika.Ale nieee.Dáme tie čo už majú.Však v akciách boli odmeny vlci a viac stajní a teraz zase.
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak jo, trocha nahodnych poctu: vezmu ze stodoly treba, treba, treba..... 2.777 psenice v protihodnote 5000, vhodim ji do supliku "S" toho v(n)esmirneho kramu a vypadne mi nalepka nebo 8 tis. krejcaru nebo dynova marmelada nebo 5000 BBZ - jupiiii, z toho jsem odvazana, protoze jsem mohla: vzit 2.777 ks psenice a prodat ji na trhu za soucasnou cenu 6,90 = 19.161,30 krejcaru a za ty si poridit 3,3 dynove marmelady nebo 2 cervene punce s hodnotou 5000 BBZ!
    WOW, tomu se da jen tezko odolat! o_O Jsem zvedava, kam se vysplha cena ruzi xD No, holt to chce k ruce kalkulacku nebo plavky a k vode! ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Furt lepší šedej řádek v nebi než hnědej v trenclích ;)

    Začínám tušit, že baterky mně stejně nenapadají v potřebném počtu a farmu kvůli tomu předělávat nebudu. Naší tvrdou měnu do této akce vrážet nehodlám, takže co napadá, tak tam půjde a jestli bude stonek /ten bude 100%/ komplet je mi šumafuk. Na krásu v nebi si nehraju, i ve skutečnosti jsou mraky někdy šedý, tak jakýpak copak
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přejete si modrý strom, dobře, já mám tři, někdo 15, nováček nula. A zase budou jásat jen někteří (třeba ti co už jich mají xy) náhodné číslo je prevít. Berte to jako hru, bude nebude (pěkná pohádka) :)
    Ekonomika je neúprosná, ale nikdo nikoho k ničemu nenutí. Provoz a údržba taky něco stojí.
     
    Blonda141, Babrlinka1 a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Baterek mám 11ks, asi byl lepší jinan co mě postihnul ale jen dvakrát a magnolie, mám dojem že tam kdysi také byla jako hlavní cena. Já nemám parfumerku, ale asi ještě vytáhnu to co zbylo na akci pro kočky, tady mě stejné dárky stojí jen akční s vodou, tam to chce nabít plodinkama a mě se nechtějí dávat za něco co mám tady za vodu a pět hodin čas. Parfumerku nemám ale co jsem viděl tak to není ani moc vidět co to vlastně je. Nechce se mi tam rvát nic, radši počkám na topku a prodám javory, koupím koněčně podřadnější výrobnu typu pštrosárna a pak zjistím že už je bezcenná, maximálně za ní dostanu kozí chlívek. No, takže si dám pohopole a když to bude silnější tak si jednou dvakrát ta ústa nabiju ale možná ještě přijde top nublon, kdo ví.....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Jak jsem se těšila na Recyklomat, tak se už netěším. Nic moc, tentokrát jsem sklamaná, čekala jsem to lepší. :eek:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Všechny moc zdravím. Také si myslím, že pokud se akce budu účastnit, tak zvolím také strategii S a M a dle dekorek pak M. Mám 311 nubl. baterek. Nejspíš jsem předchozí akcičku taky moc neprožívala 8) :p

    Těm, kteří se jí budou účastnit přeji hodně, hodně štěstí.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,

    tak baterie nemam vůbe, Ufoni asi tu byly předtím než jsem začala hrát, tak asi budu jenom pěstovat na příště. Mam nějak malo ořechů a mirabelek, a jiných věcí

    Držím palce na dekorace.

    Klárka
     
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    To já mám baterek jen devět ale všechny vybitý,honem musím najít nabíječku.
    Třeba se všichni pletem a RT tentokrát zdvihne stavidla když je takové sucho a dekorky se jen pohrnou:p.
    Nebo se vrátím nohama na zem a řeknu si uvidíme,jinak šedý stonek mě nijak neštve mám jich víc tak jestli jeden přibude nebo ne je fuk.No a odměny?? V podstatě jako vždy poslední dobou,ale už neremcám už jen konstatuji a občas se i zasměji při pročítání diskusí,a o to přece jde ne?
     
    evainfo, qwegxn a skalara.v tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jsem asi sklerotik, ale ktery radek se ziskal pri minulym Recyklomatu? V ktere akci byly dekorace a stonek nahodny - jen v nepovedenych Rybach?
    Tahle akce podle myho ma spolecnyho s recyklomatem jen NAZEV... ja mam plny park Nublonu, 6 kusu, to bylo dobry (lepsi dekorky nesezenu a novy jdou do stonku komplet), takze bohuzel nevidim moc dobre tohle vysosavaci soutezeni... dostaval jsem potrebny odmeny, ted vlasne jen dekorky a Hopsatno, zbytek neni zajimavy (mam zrovna ty dve staje i parfumerku)...
    Akcni pestovat budu, ma pekny cas, velky BZ a prakticky stejnou protihodnotu jako jiny 8 hodinovky, nebo se pletu?
     
    rampusak tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.