Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, ano chápeš to správně, pěstovat ji nemusíš.
    Pro ostatní tohle je typ akce o náhodě, tak je tato akce postavená a musím říct, že vždy byla. Jen předtím to nikomu tak strašně nevadilo jako teď. Užijte si taky překvapení, ne? A navíc, z něčeho, co ještě pořádně nezačlo, závěry nedělám. Ty budou až po vyzkoušení.

    danda
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    AgathaCh

    Fakt jako modík nechápeš, co se lidem nelíbí?
    Už při rybičkách se hudralo na to, že to je akce se stonkem + dekorky, kdy je vše založeno jen na štěstí, a blbé náhodě bez ohledu na snahu hráče.
    Já například při rybičkách utratila jen za návnady přes 800 florenů, a stejně mi jedna dekorka chyběla - příšera :( Naštěstí jsem mohla být v klidu, protože už v den skončení akce mi psala sousedka (dokonce 2 sousedky), ať nesmutním, že mají pro mě tu jednu příšeru navíc. Mám štěstí aspoň v tom, že mám hodné sousedy. Kolik lidí ale to štěstí nemělo, a bohužel se jim třeba tu potřebnou dekorku nepodařilo sehnat ani při O&D, protože majitelé dekorek opět nevěděli, co by za ni chtěli - nejlépe celou farmu toho druhého.
    A naše milé RT, přestože ví, že rybářská akce hodně lidí naštvala, udělá během měsíce v podstatě tu samou akci, akorát to zabalí do oblíbeného recyklomatu, a ještě navíc to udělá tak, že když se člověku nepovede nějaká dekorka získat při akci, tak už pak nemá skoro žádnou šanci ji získat jinak, ani při tom pitomém O&D :(
    No jsem vytočená neskutečně, a nejradši bych se na celou akci vyflákla, ale jak se znám, tak mi to nedá to nezkusit :(
    V podstatě RT staví hráče do pozice "buď všechno nebo nic". Buď hraj, a riskuj šedej stonek, nebo se akce vůbec nezúčastňuj. Někdo může namítnout, že hráč může pinkat jen small a medium, kde stonek není, ale neumím si představit, že když někdo třeba získá dekorky ze s a m, tak přece jen nezkusí i L. Prostě RT musí každou akci v poslední době podkopnout nějakou jobovkou :( Kde jsou ty časy, kdy tuhle hru hráli lidi fakt pro radost. Můžu za sebe říct, že v těch časech jsem do farmy cpala i dost peněz, ale z touhle politikou, co jede RT v posledních 2-3 letech hodně přemýšlím, kdy tu peněženku otevřu :(
    Takže pokud tohle jako modík nechápeš, tak v tom případě se omlouvám, ale jako hráč nechápu já tebe v pozici modíka :(
    Tak asi tak.... Zdravím

    Pro Dandu: Ano, je to akce o náhodě, a vždy byla, ale nebyla podtržená stonkem a dekorkama na něj :(
    A nedělej se, že taky nechápeš. Znám tě už hodně dlouho na to, abych věděla, že jsi chytrá holka :D
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím zemanko,
    jasně, že nebudu dělat hloupou, ono možná by stačila jediná věc, nedávat tam stonek s dekorkama, aby hráči neměli pocit, že prostě musí. Takže vlastně ke štěstí bude stačit, když toto budeme reportovat a požádáme o navrácení kouzelného stromku (zejména proto, že je spousta nových hráčů, kteří by jej taky rádi získali)
    Ne, že nechápu, ale nemusím mít prostě všechno za každou cenu. Bohužel je spousta věcí, které taky nikdy mít nebudu a nezbývá mi, než se s tím prostě smířit. Dekorky navíc z rybářské akce sem rozdala, určitě udělaly radost a doplnily chybějící prázdná místa ve stonku. Nejsem strejda skrblík.
    Nicméně akce ještě nezačala, tak mi přijde prostě z mé strany nevhodné kritizovat něco, co jsem ještě ani nezkusila. To je myslím fér.
    Rybářská akce byla založená na dvou padátkách a pokud nepadaly vyrovnaně, pak samozřejmě nastal problém a účelem bylo jich mít dostatek na rybaření a výrobu návnad.
    Podotýkám ale, že zde - prvně můžeme využít staré zásoby baterií a použít vlastní stodolu zásoby, tudíž nemusíme pěstovat akční plodinu. To už samo o sobě nelze srovnávat s rybářskou akcí, kde nikdo nic neměl a musel si to nasbírat, navíc podle mě to bylo daleko složitější správně nakombinovat.
    Závěrem - nejedná se o stejné modely a bude záviset na vypadávání baterií a to můžeme ovlivnit vhodnou kombinací bonusů s vlivem na padátka. Tady bych spíš chápala ty, kteří akci nezažili, že budou mít obavy z nedostatku baterií.


    Přeji příjemnou hru danda a samozřejmě, aby vám ty stonky padaly a s nimi i všechny dekorky

    danda
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Doufám, že mi tam zas někdo necvakne varování "necituj příspěvek, pod který píšeš", a pochopí, že to je jen výňatek, ke kterému mám potřebu se vyjádřit :D :D

    Jsi dokonalá, moje milá dando :) Jo jo, přesně jsi to napsala. Možná by stačilo nedávat tam stonek, a klidně tam nechat kouzelňák. Já mám kouzelňáků 11, ale kdyby mi padly ještě další 3, byla bych rozhodně šťastnější, než se nervovat kvůli dekorkám :) Pak by ta akce byla krásně odpočinková pro všechny. Určitě se mnou nebude leckdo souhlasit, ale já to vidím takhle.

    Jinak jsem před chvílí koukla k sobě do stodoly, a málem to se mnou seklo. Kde jste lidi nabrali ty naškudlený baterie, to teda nechápu. Já prolezla celou stodolu, než jsem úplně v rožku za senem našla uboze zapadlý 3 kousky :( No, budu muset nasadit vysokej kalibr (karafiáty), a doufat, že z nich vypadne pořádná nálož :)
     
  5. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    je to síce asi o náhode ................ale náhoda je šialená xDxDxDxD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] No můj názor je ten, že už ta akce zde párkrát byla a tak ji měli "zachovat" a neměnit! :sleepy: .. náhodné odměny, lístky na O+D, kouzelný stromek, klidně i ty "roztomilé "Ufáče" :D .. by se to nováčkům určitě líbilo :p. A rozhodně tam necpat zase "TS" .. copak "ufonci" přiletí s našimi stromky a chlévy, které vzali někde po cestě a potom za odměnu "prodají" za naše zásoby? .. to přece hrají i děti a kouzlo "Pohádkové farmy" už zde dávno není, při splácání všeho do hromady... trošku fantazie :p. Vždyť už je to všechno na jedno kopyto o_O. Na stonek mají udělat extra akci s mimozemskou rostlinkou .. nebo už při počítání prašulek jen přemýšlí, co do jedné hry ještě nacpat pro větší zisky? Z krásné tradiční hry udělali další frašku .. to se fakt povedlo 8)
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
  7. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    Akcia vyzera celkom fajnovo, len tie nahodne odmeny:mad:...TIE NEZNAšAM...fuj, fuj...
     
    karolinka120484, šamanka. a -Kuteno- tohle ocenili.
  8. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Dobré sobotní ráno farmáři
    Akci určitě vyzkouším, ale ty dekorky a stonek to se mě teda vůbec nelíbí. Takže pár věcí tam hodím a rychle pryč než padne řádek. Dívat se na černý řádek bez dekorací to je "
    Hnus velebnosti":p
    Fa91, Ba216, Pe5, Spa4, Kvě4, Mar3, AO
     
  9. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Hrozně si tahle akce líbí. Konečně něco, na co se můžu s klidným srdcem vykašlat. Možná zkusím párkrát small nebo large, ale určitě nestojím o šedivý stonek, do kterého rozhodně tutově dekorky nepadnou. Není pravda, že kritizujeme něco, co ještě nezačalo. Akcí tohoto typu bylo v poslední době hodně a zkušenosti jsou pořád stejné. Kde jsou ty časy, kdy byly akce nastavené férově, každý věděl, že když dodá zboží, dostane za něj něco konkrétního a často i cenného. Teď nám neustále nabízejí náhodu a co čekat? Pár BZ nebo krejcarů a úžasné TS, ze kterých vypadne brak. Tak za tohle už utrácet peníze nehodlám. Přeji všem lepší vyhlídky a ať se jim podaří získat alespoň něco k potěšení.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    AgathaCh: Jenže když začínal ten původní Recyklomat, byla i celá hra trošku jinde než teď, taková jednodušší a přívětivější. Asi jako bys lítala do vesmíru a zároveň prala na valše.
     
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.
    Na Nublony jsem se těšila.Byla to má oblíbená akce.Byla svého času o náhodě jediná a bylo možné získat dobré odměny. Soused Hopsátko byl fajn,přinášel každý den i překvapující dárky.Lepší než od Bambulky-dnes Kubíka.Současné odměny jsou průměrné.
    Ovšem úpravy se mi nelíbí.Opět stonek s dekorkami. A ještě ošetření,aby se daly získat jen jednou a pak není šance je získat jinde nebo vyměnit v OaD.
    Parfumerie taky jen jedna. Zato lípa,která je zatím bez využití, ta je neomezeně.A myslím,že jí má z akce každý.
    Akční rostlina má docela malou protihodnotu,mohla by být taky vyšší. Jo a nějaká ta typická dekorka jen pro tuhle akci měla být taky zachována. Nublonci byli fajn.Mám jich sice víc(v liště),ale určitě by hráčsky mladší hráče potěšili.Ale věřte,že nálepku získá každý.

    No ale jasně,že si zahraju,něco málo pustím ze stodoly,možná i to kvítí zaseju. Určitě chci získat parfumerii a SK já nikdy nepohrdnu.
    Tak pokud se u nás ufonci neupečou nebo se jim létající talíř vedrem nerozteče,ať Vám nadělí ty nejnej odměny.
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Šla jsem zatím do každé akce, tak vyzkouším i tuto. Některé odměny jsou lákavé, hlavně ta parfumerie, kterou bych taky hodně chtěla, ale při mém štěstíčku, budu asi čekat až se bude šlechtit, tak pak třeba se zadaří. A zajímalo by mne, zda bude možné nějak si opatřit dekorky,které se nepodaří získat a nebo se budou moci třeba nahradit nějakými jinými , jako se to už stalo. Těch náhod je tentokrát příliš!!!Ale přesto všem krásný den a přežijme ta vedra OK!!!;););)
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Teď mě napadlo,budou baterie padat i z chlívků nebo musíme pěstovat jen rostlinky?O tom jsem se tu nikde nedočetla nebo jsem si nevšimla.:(
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj mamča50,

    či sa budú dať niekedy časom získať dekorácie z tejto akcie aj inak záleží od RT ktorí tvoria túto hru, žiaľ takéto informácie nám neoznamujú dopredu. Momentálne sa budú dať získať len tu a časom sa uvidí či nám to bude umožnené.
    Prajem peknú hru

    *edit*
    ahoj bludička49, áno, batérie vypadávajú zo všetkého, takže aj z chlievov :)
    Peknú hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/8/15
    mamča50, Janké861 a bludička49 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm tak radši vynechám nerad bych šedivej řádek v mé farmě na náhody prostě smůla:wuerg:
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, neházejte flintu do žita. Třeba budete mít všichni štěstí, nevíte dopředu jak to dopadne. A kdyby ne? Šedý řádek? nevadí. Film (fotky) je taky barevný a černobílý. Nemusíte ho odklikávat :) stejně je tady plno nářků, že klikání stonku je zdlouhavé. Dostanete náhodně jiné odměny. Já se těším, třeba jsem taky mimozemšťan když se mi akce líbí ;)
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Je tu jedna možnost,jak nemít černý řádek.Nehrát Medium,tudíž nemít možnost získat řádek. A pokud získáte zbylé dekorky,prostě je dát na ostrov. Zas na druhou stranu,řádek dává dost bodíků.
    Já osobně vynechám medium a o stonek se pokusím,až budu mít ostatní 2 dekorky a parfumerii.xD
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, ono by možná stačilo reportovat úpravu tak, jak už uvažoval pajda v akci Rybaření - to znamená řádek ve stonku jo, s tím, že dekorky vypadnou při první náloži do recyklomatu....a dál už může fungovat náhoda. A troufám si odhadnout, že při takovém uspořádání bude celkem klid - pochopitelně nepočítám hráče, kteří remcají vždycky a proti všemu.

    Aspoň jednou by mohli kluci a holky z RT dát na zdravý selský rozum, koneckonců jsme na farmě...;)
     
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Někdo tu psal,že baterie budou padat už od 8.8.,sice jen v omezeném množství,ale budou.Já teď sklidila karafiáty a nevypadla mě ani jedna.Tak jsem zvědavá,co pak dát na plochu,aby nějaké baterie vypadli,protože ve stodole nemám ani jednu. :(

    Tak už vím,proč nepadají. Prý až od 14:00
     
    Lyzarka, karolinka120484 a Milka66 tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já taky remcám už teď: O řádek nestojím, tudíž mi zákonitě vypadne jako první. Ještě že se při OaD mohu přátelsky rozdělit o dekorky. A hádejte, co mi určitě nevypadne? Ano, oskeruše!
    bludička: Tak to ses unáhlila, padat budou, ale až od 14.00.:(
    čarodějka: No bóže, nebuď tak pinktlich, nejsem pomolog. Myslela jsem slivoň - tak ta mi taky nevypadne.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.