Rande (13.9. - 19.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 12/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Njn, když se daří, tak se daří....... on to Václav Vydra coby kpt. Novák (později mjr.Novák) vyřkl v jiné souvislosti, ale na zdejší "folklór" to sedí dokonale. Nicméně, pokud nejde o život, tak jde o ...... guáno, přeci !!xDxD ( Nevím na co kdo z Vás teď myslel.... ale pamatujte si, že není sprostý ten, kdo sprostě mluví, ale ten, kdo sprostě myslí). Všechno má své racionální zdůvodnění - zmizelo krmivo pro slony... Aha a co se šlechtí sloni?... No tak se nacpali k prasknutí, to je tou změnou surovin .... chutná jim to!!:):) Restart by to mohl vyřešit, pravdu díš, Dando. ;)Což, že jsou sloní ikony v 5. místnosti, ale najít cestu do 4.místnosti, to je panečku problém, takřka kardinální, hodný Herlocka Sholmese ( to je nevlastní bratr geniálního houslisty a luštitele křížovek Sherlocka)xD..... a do 5.místnosti, to je brnkačka coby kamenem dohodil a zbytek došel. Stejně jsem chtěl začít se šlechtěním později.... a tak se mi to splnilo.... počkám si, co se vyšlechtí z prvních 32 řádků...... a podle toho se rozhodnu, jak to půjde dál.... či zda sloni anebo nějaká jiná užitečná zvířata ( a mohou být i neužitečná).:music::music:
    Takže šlechtici šlechtěte a nebrblejte..... hodina sem, hodina tam.... třeba to někdo vykompenzuje. A když ne, tak prostě ne.;)xDxD

    EDIT: Tak z 32 řádků normálních slonů mám 40 bílých, 12 tečkovaných a 2 mamuty a ještě se mi 36 obyčejných slonů vrátilo. No, není to skvělé - je to skvělé !!! A ještě mít dobré to tzv. náhodné číslo - to by byl mazec..... ale na druhou stranu zase by se mi pobili mamuti se sloními skinheady a to by nebylo zrovna dobré. Takže uvidíme, co přinese druhé kolo - 32 řádků normálních, 10 řádků bílých a 3 řádky tečkovaných.8)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
  2. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    Tak já začal šlechtit po málo abych viděl jak to padá a už budu šlechtit po víc protože hned prvních 7 a jednou byl jadeitový a jednou trojčata bílých (třeba 2x třetí je lepší ale trojčata se vidí málokdy
     
    evainfo a Janina0971 tohle ocenili.
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Výsledek 195 šlechtění: [​IMG]
    Spotřebováno 390 SK, víc než 1100 ještě na skladě zbylo :D. Jdu dodat, mám hotovo.
     
  4. colorka1990

    colorka1990 Pisálek fóra

    gratuluji, všem co šlechtí slony v rámci babyboomu. Já to vzdávám a odcházím, sloni aktivovány, ale nikde šlechtit nejdou.
    Pro chytrolíny, nehraju první týden, abych nezkuzila několikrát vypnout/zapnout, vyčistit PC, což do teď nikdy nebylo potřeba, zaktualizovat kde co a sloni stále nikde.
    Zdař bůh >:(
     
    evainfo, eli2006 a maribeja tohle ocenili.
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akce hotová,genetikou a aktivací v chrámu jsem se dostala ke 4hasičům tak jsem je dala do tulidomku.Jako obvykle genetika tedy 1 truhlář plus 2 sloni,co nadělám:-(Jinak vše aktivováno a ještě dost banánů zbylo....
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    colorka1990 - napiš na herní podporu. Oni jediní mohou nahlédnout na tvůj účet a zjistit, co se stalo (kde je chyba).
    Edit: Ti chytrolíni, jak říkáš, se ti snažili pomoct.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo, řádek řádkuje a stačilo mi 150 šlechtění - výsledku bylo dosaženo, takže jsem spokojená :)
    Trochu zklamaly přeskoky, říkala jsem si "nové koště...", ale z těch 150 šlechtění základních vyšlo: 10 jadeitových, asi 20 tečkovaných a 1 mamut. A samozřejmě bílí, ty jsem nepočítala a hromada obyčejných, co se vrátili. Nestěžuji si, ale doufala jsem v nějakého mamutka (nebo i vyššího :p) navíc - no nevadí, hlavně, že můžu slony odložit do lišty ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová a růžový sloni navíc ;) mám radost, teď tam mám pár medvědů
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já se asi této akce nezůčastním,málokdy dělám tytop šlechtící akce,ještě uvidím,promyslím to.Všem ostatním přeji hodně úspěchů ;)
     
    eli2006 a maribeja tohle ocenili.
  10. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    A je to !
     
    evainfo a eli2006 tohle ocenili.
  11. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, světe div se, protože ze 4 slonů mi naskočil létající, tečkovaný a slon v jednom řádku!!! Jára
     
  12. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Teda ještě, že to aspoň jede, ale vyznat se v tom dá docela práci. Tohle, že je oprava.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  13. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak dnešní první dobrý přeskok z obyč. až na indického
    [​IMG]
     
  14. lenkah110

    lenkah110 Pisálek fóra

    me to nešlechtí
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  15. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tak stonek už maká, akce na pohodu :inlove:

    akorát opět žádný super přeskok, spíš nepřeskoky:wuerg:
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    lenkah11 - Ahoj a máš aktivované ikony v 5.místnosti Chrámu na Baha? Pokud ne tak Ti to šlechtit nebude. Tak tam koukni a uvidíš.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lenkah110 - musíš odemknout tuto sochu v opičím chrámu (5. místnost)
    [​IMG] [​IMG]
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nasadil jsem veškeré tajemno ze slonů na plochu, ale asi radši vypnu počítač dřív, než to neštěstí uzraje xDxD. Aby mě ty žirafy, bažanti a smuteční vrby s mýdelníky neporazily :p;).
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Lidi, zlatí, já bych šlechtil slony až k zbláznění, ale v tulidomku mi nefunguje
    výběr slonů. Nejdou tam a nejdou tam. Ani heverem. Jak to, že vy to máte
    v pořádku, co jsem zase zblbnul, či co?
    Podotýkám, že 50 šlechtění proběhlo normálně.
    :D
    Edit
    Už jsem je přesvědčil a nalákal na růžové želé.
    Potvůrky jedny, nějak se šprajcly.
    Skali - dík za snahu.
    xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    eli2006, Skali a maribeja tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - Mikeši, trapně se zeptám - máš aktivováno šlechtění v opičím chrámu ?
    Edit: Aha - to byla důležitá informace ;) Takže jedině zrestartovat hru (což jsi asi udělal) a pokud ani tak nic, nezbývá, než se obrátit na herní podporu, aby zjistili, kde je chybka ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.