Rande (13.9. - 19.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 12/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Slony jsem dala do tulidomků i bez otevřeného chovu ;)
     
    maribeja, babina51 a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    jo já tak šlechtím sloníky i bez otevřeného chovu, snad mi to pak nezmizí
     
    maribeja, babina51 a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    taky si šlechtim slony i bez investice banánů :)))
    edit: tak už zešedli, ro změnu ale nejde odemknout šlechtění v chrámě ... jak překvapivé, že se začátkem akce zas něco nejde.
    edit2: ááá, krátká pauza :D :D to tu dlouho nebylo
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    babina51 a Helena1313 tohle ocenili.
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Zkusil jsem naplnit jeden tulidomek, ale moc mi to neskáče, takže jsem splnil komplet celou akci a přebytky prodám na trhu.
    [​IMG]
     
  5. colorka1990

    colorka1990 Pisálek fóra

    za to já jsem asi úplně blbá, banány investovány, farma - vypnout/zapnout a sloni v tulidomku pořád nikde :oops::sleepy::mad:
     
  6. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    takže najednou se to seklo, přestali se mi sloníci dodávat v tulidomku, tak jsem nakonec runu musela aktivovat a ejhle údržba.....
     
    maribeja a babina51 tohle ocenili.
  7. emča061

    emča061 Pisálek fóra

    Táák a už to spadlo >:(
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Doben ty jsi prostě jednička. Já jen zírám. Máš můj neskonalý obdiv.
     
    ezzra a babina51 tohle ocenili.
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak zase výpadek >:(a to jsem měla za 1 min. sklízet tulidomky-.-:(
     
    babina51 a Helena1313 tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže jsem jednou zašlechtil : 192 bílých slonů, 37 tečkovaných, 9 jadeitových a 1 mamut. Jednoho hasiče mám z chrámu.
    Když jsem dal další šlechtění a dokonce vše (já sklerotik) vše ručně (ne kombajnem) urychlil na 15 minut,-> Kuk a máme zase údržbu!
    Nezbývá než se pousmát...
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak já jsem otevřela všechno, i s těmi slony. Je to zajímavé, že to jde i bez otevření v chrámu. :)
    Mám aktivovaný stonek, marmeládu a použité parfémy, všechno je ve ztrátě. :(
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. -Kamila2012-

    -Kamila2012- Zelenáč fóra

    Ahoj ,může mi někdo přesně napsat či dát screen kde najdu v tom chrámu šlechtění slonů?Děkuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. YettaCZ

    YettaCZ Pisálek fóra

    A parfémy vyfučely komínem pryč.... :cry:
     
  14. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Není to v 5. místnosti ale ve 4. !!!

    Docela dobrý fór :cry: - začala akce, šlechtíme s parfémy, protože Baby boom je krátce a do toho přijde "sorry, dřeme na farmě" 8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/17
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak otvorene vsetko 361 ZB fuc..ale este nejakych 1200 ostalo..co som stihla len nasadit nove rastliny a stromy a kupit tulene..ale k slachteniu som sa nedostala,,lebo som si dodavala do ulohy na nove arburetum a potom sup rekonstrukcia farmy...tak som zvedava co mi nezapisalo naradie ci sa vrati...:wuerg:.fajn akciexDxD
     
  16. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Odemkl jsem šlechtění, použil želé a nahodil 50 šlechtění, tak jsem zvědavý v jakém stavu to najdu :p.
     
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    A to jsem si chtěla koupit ten BigBalík s 1000 slonů. Asi si to ještě hooooodně rozmyslím, když jim to tak pěkně jde, za tohle se mi tedy platit nechce ... :(
     
  18. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Proč se nedělá údržba v nočních hodinách??!!To už je víckrát že začne nějaká nová akce a dělá se ůdržba.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Protože se něco po.. kazilo právě teď;)
     
  20. kája53

    kája53 Expert fóra

    Je snad někdo překvapený? Vždyť to je už folklór.

    Inzerce: zítra proběhne od 13 hodiny údržba hry. Bude trvat zhruba 15 až 60 minut a to tak, aby vše bylo bez komplikací připraveno na spuštění novinek a akcí ve 14 hodin.
    Skutečnost: vzhledem k závažným technickým problémům ve hře byla opět spuštěna rychlá údržba.
    Za komplikace se Vám omlouváme a prosíme Vás o strpení.
    :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.