Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - ve sklepě - políčko č. 13 ;)
     
    Honzulka05, scorpius50 a zejdy66 tohle ocenili.
  2. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak květinářství hotovo, teď klepu na dveře do skleníku - otevřou mi prý v poledne, až sklidím - a pak snad zdolám skleník, než bude to strašidelné sklepení :) Dobrá akce ♥
     
  3. tolca

    tolca Pisálek fóra

    Tak to vypadá, že pravá ruka neví, co dělá levá...dnes (18.5.) mám ve dvou farmářských dodávkách dodat hrůzného rajčeho, jehož výběh bude možné získat až od 19.5. po 14 hodině
    a hned v každé po 10...to budu mít tak po příštích několika děsivkách 20 kousků. Jsem silně znevýhodněna:oops: splnění bych získala 90 tisíc bodů
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Trimeresurus

    Trimeresurus Zelenáč fóra

    Kostlivý klíč nemám - neobdržel jsem. Co s tím?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Trimeresurus - ahoj, kostlivý klíč obdržíme až zítra po 14 hodině aktualizací farmy, je součástí 2 dílu této akce, jinak je to již napsáno na 1 stránce této diskuse - již zodpovězené otázky
     
    scorpius50, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tedy myslim ze kvetinarstvi je komplet, zitra otevreni sklepa... ve skleniku 4 stopy, pak stojim na akcni kytce, bez +1 to jde pomalu, nevim zda vubec tohle jde udelat... taky jsem nezkoumal, zda muzu nejaky policko vynechat a usetrit si cas, je to moc akci najednou a jeste spis potrebuju oddychnout a ne tohle...
    Pokud to pujde, tak skusim vsechno splnit, ale tentokrat ani priblizne netusim zda je to v zelenych nebo cervenych cislech... tedy zda na noc akci kratkou nebo padatka z dlouhe...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Tassadar11: když jukneš na dodávky,tak si modíci dali tu práci a tučně označili, která políčka je potřeba splnit pro stonek a ostatní plnit až jestli......
    Tímto jim chci poděkovat
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    raddre : aha, nojo, moc popisu, moc akci, moc informaci... ono dat barvu cislic na polickach v obrazcich by trklo kazdyho, ja netusil proc je neco tucnyho... tak jsem vyplnil moc plochy navic...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    nikde bohužel nemám kostěný klíč, který měl být automaticky v akci, buď jsem ho nedostal nebo jsem něco přehlédl, má někdo radu?

    Dík.

    EDIT: aha už jsem si včiml až 19.5. po 14:00 xD
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
    Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám komplet květinářství, ve skleníku stojím před stonkem a čekám na okvětní lístky a taky na zítřejší klíč.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Chybí mi okvětní lístky, takze na noc šel sněhový keř. A z TS na farme mi padl prvni jasan, na baha mahagonovnik a dokonce i ten uplne nejnovější strom s tim příšerným nazvem sigilaria ci tak nějak. Takže za mně velká spokojenost, takovy uspech uz dloooouho nepamatuji.
    Kam se ale nakonec dohrabu, si nejsem vubec jista. V pondělí nastupuju do nové práce a farmu asi nebudu moc stíhat. Tak možná proto mi padly ty nové stromy, abych to aspoň ještě chvilku vydrzela. :D
     
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Pořád mi chybí hodně okvětních lístků, nějak málo padají :-( asi dám na jedno otočení kapradí, jestli to bude lepší..Jinak by se plnilo dobře, ale jak ty růžová padátka ovlivnit?
     
    jindrasofr, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. burds

    burds Titán fóra

    Tak mi chybí přes 500 růžových lístků.Padají tedy skutečně špatně.
     
  14. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, já zase hledám kostlivý klíč a né a né ho najít, poradí mi někdo,kde je?:)
     
    Honzulka05 a Kudrnová tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na noc jsem dala pohopole s SH a místo MJS bonus na 24 hod. Padátka padala v podstatě ze všech polí, takže dnes to ještě nechám. Zároveň díky tomu budu mít napěstovány akční a na padátka potom dám dlouhodobky. Ráno jsem dodělala skleník, ve 14 hod se pustím do sklepení.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/19
  16. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Před chvílí: [​IMG] alespoň stonek je můj :D:D:D
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, klikni tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, věřím tomu, a popis akce to nevyvrací, že dnes po 14:00 hod budu moct pěstovat ještě taky směrový keřík.
    Myslím si to dobře? díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ano, až do 22.5. do konce akce :)

    Edit: není zač
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali, díky
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.