Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    To ja mám tiež v tom guláš ako sa patrí a zajtra nám ho okorenia ešte viac z desivkou.Bude nás riadne páliť:D:D:D:D:D.
     
  2. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    ahoj chci se poradit dělám akci rajčeho výprava kde bych sehnala klíč na dálší postup ono to chce předem děkují hanka
     
    Honzulka05, scorpius50 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ten získáš, až začne 2. část téhle taškařice.
     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    DračiHanka - ahoj, ten klíč bude potřeba až do podzemí, teď je 1 část akce a klíč obdržíme až začne 2 část akce 19.5.19
     
    Honzulka05, scorpius50 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak to tak sleduju, klíč se stává čtvrtou místností... To se mi líbí 8)
     
  6. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to je dobrý guláš pěstovací ale trochu vzruchu na farmu patří není to tak jedno tvárný tak přátelé jdem na to.
     
  7. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Když už se "zabřehnete" do těchto akcí, tak to není zas až tak složitý - alespoň je tu trochu "vzrůšo". Trpaslíčkové padají dobře, horší je to s květinovým věnečkem......ale nějaká ta odměna přece jen padne. V mezičase prolezeme květinářství, zjistíme co jim tam necháme a jdeme zase dál. A těšíme se na děsivku a do sklepení. Jo, tyhle akce se mi líbí :) Jen kdybych měla víc času být u pc.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  8. elen45

    elen45 Expert fóra

    já myslím, že je to úplně v pohodě, květinářství hotové, 3 políčka ve skleníku a už mi docházení okvětní lístky, tak na noc dám něco delšího a bude, času dost
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - napísala: to tak sleduju, klíč se stává čtvrtou místností... To se mi líbí 8) Hej a je schovaný v šuplíku 4. miestnosti!xDxDxD
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: taky nemám ten klíč - xDxDxD - však on odněkud vypadne až na něj bude čas, zatím se plácám ve skleníku a v květinářství (všimli jste si, že se ten rajče nechá na každém políčku rozšlápnout? kdo to tam pak bude uklízet?) xDxDxD
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem z toho trochu zmatená, má být otevřeno jako první květinářství a mě to píše že je otevřený skleník, dodělala jsem až ke dvoum šlápotám a měl by se mi otevřít skleník a nic se mi neotevírá, mám to nějaké rozbité a nevím co s tím ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. zina

    zina Perspektivní autor

    Skali - ahoj. Prosím ťa, dá sa zistiť, či sa v časti kvetinárstvo sprístupní políčko č. 4 po otvorení políčka č. 5 (po obdržaní kľúča), alebo je potrebné sa k nemu dostať z políčka č. 3. Za odpoveď ďakujem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - ahoj, pokud jsi splnila i políčko se šlápotami (u dveří), tak stačí se přepnout vlevo na skleník a pokračovat tam (zase ode dveří);)


    Edit: evoku57, ještě obrázky, ať je to jasné - kdyby ještě někdo tápal (u toho políčka musí být zatržítko, pak se dveře otevřou a můžeš pokračovat ve skleníku)

    skleník.png skleník01.png
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    zina - ahoj, v tuto chvíli to nejsem schopna otestovat. Ale pozeptám se :)

    Edit: Tak jo, dostaneš se tam - po odemčení dveří do sklepa můžeš pokračovat vlevo na č. 4
    test.png
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali díky, už jsem já hlava mapa přišla na přepínání, sem už z toho trochu tumpachová :music:
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pan Rajče je pěkně vzteklý, jsem zvědavý jestli si ten jazyk překousne nebo ne, brr to je obluda a Viva ? jen s přemáháním koukám na červa, jestli tohle dám, tak si něco dám, třeba dobrého. Fujtajbl ,-)))

    Edit: ilonast. ve sklepení, ale pozor straší tam ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  16. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    asi jsem to někde přehlédla kde najdu rajčeho výběh?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    a kde ho prosím najdu?ukazuje se mi nula....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    hnojaka - ahoj, dnes je teprve 17.5., ještě je tedy brzy.
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    to by mě taky zajímalo ... zřejmě pro oči nevidím, našla jsem v odměnách jen žlutý ... poraďte prosím :oops:
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šmankote, desekrát zodpovězený dotaz ,-))
    Ve sklepení, až přijde čas ,-)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.