Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    je tam ešte alternatíva pri kvetinárstve ... na políčko 2 ísť cez 12-11-10-9-7-1-2
    malo by to byť o 750ks menej ceduľových kríkov, ale zase o 350ks viac okvetných lístkov
     
    scorpius50, Learka a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Mám dotaz, ten klíč k otevření sklepení, dostaneme až na začátku druhé části akce?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. vladca

    vladca Stará škola

    to by ma tiež zaujímalo, keďže mi pri otvorení akcie univerzálny kľúč preblikol na nejakom obrázku/okne,
    ale v inventári nie je ...
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    krasomila + vladca: Ano až při začátku druhé časti akce dostaneme klíč k otevření sklepení.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Až spustíte druhou část akce, dostanete klíč.
    Jéé kočičková byla rychlejší ,-))
     
  6. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Děkuji :)
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    vďaka .... to sa asi mihol úvodný obrázok akcie, vpravo je ten kľúč ;)
     
    scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Ježkovy voči!!...to je zase "nářez" .To by mě zajímalo ,kdo to pořád vymejší.!!
    Možná bych z toho něco vynechala, ale v tom množství ani nemám přehled, co kde k čemu patří!! Takže zase jdeme pěstovat co se kde ukáže a pak budu hledat kam to vlastně patří a co ještě k tomu chtějí...a zítra k tomu ještě přibude...
    No ono se to zase " nějak vsákne" :p
     
  9. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Já to ani nečtu , protože než přečtu jedno, druhý , třetí čtvrtý tak stejně nevím co kam patří , no a vymýšlí to ti co to mají jako práci a ne jako koníčka tak jako já a ostatní ! :oops:
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A začíná nám děsivka.....
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  11. morgenstern52

    morgenstern52 Zelenáč fóra

    u mě bylo kapradí na trhu přes 2000 kusů:D:D
     
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    olčaML - já většinou pochopím akci, až když už ji chvíli hraju :) teprve po pár kolech mi to tak nějak dochází..
     
    dingičko, Honzulka05 a -pechfógl- tohle ocenili.
  13. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Tak teda nechápu,proč nemůžu dodávat,když akce začala dnes.Do květinářství by to mělo přece jít nebo se mýlím?:oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    naruto2002- ahoj, do květinářství to jde. Zavři a znovu otevři nejlépe celý prohlížeč. A začínáš na políčku č.20 (dole)

    květinářství.png

    květinářství01.png
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
    dingičko, Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jde to dobře, hnusné rajče šlape, hlavně, že se nemusí dodávat jen akční a mlít ve mlýně ,-)
    Z traktorového tajemna se narodila činčila, první ,-).
     
  16. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Skali-děkuji;)
     
    Honzulka05, scorpius50 a Skali tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Chas mam poradnej, neco vlozim kdyz to jde, ale ze bych tusil co mam nebo nemam, zda se spis pres noc dat na pestovani akcni nebo padatka, to teda vubec nesleduju... moc veci soucasne a to je teprv zacatek, zitra bude o dalsi akci vic...
    Tak nevim, nemam z toho pretlaku akci, ukolu, nakupu a tak pocit, ze by hru chteli provozovat dele, kdyz takto uspesne odhaneji novacky a otravuji stavajici hrace...
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, Tassi, taky mi připadá, že dostali slíbené prémie za pohřbení farmy. Původní hráči a ti pilní z nových mizí jak pára nad hrncem, noví nevydrží ten tlak na hraní a i na peněženku. Nechtěla bych teď být nováček...
    Zatím si budu hrát, co mi čas a majetek hraním nabytý dovolí...
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem si myslela, že při napěstování 15 100 ks směrovkového keříku mám dopěstováno. Ovšem soused zavelel - pěstuj dál, je třeba něco přes 22 tis. keříků, sice nevím kde se k takovým číslům dopočítal, ale věřím mu, tak jsem pěstovala a jsem na 25 016 ks a teď už mám snad napěstováno.
    Okvětních lístků mám 1.021, zatím málo, ale ty se snad dochytají. Teď mám na ploše brambory, ale pak dám nějakou dlouhou do rána a zas něco přibude.
    A tentokrát nenechám plnění úkolů úplně na poslední den, začnu už dneska ... Ježíš, to je věc, která mě nebaví. Mně se líbily dřívější úkoly, kde jasně bylo jasně dané, že je třeba napěstovat tolik a tolik a dodávalo se do 3 úkolů, stříbrný, zlatý .... A ještě to se mně zdálo zdlouhavý .... tak jdu na to .....[​IMG][​IMG][​IMG]

    P.S. tak tohle plnění se mně nakonec líbilo, bylo to rychlé, žádná minihra ....taky šlo jen o klik a klik a klik .... teď čekám na padátka.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Bezzubo som sa do tých akcií zahryzol,ale mám v tom bordel!No a ešte aj desivka,no neviem.Pestujem,plním a možno z toho napokon aj niečo bude:).A možno aj nie!:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.