Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    -pechfógl- nevadí :)....ještě mám pár báječných melounů, ty taky něco dají a honím honem úkoly v družstvu na BZ.V každém případě díky, ať se Ti akce zdaří.
    Y_n_O - děkuji, už na tom pracuji :)
     
    Honzulka05, zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Peťka_18

    Peťka_18 Zelenáč fóra

    • Nepoužívej možnost "odpovědět", pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    scorpius50

    *** odstraněna citace

    Možno ti pomôže Papradí na farme, dáva 240 BS a trvá mu to 6 hodín ... skús.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/19
  3. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jen mne pobavil popis u stonku-2x libovolné velikosti 1x1, 2x libovolné velikosti 1x2, 1x libovolné velikosti 2x2- tak jak je to,libovolná velikost,nebo libovolné dekorky dané velikosti?;):p
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - díky za upozornění, již je to opraveno :D
     
  5. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Na začátku akce dostaneme speciální klíč k otevření sklepa.
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bajajaja - problémem není klíč, nýbrž karafiáty v cestě, které ještě nemá (dodávka na políčku č. 4).
    Problém jsme však zdárně vyřešili, bo jsme děsně šikovní a nic nás nezastaví :D
     
  7. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    vyskúšame a uvidíme ako sa bude dariť do pestovania sa pustím a potom sa rozhodnem ako ďalej
     
    Honzulka05, scorpius50 a Bokonon tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jejda jejda .. nám toho nadělili ale jdu do toho :D snad se podaří sklízet celou farmičku naráz a nepopletu si délky kytiček :p
     
  9. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Peťka - krapradí je problém, ale nevím v čem vězí. Nemám ani jeden kus, v semenářství nejde koupit a na trhu taky ne. Už jsem tenhle dotaz kdysi psala, ale nikdo nevěděl....:-(
    Skali - jsi úžasná, Tvá odpověď mi vyvolala úsměv /"jsme děsně šikovní a nic nás nezastaví"/ - i když mám dneska nějaký den B, zvedla jsi mi náladu - díky :)
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Na kapradí je dekorka.Vypadá jako malý minaretek a je 1X1 a dává 1 kapradí za 20 hodin.Mám ji trvale na farmě.
    Jmenuje se Dávkovač kapradí aa vyrobené kapradí pak jde normálně rozpěstovat.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
    Honzulka05, Pitrýsek47 a scorpius50 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, ke kapradí se teď asi nedostaneš. Přesně už si to nepamatuji, ale jde o pozůstatek z nějaké akce(?) a snad to mělo mít pokračování, které se dosud nedostavilo. Kapradí už ale zůstalo a čeká na svou příležitost, nejde ovšem koupit ani na trhu ani ve městě.
    Ta dekorka, o které píše Jana563, už ale myslím taky není k mání, pokud ji nemáš z dřívějška.

    Snad nepodávám mylné informace, pokud ano, předem se za ně omlouvám.
     
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    jana563 a ta dekorka se dá někde koupit? Nikde jsem ji nenašla :-(
    kiki2305 - asi máš pravdu, že už nejde koupit :-( tak jedině čekat, až jednou, někdy.... kdoví..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jak píše Kiki,je to nějaký relikt,ale je 1X1 a tak zkus kouknout na nebe jestli jsi ji nepoužila tam.Je zelená a u ní je lístek kapradí.

    Skorpius.Záleží na jaké pole jsi ho zasela.240 je na velkých polích
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, dávkovač kapradí šel získat v akci Projekt Funky kapradina, jiná možnost jeho získání není. Takže číhat na trhu, až tam nějaký pěstitel něco hodí. Nebo se s někým na svém trhu domluvit ;)

    U nás je ho habakuk
    kapradí.png :)
     
  15. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    jana563 nene, fakt jí nikde nemám :-(
    Skali - díky, díky, budu číhat :) - jéjé - načíhla jsem a už tam skočilo, mám ho!! Děkuji všem hodňáskům farmářkům ♥
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  16. vladca

    vladca Stará škola

    neviem či som neprehliadol, resp. či to už niekto nepísal.
    ... ako písala vyššie scorpius50, že nemá karafiát a navrhovala sa alternatívna cesta okolo

    Na ktorom políčku začíname v kvetinárstve ???
    Podľa mňa je začiatok na č.20 ... 100x fialka ... 1x párty lístok ... vstup do kvetinárstva
    políčka 3 a 4 vôbec nepotrebuje ...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jsem šla schválně pátrat kde mám dávkovač....v nebi na stonku.:-D na nějaké řádky jsem je nandala všechny.:-D
    a na našem trhu je 77 nabídek po 300ks.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vladca - ano, začínáme dole (a my chtěli začínat klasicky u dveří :D - no, ono je to ve výsledku jedno)
    květinářství.png
     
    scorpius50, Honzulka05 a zejdy66 tohle ocenili.
  19. vladca

    vladca Stará škola

    ja si idem len pre upgrady domčeka na strome ... asi takto: (ak som sa nepomýlil v počtoch)

    [​IMG]
    10350ks
    ... ceduľový krík
    850ks ....... okvetný lístok
    3500 ks .... ceduľová popínavá rastlina
    420ks ....... uschnutý okvetný lístok
    + pár vecí zo skladu
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky vladca, tak jestli toto půjde - bude to fungovat, tak toho taky víc pěstovat nebudu a jdu jen pro upg ;)
    jen je v tom maličký problém a to čekat s dodávkami do 19.5. na druhou část akce, bo to dostaneme klíč
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
    vladca, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.