Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Apachie: díky, nějak jsem nepostřehla, že se první část pěstuje na farmě :oops:

    Tak jsem si brnkla do Havl.Brodu a prý mají plně obsazeno, ale dají vědět, až se uvolní pokoj s balkónem xDxDxDxD
    Na vycházku mi občas pustí k Matlafousové do lesů, jejíž polnosti sice chrání hyeny, ale pacoše ústavu nežerou, aby nebyly hlóópé. A Btw, prý s nimi sousedí...

    Jinak se na akce těším... - jo a doufám, že padátka budou padat a nespadne celý systém.
     
  2. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Zatím z toho mám hlavu, jak pátrací balón. Ještě aspoň 8x přečtu a pochopím, ale do akce jako vždy jdu s plným nasazením ;);)
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Samozdřejmě že akci.......nedělám,přijde mi to jako děs běs,tentokrát vynechávám
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Chaossssssssssssssssss

    Edit:
    radik66 - až zítra to začíná!!!
     
    Naposledy upraveno: 15/5/19
  5. radik66

    radik66 Zelenáč fóra

    prosim prosim nikde se mi neobjevuje dnesni vstup do akce
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radik66 - akce začíná zítra - kuk tady

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Neboj, můžeš jít druhou stranou - tak jak psala Xenie - zprava

    Edit: tak začínáme dole na políčku č.20 (obrázek jsem vyměnila, ať to nemate další hráče)

    květinářství.png
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak mám pocit že zítra ve 14 hodin hra vypadne.Ale třeba budu mít štěstí a nevypadne i když nevím,nevím.
     
  8. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Priatelia, tak to je o držku. Ja mám z tých akcii taký guláááš. :music:
    Apachie1 vďaka za zhrnutie, čo kde pestovať. Ukladám si to a začnem podľa toho. xD8)
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Možná jsem slepá, možná nevidím, ale ten základní rajčeho výběh prostě nemám. Asi ho mně konkrétně nenadělilixD
     
    Honzulka05, maribeja a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    coneznam - 13. odměna ve Sklepení, dostaneš, neboj ;).


    Akci nechávám kompletně u ledu. Opět se dostavila totální nechuť, navíc podpořená dvoudenní služební cestou s minimálním přístupem k netu. Já budu mít zase tolik volna 8)xDxDxDxD:p!
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já jsem si vypsala na papír jednotlivé akce,co se sází,co vypadne a za jak dlouho.Tak to snad zvládnu a nepopletu.Rostliny a plody mám i na prodej,tak ještě aby to vypadávalo jak má.

    LV211
     
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Skali - tak to jsi mi udělala radost, já myslela, že musím jít přesně podle čísel, ale to přeskakování mi půjde :) Děkuji Ti.
    Xenie6161- díky, budu skákat :) - davidson00 - jsem teprve na začátku 82, ale nevadí, dozvěděla jsem se, že se dá přeskakovat, tak si už masíruju lýtka.. díky
     
    jana563 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je fakt síla, toliko pěstování na tolika plochách, kdyby tam nebyly upg Dám na stromě, tak na akce hážu bobek a byla bych v klidu :p
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    scorpius50 - přeskakovat né, jenom poskakovat - pěkně políčko po políčku ;)
    ( ta čísla jsou tam jen kvůli odměnám, abychom věděli, co na kterém políčku leží )
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nemůžeš trošku přidat na dokončení levelu? Nějaké ty produkty atd? Nebo poprosit sousedy a jiné příznivce, aby ti poslali tu nálepku, co dává BZ a rychle ji někam nasázet? Kdysi taky bylo zvykme, že se dodávané předměty daly koupit po dobu akce, i když jsi neměl/a level.
     
  16. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Skali - ju ju budu poskakovat, co to půjde - snažit se budu moc, snad něco zvládnu - děkuji Ti, jsi zlatíčko ♥
    -pechfógl- - do dalšího lvl mi chybí takřka 3 mil.bodů :-( - to nedoženu, ale uvidím , co zvládnu - asi mám nějaký výpadek, ale nějak si nemohu uvědomit, jakou myslíš nálepu na BZ, co se dá zasadit ? Děkuji ...
     
    Naposledy upraveno: 15/5/19
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    čau kamaráti, síce sa k hre dostanem až večer :cry:, akcia sa mi páči,
    podobne ako scorpius50 hru aspoň skúsim, nič sa nestane - ja sa teším, že si minimálne naženiem BS na vyšší level z akcioviek :D
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý podvečer. Tak to je zase nadílka, všude. Snad to půjde; když ne, tak chleba levnější nebude. Akorát tedy ten název... náš překladatel fakt umí...

    scorpius50, dingičko: já když jsem honila BZ na postup do stovky, tak jsem plnila všechny dostupné zvěřince, arboreta i velkovýrobny... i když je nikdy kupovat a stavět nebudu. Ale bodů i krejcarů je tam kotel...
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    scorpius 50: Myslela jsem samozřejmě dekorku, a to tu, co předcházel Báječným melounům, tu, co nám ji podle a záludně vyměnili., ale ta stejně nejde posílat, když už není denní dárek. Nojo, stařenky doktor zase zaúřadoval.
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  20. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Y_n_O - dík za radu, zíde sa ;)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.