Rajčeho výprava (16.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Pitrýsek47
    mám v akcích binec;)kiki2305 ano máš pravdu,chce to prolézat všechna fóra a všechny diskuze a faq,jenomže je toho hodně moc a to by jeden tu musel být pořád,a to bude asi ten problém,nejsem tu furt a ani mě nebaví číst celá fórao_O
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    modré očičko: to je dobré si uklidit :), ale nejsi sama hodně lidí si plete pojmy s dojmy ,-).
    Hlavně, že můžeš získané mince utratit.
    Mám blbníček jak píše Mistr (ová), napíšu název akce, kdy, od kdy do kdy. Pak název akční, padátko(a), kde, odkud.
    Odměny neřeším a to je celé, psaní moc času nezabere, možná míň než napsat dotaz. Nikde nemusím rolovat, číst, jenom když chci.
    Pohoda, hotové odškrtnu. Fórum čtu jen když čekám nějakou minutu na sklizeň něčeho, tam se dozvíš věcí ,-))). Když už vlezu na hlavní stránku, zvednu zrak nahoru jestli nám modíci něco nového nepředhodí (změnu, akci, prodej, výprodej atd.)
    Aha, jsem moc pozitivní ,-), ale až začnu jásat to teprve bude mela ,-)))).
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Obě akce jsem dokončila kompletně celé. :) Po ranní sklizni tu s růžovými lístky a po sklizni náhrobních kamenů a čarodějnických pohárů dopadaly i suché. (zbylo mi tak růžových 131 a suchých 18).
     
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já musela obětovat nějaký ten FL na suchý lístky,ale chtěla jsem výběh rajčeho,či jak se to jmenuje,lístky padaly špatně,konec ve dvanáct byl mrzutý,ještě že to tu kdosi včera napsal,do toho ještě dcérka maturovala(vše za 1-mám obrovskou radost),rajčeho jsem vybrala v 11:58 a Psí přehlídky jsem si všimla před chvílí,asi jsem ji přehlídla,sice pozdě,ale přece jdu do toho;)
     
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    lidi, bylo mi s vámi fajn, ale končím... mam plné zuby té honičky...kdysi, když jsem zacala hrát,,,to bylo pro oddych ,relax... ale blbce nehodlám dále dělat, aby si někdo mastil kapsy...hra se hraje, hra není honička:D:):););)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak sbohem a šáteček... ale není to škoda, když jsi tu tak dlouho? Stačí si vybrat co, kdy, kde, jak...
     
  7. llew65

    llew65 Vážený autor

    Zkrátit čas akce a neinformovat, to není fér. Pokaždé, když zapnu farmu, tak na mne vyskočí oznámení s nabídkami a pod, ale aby tam napsali, že se akce zkrátí, to ne. To jsem zjistil až ve čtvrt na jednu, když jsem vstal po noční. Kdybych to věděl, mohl jsem vstát o půl hodiny dříve a akci dokončit. A že to opravili v informaci o akci v diskuzi, navíc den předem, je mnoha hráčům houby platné. Já jdu na info jen při začátku akce a pak už ne, takže nemám šanci tyto změny zjistit... Takže za Rajčeho jednoznačně palec dolů!!!
     
  8. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    bohužel rajčeho jsem nestihla, nějak mi nepadala padátka poslední sklizeň a mrzí mě to, no jo no je to jenom hra
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Divne, krome transparentu pred barakem bylo zkraceni DRUHE casti (sklep s chlivkem) od prvniho zverejneni FAQ... takze tady zadny vymluvy, napsal jsem si to s vykricnikama do poznamek...
    Zkraceni prvni casti (sklenik a zahrada) bylo zverejneno vcera, ve vsech mistech (nejmin tri) ale hlavne jsem to davno mel hotovy... cekal jsem na listi, tedy na to co pisu drive a tam 12 hodina byla od zacatku...
    Tak jak jsem psal uz driv, tohle horekovani se dalo cekat, protoze lidi nectou, ale pisou, to jo, ale ukazou jen to ze neumi cist...

    Sam jsem uz parkrat neco zvoral, napsal jsem to sem ale kdyz to bylo moji nepozornosti, nadaval jsem jen sobe...
    Co mi ale vadi a je skutecne problem je to kumulovani provazbenych akci, v tom je teda hlavni duvod pro ty tri akce hodnotim jako velmi spatne pro herni komunitu... a ta obrovska mezera nez zacala dalsi akce, to se taky hodne spatny vtip!

    PS: jaka prace je proklikat Ofic+Akce odkazy = nejsou tucne, jakakoliv zmena = je tucne... pak nikdy nic neutece... a co mi z akci nezajima, na to kliknu at zmizi tucny a ani nectu...
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chápu, ale chodíš číst během akce? Nemyslím FAQ, nebo první stranu vlákna o akci. Jestli ano, tak je to právě o tom zvednutí očí (viz výše), tam oznámení o zkrácení času bylo, jestli ne, smolík a škoda nedokončené akce.
    Také je dobré, jak tu je zmiňováno, podívat se do časomíry na ploše, kdy akce končí (viz i Tassadar a jeho příspěvek). Tak snad příště.
    Kdyby chyby.
    Edit: Tak, tak. Rajče jako rajče ,-), ale chlívek ve sklepení byl do 12 hod, tam žádná změna nenastala ,-))
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
    Honzulka05, GordonSargent a kiki2305 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - je to marný, je to marný.... Budeme tu 100x opakovat, že konec 2. části akce (dodávání do sklepení) byl psaný od prvopočátku ve 12:00 a stejně tu budeme stále číst, že byla akce zkrácena a kvůli tomu není dokončeno.... Málokdo si přizná, že prostě pochybil a nevšiml si toho. Je snazší hledat chybu jinde, než u sebe ;)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    V pudu sebezáchovy se snažím mít den předem hotovo.Dnes to nevyšlo a chybělo 5 uschlých okvětní lístků. Dokoupila jsem, ale rajče nedostal nažrat, protože chyběli červi na jedno krmivo a vyhazovat z mlýna SK nebo ho tím nakonec nakrmit? Však si počká... popis k akci většinou čtu až po několika dnech.Základní informace je kde, co a z čeho. A pak se se už taky nějak zorientuji:)
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Uff, stihl jsem to celé na poslední chvíli. vlastně, ten doprovodný časový úkol ani nestihl, ale stonek a dekorky z něho ano. Od pátku až do pondělí jsem se dostal na farmu spíše sporadicky, v sobotu a v neděli od rána do odpoledne dokonce snad jen stěží jednou, dvakrát za den. A s tím zkrácením? Spíše bych to nazval změnou, a bo jsem sklerotik, tak počítám čas dle časomíry, ne podle infa v akci, tam to hned stejně zapomenu :oops:, takže žádné překvápko. Jen to padání padátek, zdálo se mi poněkud přiškrcené :cry:, tolik SH odcválalo zase do věčných lovišť, že je mi až stydno :cry:... a óóó, další akce těsně následuje, no ještě uvidím, ten průvan ve stodele se mi ani nechce absolvovat...
    Y_n_O: no já Ti nějak nevím, ono to člověku nedá, když vidí zajímavý stonek, nebo bonusy, odměny. Takže nakonec z toho: "kdy, kde a jak", je najednou posléze každá akce: "hurá jdu do toho plnou parou..." :D, nějak se tahle "oddychovka" (ani tak tuhle hru neznám), stala přímo překotnými dostihy :D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/19
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  14. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Výběh s rajčetem, nebo bych to měla vyskloňovat s rajčem, jsem stihla i 2x sklidit, akce super, jen ten doprovodný úkol mi připomínal dávné začátky na farmě, kdy jsme všichni hořekovali, že míče nepadají. Tentokrát to byli červi, takže mám sice stonek, ale bez těch dvou potřebných dekorek. Za jak dlouho se asi objeví v nabídce za reál?
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    zetorka25: buď v klidu a mysli na to při OaD, ledaskdo je získal 2 (daly se získat splněním celého úkolu - pokud myslíš akci s červy), tak si je seženeš takto.
     
    Honzulka05, radyn.m a kiki2305 tohle ocenili.
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Výprava byla více než úspěšná. Kromě dvou koutů ve sklepení jsem vymetla všechno, včera jsem vyhodila tajemné sazeničky a dnes mám šíííílenou radost. Vyrostla mi sigillaria i mahagonovník :inlove: Plus další muďoul a spousta XXL stromů. Nejvíc potěšil eben černý. Je pravda, že vlastně nevím, z které akce ty sazeničky vlastně jsou. Měla jsem jich v liště hodně a některé na svou chvíli ještě čekají.
    Jinak sigillaria vypadá jako do země zapíchnutý prak :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.