Rajčeho výprava (14.4. - 20.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Protočených 160 PL a jenom dvakrát +1 na 6 hodin. Škoda 250kč. Moje blbost:(
    Pleskám se na začátku druhého podlaží . Začala jsem včera až v 5:p;)
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jeh.. tak jen co skončil 6hodinový bonus, vytočila jsem si[​IMG] na [​IMG]
    Tak se někdo smiloval a posílá mi dnes lahůdky :D
    Za 2:15 sklidím Tiki směrovku :) a možná i budu dnes ponocovat díky bonusům :D , do práce nevstávám už asi půl roku tak jedno spaní oželím, začalo mě to hodně bavit :D :D

    A jak se daří ostatním?? ;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bídně, bídně se daří, bonusy se mnou nekamarádí :p jsem pořád v prvním podlaží.
     
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Mne sa na trinásty pokus zadarilo 100% do stodoly , k tomu som pred zberom pridal +1 za sezónne žetóny . Na 1.poschodí ešte 6 políčok, na 2. poschodí 13 políčok , 3 kvetináče odpočítavajú .
     
  6. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    Ma nekdo taky nefunkcni moznost dodavani plodin a vseho v ukolu rajceho.. nemohu ani sklidit kvetinace
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslel jsem, že stačí otevřít vrátka do druhého podlaží...
    [​IMG]
    Ale někde dělám chybu, protože se mi nedaří najít pole, na kterém mohu ve druhém podlaží začít...
    [​IMG]
    Kde dělám chybu?
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Máš prozkoumané dveře? Asi ne.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - ahoj, nejsou dveře jako dveře. Tyhle jsou ty správné :D

    skleníkový vstup.png
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    vaccis - ahoj, prrvní podlaží - květinářství - začínáme prozkoumávat od políčka č.21. Pak jdeme postupně políčko po políčku dál, přeskakovat nelze
    Nevím, zda už máš něco dodané a květináče aktivované ?

    začátek01.png
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Dneska se asi moc ponocovat nebude ne? Když má být údržba od půlnoci jestli chápu správně ne?

    Jinak jsem na tom takhle

    Farma hotovo
    [​IMG]

    Baha - skoro hotovo padátka všechny chybí jen asi 2500 akční :D

    [​IMG]
     
  11. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já bych řekla,že údržba proběhla už v ranních hodinách,ale ponocovat nebudu,teď jsem vlezla do druhého podlaží,jde to pomalu, bonusy z KŠ se mi vyhýbají vééélikým obloukem
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]
    ..obe poschodia mám precapkané, počkáme si do soboty na pivnicu, KŠ mi dalo bonus - ale po 2 dni pred akciou:D, no mňa nerozhodí, vytiahla som 1 Jacka Darčeka, nejaké SH, vrtule, farma bola hotová už včera, na plantáži som nebúrala sklady, tak som sa s tým bavkala dnes celý deň;)
     
  13. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Časomíra Rajčeho mi ukazuje 31 hodin do konce, přitom má akce trvat do 20.4. Nějak jsem nikde nevyčetla, že by při otevření sklepení, mělo být ostatní zavřeno. Asi už neumím pořádně číst.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    badaji - dobré ráno, časomíra ukazuje pouze zpřístupnění sklepení a také děsivé plochy, na které budeme pěstovat další akční květinku. Květinářství i skleník zůstane přístupné i nadále, včetně možnosti pěstování akčních rostlin na plantáži a hlavní farmě ;)
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Květinářství je dokončené, do skleníku chybí ještě 2000 akční kytky - tak je vše v pohodě.
    Padátek je zatím na dvě akce - snad to vydrží i na děsivé ploše.
    Krásný, u nás zimní, den přeji!!
     
    14087, tenista99 a kutilka70 tohle ocenili.
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    HOTOVO ;) Všechna pole prozkoumána, dveře do sklepení otevřeny :p A teď už jen čekat až nás tam pustí xD
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zkusila jsem ponocovat :D ale prd platný :D otočila sem se na bok a chrrr :D jen mě vzbudil svítící monitor tak jsem na půl oka sklidila Tiki a zasela a zalomila to :D ranní výsledek :)
    [​IMG][​IMG]

    Chtěla jsem v noci ještě sesbírat časomíry :D :D ale to mi už mozek neporučilxD Ale stihnu to páč mám ještě stále bonus +100% sklizně a až sklidím pohanku budou i lístky ;) :music:

    Z pohanky vypadlo 191 lístků tak už jen jednou sklidit Tiki a mám hotovo.
    Už jen čekat na otevření posledního dílu ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já potřebuji ještě 5200 akční na baha abych se dostala ke stonku ve 2 patře okvětní lístky mám
    v prvním patře ještě 700 akčních
    včera jsem vytočila 100% do stodoly tak jsem trochu poskočila ale jen MJS a voda a obyč.hnůj SH není
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
    14087, -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Skali díky moc. Už jsem se chtěla objednat k očnímu.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  20. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Akce hotova, navic se mi podarilo doslechtit na dve ruzove vyrobny (butik s plavkami a angorska vyrobna), takze za me dobry :)
     
    -Jara05-, tenista99 a 14087 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.