Rajčeho výprava (14.4. - 20.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Rajčeho výprava ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 14.4.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 20.4.2021 ve 14:00 hod.
    Požadavky na akci: level 3 ; odemčená Bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na průzkum...
    [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak dám čas na rozmyšlenou, nějak se mi nechce do akcí ;)
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Vypadá to dobře už se těším a rozhodně do toho jdu. Odměny né dokonalý ale ani neurazí a stonek docela dobrý. :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Již asi třetí možnost získat úžasnou hrůzostrašnou bednu III ! o_O
    Znova se ptám , kam s těmi pěknými bonusy?!?:wuerg: Zatím se mi hromadí v bezedné liště.:music: Fakt se nikdo v RT nezamyslel,že jsou nepoužitelné?!?o_O
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vyzera to dobre a samo ani tuto akciu nevynecham ;) start bude neskorsi no co uz dako sa to dozenie xD a ak nie tak sa uz dakde doplazim :music: vlastne doletim,kedze som sova xDxDxD
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Při poslední děsivce jsem zapoměla sklidit a zasít kytku s nejdelším česem růstu. Tak tam na mě zítra čeká rajče, to bude na začátek padátek:DNo snad to doženu, akci určitě dělat budu, když už se konečně něco bude dít na hřbitově.
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Jdu do toho, body sezónních odměn, bubu chlévky a bednou s neonovými výběhy nepovrhnu ;) Jen nějak nevím, k čemu jsou nám ty Rajčeho žetony?
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    musí se plnit postupně nebo jak chci ?
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @činčilka12 ------> Ty rajčeho sezóny jsou potřeba postupně do souběžné akce lovení ryb která trvá dlouho ale ty všechny žetony do ní získáváš plněnim akcí co budou už to takhle je po několikáté až nakonec postupně otevřeš všechny ty leknínky :)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čtvrtá místnost to jistí :D batoh na záda a jde se ;). Dobrá akce i ta souběžná.
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Je nutné plnit postupně. Tudíž nelze dodávat u polí, ke kterým zatím nemáš přístup.
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, samozřejmě nevynechám ani tuto akci, sice mi vadí různý čas pěstování akčního, ale není problém si ho sjednotit.
    tykadlo, nejsi v tom sama, mám tam pro změnu chlévy, dílny a stromy, ale s padátky na děsívce jsem nikdy neměla problémy, tak snad to dohoním i tentokrát
    kaolín11: stačí pár minutek když máš volný diamantový slot a všechny vyhodit, to samé u zlatého slotu, osobně nemám žádný bonus pro děsivku,kromě boosteru pro rostliny
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt volno v diamantu a zlatu už nemám. Pernamentně obsazené bonusy na farmu a v diamantu neustále ananasové pečivo či MJS.
    Bonusy z bedny( krom boosteru).
    [​IMG]
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Zdravím pilné čtenáře i hráče.
    Tak jsem přijela z města, z nákupu, dala se do vaření a v mezi čase si odskakuji na farmu.
    Přiznám se, že mám v hlavě trochu zmatek co, kde a jak se pěstuje. Nějak moc informací. Odpoledne si musím sednout a pořádně si pročíst "návod". Na první dojem mi připadá akce překombinovaná, ale jak říkám, musím si vše pořádně pročíst.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Jdu do toho.Akce celkem jde
     
  16. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Nedělám,moc se mi nechce poslední dobou dělat akce.Při pohledu z okna na ten sníh,co tady zas napadl,nemám chuť ani dýchat.Kde je to jaro?Sněhu se letos nějak nechce odejít ...xDxDxD


    ***Prosím politiku zde ne, děkuji ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/21
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce jdu, páč souvisí s lovením rybiček. Farmaření zdar! kája53
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Třeba zamyslel, možná jedou dle přísloví, aby se vlk nažral a koza zůstala celá :music: Nicméně v liště místo neproleží a třeba se za pár let dočkáme, že nám aspoň na děsivku přidají sloty :D
    Akce je propojená, takže není o čem.... i když já stejně ještě asi žádnou nevynechala :p
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Když vidím to vaše nadšení, tak snad zítra i začnu a potom se uvidí jak to půjde od "ruky".
    Krásný den!!
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy zase toho bude hodně a ani den oddechu jako bývalo dříve...:p
     
    kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.