Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Taky mám hotovo ale že by BB nabídl nějaký přeskok???
    Bída jako vždy,takže jsem šlechtil jen díky potřebě krůťat a kůzlat
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Pěkný deštivý den všem :) Akci bych hodnotila obtížností malou a ne střední. Mimo prvního úkolu, který dělat nebudu, mám hotovo. Dokonce jsem namlela asi o 32 nástěnek víc a ještě pohnojila korkové stromky a dala vrtulky. Nějak jsem se rozjela, asi jak jsem zvyklá z pěstovacích akcí :) Příští takovou šlechtící akci, bych si představovala opačně - míň šlechtění a víc mletí, když už nám dali tolik stromků.
     
    helca16113, petaM2001 a .mama789. tohle ocenili.
  3. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Hlásím hotovo. Také bych akci hodnotila jako lehčí, i když chápu, že pro levely, které jsou nižší s menším krejcarovým kontem, tak s ní mohou mít problém.
     
  4. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    jak je možné že už máte hotovo? Já ještě ani nemám ten korek dorostlý :(
     
    evainfo a Johnny tohle ocenili.
  5. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    také hlásím hotovo :), pohodová akce:p
     
  6. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    Ahoj všem :) - je to těžko uvěřitelné , ze skvrnitých koz - koza učitelka .... radost je veliká 8) . Obrázek bohužel neumím vkládat ani jsem to nezkoušel ...
     
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akce hotová,stonek aktivován...Stromešky Dubu Korkového se vyjímají na farmě,jen snad časem najdou nějaké využití
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj všem ,
    akce super, pohodovka , před obědem hotovo . Zvládnuto i s obědem, včetně "nakrmení" nehlášené návštěvy .

    Gratuluji všem , kteří máte akci již za sebou , ostatním držím palečky k jejímu pohodovému zvládnutí
    a já se jdu věnovat dále BB. Přeji hezký sluníčkový víkendík.
    [​IMG]
     
  9. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, díky za info o dekorce s kůzlaty, co hážou šipky na korkový terč..
    Zkusila jsem s ní jít na Baha a tam je přeškrtnutá a nejde tam. Jenom na Ostrov pokladů jde..
    Tak tj. fajn, že mi tam bude dávat BBZ.. už jsem ji tam dala..
    Ale chudácí ti, co ještě nemají Ostrov pokladů, ani potřebné ZB na něj.. :(

    Jinak - z úkolů mi chybí ještě 4. zlato a diamant. Ostatní jsou už hotové, šlechtěnci taky, díky stromečkům, které byly pozuzené a poultrahnojené (stejně jsem je sklízela se zpožděním, takže jsem si mohla to ultrahnojivo ušetřit na noc).. Bylo z nich 72 nástěnek..
    Teď jsou znovu pozuzené a poultrahnojené, tak večer by měla být další várka a zbytek korkových nástěnek ... Tak jsem ráda.. A ještě bych měla využít to šlechtění, dokud je.. i když taky ještě pěstuju zvířátka... a trochu i pár produktů...

    Gratulka těm, kteří už mají hotovo.
    A ti, co ještě nemají - ať se ji to podaří splnit, co chtějí.. :)
     
  10. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Krásný den všem.... taky už patřím mezi ty, co akci úspěšně dokončili:p
    Povedlo se mi i několik pěkných přeskoků a snad se ještě zadaří....
    Všem, kteří ještě plní přeji hodně štěstí :)
     
  11. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    radovánky hotové :)tato akce se mě líbila :)
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám hotovo.Přeskoky mě neohrozily.:pTeď zkusím Bahamaramu,jestli se nespletou.Jinak akce pohodová.
     
  13. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Ahoj, už mám akci hotovou. Tera
     
  14. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    Ahojte.
    Môžem sa opýtať kto to prekladal???
    Ako sa z malej morky stalo morča???
    Na slovensku je morča niečo takéto: http://www.morciatka.sk/ - a to má od mladej morky na míle ďaleko.
    (Admin sorry za link, ale neviem ako naše morča povie po česky:-( )
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ahojte farmári, akcia hotová, stonka aktivovaná, všetko superkrmivo minuté ...
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Morče je u nás hlodavec, chovaný buď jako domácí mazlíček (maznáčik ?), nebo se chová společně s králíky.
    [​IMG] Akci hotovou ještě nemám, bo čekám na druhou várku korků ;)
     
  17. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    I když jsem začínala s prázdnou stodolou šlechtěnců tak našlechtěno už mám a čekám na dozrání stromů, abych domlela nástěnky.
    Akce pohodová a všem přeju ať se daří a hezkou hru.:)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí 9 nástěnek, já zapomněla pozuzit, škoda, už by bylo hotovo :mad: takto bude až ráno, bo se mi do noci nebude chtít být vzhůru

    Stonek aktivován
     
    Naposledy upraveno: 20/6/15
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Hotovo
    Dodělány poslední kusy korkových nástěnek, vše dodáno, takže je komplet dokončeno :). Stonek aktivován a upgrady dubu korkového jsou tam, kde mají být ;).​
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer všem a hned po příchodu z práce jsem šla zprovoznit stonek [​IMG] a ještě musím počkat na posledních šest stromků, ale za tři hoďky jdu sklízet a pak dodělám poslední úkol :p ... vidím, že už někteří finišovali ( šikulky) a tak držím palečky všem, co ještě šlechtí a dodělávají úkoly ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.