Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    No sice 10 minut, akorát skočí dudlík hned po 0 a nečeká to ještě minutu při nule, jako jindy...
    Já udělám jen první úkoly, u 2 i druhý a pak poslední všechny. Doufám, že mi to vyjde časově, když budu mít jen 6 stromů.
    Na trhu jsem zatím utržila mega a už se začínají ceny hroutit, takže asi na zlatého jakéhokoli do polívky zas nebude. Ještě nemám ani jednoho.
     
    petaM2001 a Danielaa25 tohle ocenili.
  2. jaji

    jaji Vévoda fóra

    bbowling - tak asi jen někdo, já i moji kluci v tom problém nemáme. Prohlížeč máme google a fakt se přepočítává automaticky... to je mi vás líto a je to fakt blbý..
     
    petaM2001, bbowling a evainfo tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám už do úloh čo chcem vyšľachtené a domčúriky zbalené nejakých šľachtencov som poslal do sveta.Teraz len mlieť a mlieť farebné korkové nástenky.Na dnes to stačilo uvidím ako sa zajtra rozhodnem aké zvieratká skúsim šľachtiť.Dám pár otočov a uvidím.Ako to už dlho pozorujem u mňa aj cez BB samá genetika čo sa asi ani nezmení.
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    U mě bývá taky genetika,jedině mixování má někdy úspěch,ale vzhledem k tomu,že jsem před nedávnem měla cizí návštěvu na farmě,neměla bych si šlechtěnce na mix za co pořídit.Tak snad mě bude stačit namletých 330 SK + něco z5 z akčního čas.úkolu,abych získala zlaté stromešky Dub Korkový

    SK kupovat nebudu nejspíš,raději koupím jiné akční,kde je větší šance na úspěch,ikdyž pro změnu nejistá :D

    P.S: ze zbylého SK asi našlechtím zítra,nebo pozítří pár kukaček :)

    všeem co šlechtí,ať se daří veliký přeskoky :p
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  5. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Ja pri všetkých vymoženostiach mám začiatok šľachtenia na 15 minútach. A čakala som, čakala až sa to upraví, až sa vyklubali mláďatká.
     
    .mama789. a petaM2001 tohle ocenili.
  6. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    runa, řádek v nebi, marmoška - 6 min
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Teď už nepomůže ani restart. Nebo je dost možný, že mám prošlý to Růžový želé .... :p
     
  8. pistule

    pistule Aktivní autor

    Tak já si vesele pobíhám na trhu, sháním peníze, abych mohla nakoupit zpět něco šikovného do poháru, a měla jsem takovou radost, že jsem konečně udělala rostlinný poslední, že mi bylo fakt moc smutno, když jsem zjistila, že jsem si prodala všechny palety. A to ještě ráno, pod cenou. Takže pro mě akce je vlastně taky pohodová. Nemám co vsadit do hry. Nula palet a 7 hodin jezdectví. Za tři dny udělám cca 9 palet a 6 hodin jezdectví. Něco našlechtím a zkusím alespoň jeden strom. Škoda, že jsem zvířata naházela taky do poháru, ale chovám, chovám... Snad alespoň něco ulovím.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    bbowling kdo ví, jaký želé vůbec používáš :D
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Vše, co se týče krocanů je do úkolu hotovo ;). Teď jsou na řadě kozy, které jsem právě začal a hned při první otočce slušný přeskok :).

    [​IMG]
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    jj a prodávám palety ks/ 10 000,- KR,tak snad i něco vydělám :)

    Pokud se cena udrží,mohla bych vydělat: 300ks = 3 mega
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prodala jsem téměř všechny brambory. Taky dobrej kšeft :D
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já šlechtím jako divý, a ničevo. Jen ze základních krocan paví.K smíchu. No, co nadělám, mám zřejmě špatně zasazené tulidomky. Příště je strčím na mýtinu a ne na divošku. Špatně jsem si spočítal strakaté kozičky a klidně si je šlechtím na další level, já pako. Taký somár tu fakt nieje. Trepifajksl
     
    .mama789., petaM2001 a -Kuteno- tohle ocenili.
  14. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    já jsem si došla pro korkovníky v druhém úkolu a tím pro mě akce končí, stejně nemám dost SK na celou akci ;), i když ty xxl mě lákají :p, ale jízdárnu i palety jsem stejně skoro všechny prodala, to abych si to nemohla rozmyslet ;)xD, a radši si vyšlechtím pár kukaček a trochu doplním stodolu před další akcí ;):)
    PS: jo a také mi trvá šlechtění 6 minut s runou, řádkem v nebi a marmoškou :)
     
    .mama789., petaM2001 a ThirtyThree tohle ocenili.
  15. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Úkol mě docela zaujal. Hlavně nový strom. Měl jsem v plánu šlechtit jiná zvířátka, ale situaci budu muset přehodnotit.
    Takže do hurá do akce:music:. Všem farmářům mnoho úspěchu, ať se zadaří.
     
    .mama789., mendalam2 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. reno122

    reno122 Pisálek fóra

    [​IMG]
    kometak,mne to tiež tak dalo
    :D
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak prvni ukol splnen, druhy taky, vysazeni 12 korku a cekame, pomohl jsem tomu vrtulkama i hnojivem... treti budu delat jen stribrny cil, ostatni je moc slechteni... pak 4+5 komplet, az bude namleto...
    No akorat teda by to chtelo nejak pridat jeste vic plodu nebo zkratit, se stonkem je to nespolehlivy a tusim ze ani zadny nemam...
    Cas je ted dulezity jen pro dva ukoly, pak uz je to o stromech, no a spocitat kolik ceho potrebuju :)
     
    .mama789. a petaM2001 tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    hmmm... tak to nevím, jestli se zapojím... budu mít o víkendu výpadky. A teď nemám prostor na BBšlechtění... chjo...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Došlo mi SK.. Musím počkat na dozrání potřebného množství korků a umletí na korkové nástěnky, abych mohla získat další SK..
    Kůzlat mám o 9 víc (asi jsem špatně počítala) a krůťat mi chybí 14.. Tak snad se to ještě podaří.. Jinak všechno našlechtěno mám..
    (samozřejmě jen do této akce - jinak mi toho spousta chybí)...

    Taky jsem viděla napřed velké množství hodin a pak se to srovnalo na správný čas.. Trochu to trvá.. Ale hlavní je, že se to šlechtí správnou dobu...

    K tomu "spěchej pomalu" - už nespěchám.. Musím čekat na další superko a budou to trochu nebo hodně nervy, jestli to stihnu...

    No vlk jako pes i v reálu žere trávu (kromě masa). Co žere v reálu žába ani nevím.. Bobři hryžou dřevo, to vím (jestli se nepletu), ale barvy na malování (jako tempery) určitě nejí nikdo, ty jsou jedovaté.. A ty palety tady si nejsem jistá, jestli jsou kusy dřeva na barvy, nebo nějaké svazky tub s temperovými barvami.. brrr..
    Pokud by to byly kusy dřeva, tak potom to beru, klidně ať si bobři zahryžou :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    jdu do toho jako vzdycky,,,,,,,,,,,,,,,,,,hodne jsem nakupovala,ale jinak to bude pohodička pa;)
     
    petaM2001 a .mama789. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.