Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Další šlechtící akce???
    Myslel jsem si, že to teda bude něco jinýho, protože fakt nebudu kupovat SP abych vyhrál 1 dekoraci a 5x kupóny na 3h. To teda fakt ne.
    Takže v akci jen 1. 2. a 3. stříbrný úkol, protože mi kupovat to SP za to nestojí.

    Radši jdu šlechtit pandy což se mi vyplatí víc než celá tato akce. :p
    [​IMG]
     
    evainfo, petaM2001 a JMJH tohle ocenili.
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    JMJH: Souhlas s tím, že měli dát potřebný počet nástěnek násobek 4. Jen mně řekni jak chceš zadat jiný počet (vyšší) než dělitelný 4, když máš na výrobu 4ks nástěnky pořeba 1ks palety? Takže zadáš třeba 5ks nástěnky a dáš na mletí 1,25 palety? Opravdu to nejde jinak než 4,8,12.... atd jinak by si musela ty palety řezat, štípat a co já vím jak ještě dělit :))
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Určitě jedna paleta a 3 korky navíc, nikoho nezabije!:eek: Chudák Varun se stím tak mořil a furt se vám něco nelíbí! Mně tedy spíše trápí to množství SK,které se spotřebuje na kompletní splnění všech úkolů!:p
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    letadlo21 - tak to tam má napsat (polopatisticky) :D Já si pak můžu "toto" zavařit ;)
    A stromky už mám taky na ploše. Dostaly fusekli a vrtuli, ať jim to jde lépe :D
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  5. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Casey27

    - to chápu, to nejde - řezat, štípat, atd. ty palety. Myslela jsem na to, jak v jedné předchozí akci (nebo akcích) tady lidi psali, že dávají mlet "cosi" (co se mělo mlet do úkolů) po tom množství, jak je potřebné do jednotlivých úkolů. Ale potom, když jsem se zamýšlela nad tou 1 paletou na 4 ks nástěnky, tak jsem myslela, že by možná bylo nejlepší dát mlet rovnou celé množství..
    Ale když teď uvažuju nad tím, že ten korek budu stejně získávat postupně z těch stromů, a nebudu chtít čekat tak dlouho, až budu mít všechno na skladě, tak potom to asi opravdu bude lepší dávat mlet ty násobky 4..

    kaolin11
    - to určitě.. aspoň doufám.. :) Ale "chudák Varun".. Tadyhle z tohoto mám pocit, že je na tom s počítáním jako já.. nebo ještě hůř.. :(
    To množství SK se mi taky vůbec nelíbí. Ani to velké množství jezdeckých hodin a palet.. :(
     
  6. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Nejlevnější krocan domácí na trhu jeden kousek za 28.500 krejcarů. To je síla. o_O

    Chybí mi jeden do prvního úkolu, tak si ho jdu radši našlechtit.
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No mohli navýšit počet dodávaných nástěnek dělitelných čtyřmi a bylo vyřešeno.. :D
    v půl jedenácté sklízím stromky, hodím prvních 72 nástěnek do mlýnu a šlechtit budu asi večer. Něco jsem prodala řádově v hodnotě tří mega a obratem jsem Vám to vrátila v nákupu do stodoly ;)
    Mějte se musím do práce ;) An.
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Sklidím celou farmu, jdu zkontrolovat kolik mám ve stodole korků a ono nic o_O Pak zjistím, že to je plod ze stromu, který je v úkolech a který jsem přehlédl .... ty bláho, mě snad picne. Tohle si pajda nebo Blackdraggon pěkně odskáče ....
    Asi nevyhraju :cry:
     
  9. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké odpoledne, šlechtěníčko parádička.......mám je všechny našlechtěny........1. a 2. úkol komplet hotov nespěchám, jen mi to jde skvěle a bavím se.......za 6h sklízím prvních 72 korků.........přeji všem ať se daří F 91 BAHA217
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jak se tu takhle dívám o_Otak se zde asi málokdo řídí heslem spěchej pomalu:D
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No ale kdyby se ta paleta dala nějak dohromady s bobrem,tak by ji při troše snahy bobřík nakrátit mohl,stačilo by kdyby to uměl bobr clasic++ těch má každej hafo:p:pxDxD
     
  12. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    bbowlingu - Copak pajda a blackdragon za to můžou? Jestli je Ti zima a potřebuješ se zahřát, tak si dej nějakou těžkou fyzickou práci, nebo si pusť topení.. Jinak mám dojem, že stejně jen tak plácáš a za chvíli nám tu napíšeš, že to máš hotovo.. :)


    sirchose - seš na omylu. Každej nemá hafo bobrů clasic++.. já jich mám jen 7 a jiní mají třeba jen 1, nebo 2, nebo 3 ... nebo nic..
    Ale stejně pochybuju, že by bobři rozhryzávali ty palety (aby se líp dělily na 4 díly), když jsou to barvy a ne dřevo... :)


    hubabuba1968 - Tady? Spěchej pomalu? o_Oo_Oo_OxDxDxD:cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
    Lyzarka, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já vím že jsou to palety pro malíře ale když může růst na stromě mléko tak proč by bobr nemohl hryzat tuhle paletu,když je tady vlk čistokrevný býložravec a žába se futruje vajíčkama??
     
  14. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    akci vynechám, trošku tentokrát zakšeftuji. vyšlechtím nějaké kukajdy do Úkolů na růžovky. venku chč.je, tak aspoň nějaká zábava :D
    gl všem
     
    petaM2001, kometak96 a skalara.v tohle ocenili.
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jdu na to, sousedi těšte se na dárečky :)
    ale spíš než celá akce mě zajímá příznivá cena na trhu :)

    kdybych však neměla žádného šlechtěnce, tak bych si to šla hodit na první stromxD ale jako vidina vysokého zisku se mi to celkem líbí:p

    hmm, to si nechám líbit - ze základního krocan - domorodý, to jde ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  16. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    K spěchej pomalu - já tedy budu, protože ještě dvě hodiny nemám (až na dva) kam postavit chovné chlívky, nějak jsem zapomněla a po poledni celou farmu nakrmila :( Ale na druhou stranu zas mi při druhém kole šlechtění z obyčejných krůt vyběhla POLKA. Takže spokojenost :) Ať se daří
     
  17. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Tak, RT nesklamal. Ja síce chápem, že chybička se vloudí, ale nemalo by to byť pravidlom pri každej akcii. Aj keď mám aktivovanú runu na strome múdrodrosti na skrátenie doby šľachtenia, aj tak začínam na 6 hodinách. Takže sa budeme fakt ponáhľať pomaly.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Papula163 - mám aktivovanou runu, řádek, želé a stejně začínám na 6 hodinách.... jen by to chtělo malinkou chvilku počkat a ona se Ti doba šlechtění upraví... je to tak vždy, tak nevím co se divíš a tohle není žádná chyba...
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer všem šlechtitelům :), tak teď už nic neudělám .. jsem už zasela dlouhodobky, ale brzy ráno, než půjdu do práce předělám jinak poklidnou farmu na "Tuli-divočinu" a na vrata dám nápis " Jsme na dovolené" xD a potom to rozjedeme. ;) Vidím, že se daří a jde všem dobře. Možná, že se stane zázrak a při BB mi zvířátka dají nějakou raritku :p .. tak uvidím a všem držím pěsti ;).
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    jaji - tak to mi věř, ale tentokrát se ti doba neupraví. Po 4 parfémech to ukazuje 10 minut místo 9ti.

    Někde je zrada. Blbý je, že zrovna v pátek, když už Varun frčel na hausbót.

    Musí se po zadání do domků a přidání parfémů zrestartovat hra. Pak se čas srovná.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.