Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Slechtěnci se vyšlechtí brzy.Něco pochopitelně mám a zbytek zítra.Doufám,že vyšlechtím i něco jiného.Úkol je dobrý a hotový bude určitě brzy.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Šlechtěnci brzy, ale bičíků a sedel je málo, maličko a nehoráznosti zato platit nehodlám.-.-
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To je super že bude aj BB.Tak si naň do 18:00 hod počkám.Zatiaľ si budem sadiť aby bola v stodole forota;);).
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Počkám si na BB a vyšlechtím jen tolik, kolik je třeba na základní stromy a zbytek nechám na zítřek. Času dost, než oberu korky, bude to chvilku trvat 8)
     
  5. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    do akce jdu, ale až po 18:00 - hodině.Hádejte proč. Jinak akcička na pohodu, pokud si člověk umlel dosti SK.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chtěla jsem si koupit pár domácích krocanů, cena na našem trhu je 31000 za jednoho.:cry::cry::cry:
     
    evainfo a JMJH tohle ocenili.
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak udělám 1. jen 1, 2. celou, 3. jen 1, 4. a 5. celou... Takový je plán, uvidím, co z něj na konci zbude...
    :)
     
  8. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Prosím, já to v ofiku nechápu "105x barevná korková nástěnka (= 108x korek a 27x barevná paleta)" ? :cry:


    EDIT: -Kuteno- to je mi jasné, ale 105x nastěnka = 108x korek?

    Tak mi to vychází na 420xkorek
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    EliM77 to je dobre lebo na 4 nástenky treba 1 paletu a 4 korky.To ani mne včera nejako nesedelo ani nesedí možno to opravia.Ako som to rátal tak ho je podľa mňa tiež málo.Niekto urobil chybu alebo že by sa ten korok rozdelil na viac kusov.Mali by to kompetentní vysvetliť poriadne aby sme neboli v omyle.Tak potom je to podľa toho správne.Ďakujeme za vysvetlenie.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
    evainfo a JMJH tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak čekám až uzraje korek,jinak to bude pohoda
     
    mirae a petaM2001 tohle ocenili.
  11. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj -kuteno-, Elim77
    na 4 nástěnky jsou potřeba 4 korky, ale jde zadat jen násobky 4 (na 4 je potřeba 1 paleta a ta nejde dělit). Takže musíš umlít 108 nástěnek na splnění 105 :-(
    Aspoň tak chápu odpověď, která už tu byla:
     
    findy22 a farmář-Šimon tohle ocenili.
  12. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    AsDYxC na jednu nástěnku potřebuješ 4 korky ne? tedy na 105 nástěnek potřebuješ 420 korků a 27 palet? Jsem z toho nějaká zmatená :D

    jsem blbá nesedí mi ani ty palety, na jedno mletí vypadnou 4 nástěnky? aha už to vidím, musím zadat 4 mletí, ježiš tak debilní mlýn ještě snad nebyl :D
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
    -Kuteno- a petaM2001 tohle ocenili.
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    EliM77: Na výrobu 4 ks (nižší počet do výroby zadat nelze) potřebujeme 1x barevná paleta a 4x korek. Jelikož nelze zadat nic jiného než násobky 4, tak musíš vyrobit 108 nástěnek ikdyž potřebuješ 105 a tím pádem spotřebuješ 108 korků a 27 palet ,-)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky mi to nebylo jasný, poněvadž jsem si nepřečetla to nejdůležitější (zmiňuje Casey) - na výrobu 4 kusů...
    Tak takhle už jóóó :DxDxD

    petaM2001 - Jaký hodiny o_O jo jezdecký, už jsem doma. Já mám dneska silně zataženo xDxD:eek:
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm dobrý stromečky už rostou pár skvrnivek jsem musel sice dokoupit ale prodal jsem hodiny jezdectví a ještě jsem v ++++xD
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska teda fakt perlím! Nejprve jsem aktivoval nebeskej řádek, což bylo v pořádku, pak jsem aktivoval strašidelnou kytici a šel jsem dávat kozy do tulidomků!!!!Velice mně překvapil čas šlechtění 15 minut a marně jsem přemýšlel kde se stala chyba!xD První várku jsem tak musel nějak vydržet,ale vyplatilo se , ze základu přeskok až na Létající kozu!:) Nyní už je vše v pořádku (po aktivaci ružovýho želé) a čas šlechtění je 6 minut!:) Akorát jsem navýšil počet tulidomků na 20ks!
     
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. Tak díky určité zásobě šlechtěnců koz a krůt a nějakého superka už mám stromky na ploše (všech 12 základních) a zítra by měla být první sklizeň (v noci asi ne, to budu spát..).. První úkol zatím jen stříbrný, abych se dostala k tomu druhému.. Ostatní musí počkat až na BB, protože superka nemám tolik.. ještě se mele..
    Chudáci ti, co nemají žádné šlechtěnce potřebné v prvních dvou úkolech.. :((

    A taky ty hodiny jízdy.. Jak jsem to tady četla (s dost velkým zpožděním), co všechno má být zapotřebí v té akci, tak jsem honem musela na trh nakoupit to množství palet barev a hodin jízd, protože jaksi jsem neměla čas to napěstovat s předstihem.. když jsou ty akce jedna za druhou.. a nevím, co bude zapotřebí za chvíli v těch dalších a kdy co..
    Bylo to docela drahý.. Myslílm kolem 9.000 stál 1 ks.. Nebo jestli něco bylo kolem 7.000.. už nevím.. Ale stálo to dost.. Takže mám konto zase nižší.. Ale jsem ráda, že nám ty stromy zůstanou..
    Před časem, jak byly ty kaučukovníky, mi bylo líto, že nám je vzali.. Byly taky originální..
    A doufám, že se mi podaří i ta dekorka.. taky se mi líbí.. :)

    Tak vám všem přeju, ať se vám podaří splnit to, co si přejete.. a získat to, po čem toužíte.. :)
     
  18. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Achjo, než mi došlo, že baby boom začíná až za pár hodin, tak už jsem já inteligent začala šlechtit xD. No, aspoň už mám vysazené první korkové stromy.
     
  19. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    skalara.v - asi prodal hodiny jezdectví , ne?? :p
     
  20. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Taky jsem četla, že "nižší počet do výroby zadat nelze". Ale napadalo mi, že když nejde zadat nižší počet, tak vyšší počet zadat jde. Takže by to mělo jít zadat i přesně..
    Kde je psáno, že nelze zadat nic jiného, než násobky 4 ? To mi nějak uniklo..
    A taky nechápu, proč to udělali tak blbě a nedali tam zrovna, že máme dodat těch nástěnek 108.. To chtějí, aby nám všem museli za ty přebytečné něco platit?
    Anebo snad chystají na konec akce ještě něco na ty zbylé nástěnky??
    Jako bylo kdysi dávno v jedné akci.. myslím se zlatými žaludy... :)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.