Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    asi už jsem rozmazlená, ale tenhle stonek už se mi zdá jako nevýhodný vzhledem k tomu, co bych musela vložit...
    asi dojdu ke korku a budu spokojená :)
     
  2. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak vzhľadom k tomu, že ja sem peniaze nevkladám, tak ani neprerátavam výhodnosť, Do akcií skáčem s nasadením a aj v tomto prípade to bude tak isto
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja výrobne neschovávam tie stále pracujú,predsa sa nenechám zaskočiť nejakým produktom aby som ho kupoval za nehorázne ceny.Ja som čo to predal s oboch produktov.Čo mi zvýšilo nechám zase na horšie časy co kdy by.
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer,
    k čemu je nám dobrý zase nový strom?Kde je pořád dávat Farmička není nafukovací.Raději by měli rozšířit plochy aby jsme měli kde dávat ty "zbytečnosti" které pořád dostáváme v úkolech.
     
    petaM2001, hrabenka1951 a evainfo tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tepui,

    možná se ti to nezdá, ale přidání další plochy pro pěstování již existujících rostlin, stromů nebo zvířat zničí tuhle hru daleko více než dalších 100 druhů stromů nebo zvířat. A proč? Více plochy = více polí = více požadavků v akcích = více klikání = nutnost nákupu pomocníků nebo se na akce prostě vykašlat. Případně se tedy smířit s tím, že akce už jednoduše nedám.
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Proč zhruba přesně 238SK? Já nevím jak si to vypočtu.
     
  7. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj, tak do akce jdu asi tak jako většina .. získat nový strom co nejdřív, aby byl korek a musím došlechtit pavího krocana, ale neva, stejně potřebujeme ty mimča a šlechtit se musí.
    Nový strom mě nějak neva, vždy když mám od každého cca 6000 plodů jde do lišty a to samé u produktů, tam je limit 500 ks a stejně mám palety na ploše, protože je dávám do produktů spa.
    Ze stodoly moc neprodávám neb mne nebaví sledovat trh, vše pokrývám vlastní výrobou a prašule nesyslím a stejně mám hóódně než co potřebuju. Kupuju na trhu především mrkev a pšenici, ostatní spíš prodávám jen, když je akce a je vymeteno, ráda pomůžu, aby mohli splnit akci i další, kteří zatím nemají velké zásoby.
    Tak všem hezkou hru ;)

    tavos7 - 238 SK je nutno pokud chceš udělat celou akci
    potřebuješ 63 krůťat = 126 SK a 56 kůzlat = 112, tedy celkem 238 KS, ale nekteří nebudou plnit všechny úkoly, tak i míň budou šlechtit
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  8. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Kozy žádný,krocani žádný,palety žádný,pjostě nic,snad jen ty erteple by byly xD.Tak uvidíme,třebas něco dám:)
     
  9. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ale Pajdo, vždyť by stačila jen nějaká ta stráň pro ty stromy. Tam by se prostě nic pěstovat nedalo! Já jsem tu jen půl roku, ale bral bych taky nějaké ty vysuté zahrady. Když vládla Semiramis, tak to lidi zvládli, proč ne teď? Akce se mi celkem líbí, nakoupil jsem sedla hned zkraje a klidně bych je mohl prodat za více jak dvojnásobek. To to jede. Ale raději si je nechám. Samo jsem hned rodeo vyndal a snažím se něco pro ten trh nasyslit. Kutílek1929
     
    petaM2001, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  10. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Co bude dávat po dobu akce kouzelný strom?:eek:
     
  11. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Děkuji za vysvětlení. Já se nemohl zhruba přesně dopočítat kolik SK potřebuji na další požadavky, když nemám skladem 30x krocan domácí, 16x krocan paví, 38x skvrnitá koza, 16x černá koza a nedej bože bez BB.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zaobírám se myšlenkou, že nebudu dělat všechny úkoly. Asi to trochu ostrouhám a ušetřím :D.
    Nálepky mě neberou, korek XL je taky zbytečnost (s ohledem na krátký růstový čas v základu, aspoň to bude ladit s XXLkama).
    Stonek si ještě rozmyslím. A dekorku chcu ;)
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Mě se akce líbí :)
    Šlechtěnců mám dost, SK taky, pár produktů dovyrobím... tak s chutí do toho.......;) A jestli bude Baby boom,tak není co řešit :p
    Jinak přeji krásný zbytek večera!
     
  14. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    zejdy66
    Ahoj, body bude dávat :) akční rostlinu nepěstujeme, nic z polí vyskakovat nebude tak není důvod. Korek vypěstuješ na získaných stromech a nástěnku umeleš.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    stromy po akcii ostavaju v hre? nejako som to nepostrehol.
     
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    ovets3, ano, zůstávají. Je to psáno v ofiku: "Po skončení akce zůstane korkový strom ve hře."

    Hurá, alespoň že to BB bude. Jinak mi to vycházelo při genetice na 30* 2SK + 16* 10SK + 38* 2SK + 16* 10SK = 456SK - tak co zdejší genealogové, mám to správně? :)
     
    Naposledy upraveno: 19/6/15
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  17. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj...

    zejdy66 - EdmondDantes ti to vysvětlil dostatečně... kouzelný strom dává obvykle BZ nebo BZZ ( záleží na tom kde ho máš umístěný - zda na farmě nebo na Baharamě , BAHAparku) - vyskakovátka dává tehdy když jsou začleněna do akce a to v této akci není.

    Přeji ti fajn hru.
     
    findy22, petaM2001 a mirae tohle ocenili.
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Pěkná akce,šlechtěnce koz mám,ale chybí krocn paví,tak budu muset našlechtit asi,na trhu je cena kolem : 88 000,- KR /ks
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Do akce jdu, co stihnu mi udělá radost i když se nedohrabu až do konce;):);)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pajda: Já bych se přikláněla spíš k rozdělení Farmy a Bahamaramy. Stejně to kdysi měla být samostatná akce, ale byl to takovej nedonošenec, že se nakonec sloučily. Pak už by to nebyl takovej nářez, plochy by šly rozšiřovat a nová zvířata/rostliny/aj. by nebyly likvidační.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.