Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já nemám žádný JC ani jiné mazlíčky a koukám že jsem na tom úplně stejně. Vše napěstováno, namleto a jen cuk. sáčky chybí. Dva úkoly mám splněný a do třetího mi chybí 125 sáčků. zatím pěstuji proso, ale večer dám dlouhodobky.Z prosa to moc nevyskakuje. Na Baha pěstuji kávu tam je to o něco lepší se sáčky. Tak prima neděli , však oni vyskáčou. N.:)
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Mám pocit, že už to někdo na foru psal, ale dám to sem pro potvrzení a poprosím mod o prověření. Mouky je třeba na kompletní splnění 1700ks..... měl jsem 2000 a po naházení mně 300 zůstalo. Takže kdo nemá komplet namleto, mohl by dost ušetřit na těch 300ks.... pokud nakupuje suroviny, a nebo je prodat a ne zbytečně rvát do mlýna. Mě těch cca 200.000 kr nezabije, ale pro nižší lvl je to dost.
     
    Janké861, k.vitek a čarodějka007 tohle ocenili.
  3. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Tak já to spíš myslela v tom kontextu, že někdo píše, že má akci hotovou atd:)
    Že bych to nestihla se nebojím, to se mi nestalo nikdy. Fajn hru!
     
  4. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Jupííí............ celý úkol hotový,stonek je aktivovaný.Akce byla pohodová super vánoční a myslím že také i pro nižší levely zvládnutelná......času je dost. Děkuji svým sousedům za cukr.sáčky.Přeji všem farmářům i našim moderátorům pohodové a hezké vánoční svátky. :) ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/14
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Casey27,
    prověřoval jsem to a bohužel nemůžu si pomoci mouky je potřeba přesně 2000 ks.
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Díky za prověření, potom bude zakopaný pes někde jinde.... opravdu jsem měl namleto 2000ks a po naházení (akce komplet splněna) mám ve stodole 300ks. Neřeknu ti v kterém úkolu bylo kolik třeba.... nesleduji to, ale vzalo si to celkem jen 1700ks.

    EDIT: Tak se tím nezalamuj..... podstatné je tedy, že je třeba opravdu 2000ks. Jakým způsobem se to u mě stalo asi není až tak důležité. Jestli nějaká graf chyba, nebo špatný odečet při dodání....... je i možné, že jsem měl namleto víc a zobrazovalo se ve mlýně jen 2000, nedával jsem naráz ale po částech dle počtu co bylo zobrazeno ve mlýně a nějak neporovnával kolik bych měl mít. Ještě jednou díky za prověření a fajn hru.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/14
  7. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Ahoj pajdo, možná je to v ofiku špatně napsané. Chtělo by to projít akci od začátku.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj .Krakonoš.,

    to co navrhuješ jsem udělal a dokonce jsem si nechal na herní podpoře ověřit kolik Casey27 odevzdal mouky do akce a ať to počítám od shora dolů nebo ze zdola nahoru tak mi to dává 2000 ks.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Ahoj, já jsem dal taky mlít 2000, ve stodole mi zbývá 850. Plním ten třetí, čekám na vypadávátka. Mám dodat (dle ofika) 200 do předposledního a 650 do posledního. Takže to sedí až k předposlednímu a poslednímu úkolu, tam to bohužel nevidím, neb tak daleko nejsem.
     
  10. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak nevím, radši si dodělám zbytek mouky podle ofiku. Jinak:
    anýz: 1904/8000 + zaseto na všech plochách
    vypadávátka: 226/600
    mouka: 1350/2000 + mele se
    Vypadávátka vypadávají málo, ale může to být kvůli tomu, že jsem pěstoval na mletí. Naděje umírá poslední a pořád doufám, že to dám.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tej múky je naozaj zomlieť 2000 ks lebo ja som si po 2 x dal mlieť po 1000 a zostalo mi v mlyne 850 ktoré treba do 4 a 5 úlohy.Ja už mám zasadený aníz posledný krát a vypadávatiek mi chýba 135 zasadím potom to čo vždy a dúfam že to do zajtra napadá.Ak nie tak ešte času a času.
     
  12. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Namleto, napěstováno, čekám na 100 vypadávátek a bude hotovo. :)
    Akce pohodová a v klídku.
    Hezkou hru všem.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  13. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tentokrát to vyšlo krásně mám navic celkem jeden Anýz ale že mi to dalo počítání:) akcička hotová už ráno spokojenost - ted prodávám nastřídačku proso s ovsem ........
    no a z tajemna vyšla liška - krtek - mýval - červená výrobna japonských kaprů
    co na to říct
    všem co dodělávájí akcičku přeji at to máte brzo za sebou
    vám ostatním milý farmáři přeji krásnou adventní neděli
    mějte se krásně
     
  14. llew65

    llew65 Vážený autor

    U nás na trhu jsou vtipálci, kteří dají pod sebe 10 nabídek po 1 kusu. To je vyloženě spamování trhu, ale s tím se nic nenadělá, pokud RT nebude chtít sám od sebe. Kdyby u plodin platilo min. množství na 1 zakázku, bylo by po problému. Chápu jeden kus u zvířat, šlechtěnců a event. produktů, ale jinak ne. Když chci třeba hnojivo, musím se proklikat někdy až na desátou stránku, než se dostanu k nabídce, která obsahuje aspoň 100 ks. Jinak je to po jednom nebo 5 kusech.
    Dnes pytlíky vypadávají ještě hůř než včera - růže na hlavní a divošce, karafiáty na mýtině a na baha citronová tráva a celých 56 vypadávátek. To je děs!!!
     
    marcelina0007, zemanka01 a k.vitek tohle ocenili.
  15. tery2004

    tery2004 Zelenáč fóra

    ze začátku sáčky šly a teď to nechodí moc. a to jich je třeba 600. to nedám. zas jen ti co koupí ředu na stonku. super akce
     
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    peknu nedelu..tak s TM..4 ks mi vysli 2x macky,cervene osliky a oranzovy kacaci vybeh...vsetkym pekny zbytok nedele a posledny advent....nech sa dari..:inlove:
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak priatelia,akcia ukoncena a este mi zazelali aj stastne a vesele :inlove:,tak to ma dojalo a co je v tajomnych chlievikoch ???neviemlebo su v liste ;)
    ale akcia bola v pohode :music:
    a mozem si oddychovat :D
    pekny zvysok zlatej nedele :)
     
  18. Aangiee

    Aangiee Pisálek fóra

    Tak u mě vypadávátka taky nic moc, ale nejspíš je to tím, že ještě postupně na divošce dopěstovávám, proso a oves. Anýze dám ještě jednu točku na ostatních plochách a mám hotovo. Doufám, že mi to ještě napadá, potřebuji jich ještě přes 300, ale jak se říká, naděje umírá poslední:) takže všem, kteří ještě bojují, tak jako já, přeji mnoho úspěchu ;)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak z akcnich to padalo za mnoho hodin jedna sklizen, ted uz to pada z psenice a prosa tak, ze za hodinu 5 kusu - to neni tak spatny, to bych mohl stihnout jeste dneska dokoncit celou akci :)
    Bohuzel jsem nepocital a tam mam zbytecne moc anyzu, ale neva, ted hlavne nezapomenout kontrolovat vypadavatka, ze?

    Vypadavat ma 100 sacku/den, v tuto chvili ma byt 214 ([1.ukol]+89 ) nebo chybet 386, mam 575 (chybi 25 ), mam 95% hotovo.
    Stav anyzu : idealne 2848 kusu (1334/den, [1.ukol]+848 kusu ), mam 8459 z 8000 (105% ).
    Zatim uplynulo 35% casu, zbyva 92 hodin.
    Nezapomenout na mouku, chce jich 2000 po 1:12 (podle runy) at pak neni problem! (celkem 40 hodin mlyna)
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  20. burds

    burds Titán fóra

    Mě snad pytlíky nenapadají.Anýz hotový,mouka namletá ale sáčky nepadají a nepadají.Stojím na třetím úkolu nemám sáčky.Jinak bych to tam naházela a hotovo.Pokud mi to nenapadá budu mít vztek.Pohár mám 29/30,sovu,dráčka,můru ,cukino-jabl.koláč,velikon.marmeládu,mrkvový chleba,jo Johna citrona a stejně to nepadá.Co mám pěstovat necvím ani z růží a ani z ječmene to nepadá.Prostě stojím na 3.úkolu.Asi mne tato akce nemá ráda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.