Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To je moje první akce, tak budu ráda, když udělám alespoň jednu bedýnku:p:)
     
  2. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    ahojky , tak také hotovo (s malým košíkem), už jedu proso a oves ;) [​IMG]
    Přeji všem úspěšné splnění akce a krásný předvánoční víkend :music::inlove:
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak ta cena prosa je fakt síla...být nováčkem, tak na celou akci kašlu a točim oves a proso:)

    U mě všechem anýz ve stodole , budu čekat na vypadávátka...
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  4. hogofogo59

    hogofogo59 Pisálek fóra

    no, že by mi nějak vypadávaly cukrářské sáčky, ať pěstuji dlouhodobky či ne, tak to tvrdit nemůžu...z bídou ukončen první úkol, uvidíme....
     
    k.vitek a lacrima tohle ocenili.
  5. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Já mám anýzu 4553 a všude zaseto, 251 cuk. sáčků a 2 000 mouky. Skořice mám 8567. Takže akce je to pohodová a vypadávátka budou taky ještě je dost času. Přeji příjemné odpoledne a prima večer. Tera:)
     
  6. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Lidi neblázněte, já z vás budu mít mindrák! :D
    Včera jsem do noci měla ještě předvánoční lítání a zařizování všude možně, takže akci začínám až dnes a někteří už tu mají hotovo xD
    Musím se rychle zorientovat ... zasadit, zalít, pohnojit, pustit mlýn, co půjde hodit na trh ať taky něco trhnu ... a pak kopyta na stůl a pohodičku s rodinou až do Nového roku.

    Tak pohodovou akci a hlavně pohodové svátky i vám všem!
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    teda nestačím se divit a normálně zírám;) akce v počátku, na trhu hromady hnoje téměř bez povšimnutí... mohla jsem si udělat celkem slušnou zásobu - no, nekupte ho když je za super cenu :) takže v klidu můžu hnojit a hnojit a hnojit. Teď ještě aby padátka padala a bude to ve vánoční pohodě. Všem úspěch, klid a zábavu;)
     
  8. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    já asi pohořím na vyskakovátkách, vůbec mi nepadají :( Snad se to zlepší, ale jinak se mi akce docela líbí, když budu mít vyskakovátka, tak bych to měla v klidu dát
     
    74baja a lacrima tohle ocenili.
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jo líbí se mě kombinace něco napěstovat a něco ze stodoly jednou přebytky prodávám podruhé kupuji záleží jak se trefí do mých zásob je to lepší jak jenom pěstovat
     
  10. 74baja

    74baja Zelenáč fóra

    Achch joooooooooo:-(Za celý den mi vyskočilo tak 20 sáčků....Jestli to tak půjde dál-jsem bez šance..
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
    Alice tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak zítra dojedu anýz, mouka namletá ... no ještě chybí cukrovinky :oops: zase pracovní víkend a je těžké tajně klikat xD ....ale akce se zvládne :p s tím děkuji všem sousedům za sladké dárečky ... tentokrát je vážně potřebuji ;)
    všem ať akci zvládnou co nejlíp :)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Mám po dnešní první otočce anýzu. Je ještě dneska dost času, takže jsem dal anýz na všechny plochy s vodou a hnojem. Mouka už je komplet 2000 ks :).

    anýz: 5188 / 8000 ( chybí 2812 ) + zaseto na všech plochách
    cukrářský sáček: 384 / 600 ( chybí 216 )
     
    jaji, lacrima a Mersi7 tohle ocenili.
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Když začnu až teď....stihnu to ? xD
    Trochu mi ten zdejší Ráj cukroví znepříjemnil můj ledvinový kámen, který chtěl okamžitě ven, takže pole jsem rozhodila až teď a nějak to snad doženu. Kolik že je potřeba těch vypadávátek ? 600...no tak něco napadalo i v mé nepřítomnosti, tak uvidíme..uvidíme :)
    Dlouho jsem teď nic nesuperhnojila, takže zásoba je víc než obří, takže když bude potřeba použiju "zelené kapky" a ono to půjde.

    Tak když si to myslí i pajda361, tak to musím dát, i kdybych nechtěla :)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Twinulka,

    já myslím, že celkem v klidu stihneš.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne treba ešte 3 x zasadiť potom musím sadiť cibuľku,lieskovce na chrumkanie kvôli vypadávatkám lebo mi nejako biedno vyskakujú aj keď používam všetko možné čo sa dá.Času je ešte habadej tak verím že mi dovtedy napadajúxD.
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tentokrat horim na vypadavatkach i ja,tady na horach snezi,uz je to pekne pocukrovany,konecne to vypada jako vanocni cas,blahopreji vsem co maji hotovo--jste borci:inlove:,ja jeste bojuju,snad to dam,ikdyz litam do prace--zavazi se zbozi tak toho je azaz,tak hodne zdaru a vypadavatek
     
    Lyzarka a lacrima tohle ocenili.
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce je zatím v pohodě, mouka namletá, chybí 280 ks anýzu a 270 sáčků, zítra večer bude snad konec.
    A mezitím se něco vydělalo i na prosu.
    Tak pěkné Vánoce všem a ať Vám to padá.
     
    marcelina0007, Janké861 a lacrima tohle ocenili.
  18. s.milly

    s.milly Zelenáč fóra

    Ahojky, akce je super. Bohužel včera jsem tady celý den nebyla, takže teprve plním první úkol :( ale sáčky padají a obilnin na mouku mám taky dostatek, tak snad to vyjde :)
    Jen se chci zeptat...nějak nemůžu najít vlašský ořech, poradíte prosím?
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Vlašský ořech je plod ořešáku...;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. s.milly

    s.milly Zelenáč fóra

    Jasně, já jsem osel! :D :D
    Díky moc :)
     
    marcelina0007 a jandak tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.