Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    karolinka79 - když ono je to s těmi plodinami na každé farmě jinak. Někomu padá z karafiátů, někdo sází růže, u mě je to pórek a cibule či česnek. Musíš to vyzkoušet u sebe. ;)
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Pro dnešek už končím. Dnes jsem toho stihl poměrně hodně, takže není kam spěchat. Zítra dopoledne budu pěstovat proso a oves. Anýz půjde až odpoledne, sice to bude jen jedna otočka, ale nevadí, protože další dny bude také čas na pěstování akční ;).

    anýz: 2916 / 8000 ( chybí 5084 ) + zaseto na baha
    cukrářský sáček: 227 / 600 ( chybí 373)
     
  3. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    Tak u mě až tak nepadá, z první sklizně padlo úžasných 47, až jsem tomu nechtěla věřit. Ted do večera napadalo na první úkol, tj. aktuální stav je cca 129 sáčků. anýzu je něco kolem 1700, přesně 1000 ve stodole, ale vzhledem k tomu, že na ploše je ještě pár stromů, které sklidím ráno, tak nevím, kolik je naseto. ráno budu pokračovat,
    jen mě mrzí, že z prvního úkolu je jen kombajn. co secí stroj? Samostatně ho nemám v zásobě. tak asi budu muset zítra set ručně.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  4. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Mouka se mele, sáčky mám v počtu 146ks, veveruška se líhne, stonek jest zaplněn... co víc si přát :) Pohodová akce do předvánočního cvokhausu
     
    mituli tohle ocenil(a).
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, včera jsem se nedostala na farmu, takže se mi zaplevelila a jedu znovu od začátku:cry:
     
    k.vitek, marcelina0007 a teta.skrblice tohle ocenili.
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mouka namleta,plodiny sklizeno 2000 (další roste), sáčků 204.Jak to tak počítám dnes sklidím tři várky, do rána další pak dosadím co bude scházet a už jen čekat na sáčky. Akce pohodaxD:D:p;) FA 93,BAHA 223
     
    Lyzarka, marcelina0007 a lacrima tohle ocenili.
  7. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hezká vánoční akce.první ukol hotovka
    jedu pomalu druhý. pěstování tak akorát, je na to dost času a
    hlavně mám DOVOLENOU !!!!!!!!!!!
     
  8. artex

    artex Perspektivní autor

    ...tak já sázim jak o závod a ono je potřeba jen 8000 kousků:).
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Anýz 4984 chybí 3016
    Cukr sáček 419 chybí 181
    Vánoční mouka 2000


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 213+
    farmařím od 5.10.2010
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni růží a anýzu na baha je u mě stav docela příznivý. Teď dopoledne, jak už jsem psal včera, tak budu pěstovat oves a proso. Potom udělám jednu nebo dvě otočky anýzu, ještě uvidím podle času :p. Se sáčky nebude problém.

    anýz: 3660 / 8000 ( chybí 4340 )
    cukrářský sáček: 302 / 600 ( chybí 298 )
     
  11. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Zdravím všechny, tak po dvou sklizních 159 sáčků. Neměl jsem dlouhodobky jen obr stromy a zvířata. Doplňuji sklady po dvou předešlých akcích ;)) Nicméně jsem přesvědčen, že akce je splnitelná bez větších problémů. Pokud to bude padat dál tímto tempem tak v pohodě. Navíc jsem absolvoval firemní večírek takže na rozpěstovávání nebyl čas.
     
  12. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    No tady se hodně lidí chválí jak jim vyskakují sáčky ale mi tedy sáčky nevyskakují za dvě sklizně nemám ani 100 ks:sleepy: tak to je fakt zajímavé ?
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno.Ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Jo souhlasím s tebou po dlouhodobkách a výrobnách nemám ani na první úkol sáčky a tak je to jako při poslední akci ,nepadá to,už věřím,že některé servry to mají nastavené aby museli hráči dokupovat,končím ! O vánocích se nebudu honit,vánoce a rodina je pro mě důležitější.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/12/14
    k.vitek a hruštinka69 tohle ocenili.
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekne sobotne ranko....tak napestovane a namlete uz je....este pockam na cukrarenske sacky..chyba mi ich este docela dost...ale ved oni vyskacu..

    a sup sa robit doma poriadky,,a dnes ma caka moja najoblubenejsia cinnost v kuchyni robit rafailo gulky a rumove....a cukroveho bude az az..a cukrarensky sacok bude tiez ..zdobim pernicky...

    pekny dnik vsetkym a nech sa dari priatelia:inlove:
     
  15. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Hezké ráno všem! Vánoční akce se mi líbí. Já mám akční rozpěstovanou, ale momentálně pěstuju plodiny do vánoční mouky - protože bez té se k úkolu s anýzem stejně nedostanu, tak ten nechávám zatím ležet ve stodole. Vypadávátka tedy nic moc - taky co bych chtěla z ovsa a prosa, že? Uvidíme jak to půjde, po náročném pracovním týdnu je potřeba taky doma něco napéct, uklidit..... Přeju všem ať se daří na farmě i v reálu.
     
  16. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj a dobré ráno,tak akce fajn,docela jsem si přilepšila na krejcárkovém kontu(asi 1000000) mívám zásoby tak kolem 12000 až 15000,tentokrát se to vyplatilo.Něco málo jsem připěstovala a teď už jedu akční,do večera bude hotovo a jen počkat na sáčky.Tentokrát to asi nebude problém je času dost a dobře to padá.Hezké vánoce a vše nejlepší v novém roce všem sousedům a spoluhráčům přeje hanči57
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Čauky, takže akci nejedu ale ta vyskakovátka se zasekla i u mě, nemám jich ještě ani plný počet na druhý úkol. Jednak je to možná tím že jsem si sklidila v klídku včera ráno, tenhle řádek na stonku je mi opravdu na nic, pak se mi blokne vždy při přihlášení lesní mýtina, tudíž 3x se přihlásit než ji nějak sklidím a to ještě ne vždy a poslední faktor - moje domněnka, mám prázdný řádek co se nyní nabízí v akčním nákupu. Zamrzání mě nemrzí, už hraju zadarmo tak co chtít, že? Na lampárnu psát nebudu, jsem neplatič tudíž necítím potřebu po nich něco chtít. Dnes sklizeno tak jak normál a jen 60 sáčků, což je fakt dost málo, výrobny, stromky ponechány a stejně to neleze. Z obr stromů taky ne, ty mám právě na tý zmrzlý mýtině. Všem kdo jedete držím pěsti, mě tato akce ničím neoslovila a stonek na to aby mi něco vyskočilo navíc nekupuju. Hezký víkendík a ať se daří.
     
  18. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak já se dnes rozhodla pro prosomaraton. ta 100 za kus je neodolatelna takže akční jedu zatím jen na baha. jedinej problem je že z prosa moc pytlíčků nenapada ale to doufam dozenou dlouhodobky na noc. jinak anýzu zatím 2000
     
    k.vitek, Lyzarka a lacrima tohle ocenili.
  19. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Samozřejmě vím, že na každé farmě je to jinak a také to u sebe zkouším, spíš jsem to myslela tak, že když tu třeba deset farmářů napíše stejnou plodinu, stojí za pokus to vyzkoušet i na jiných farmách a ne že chci poradit ;)xD jo a z malin to nepadá xD
     
    skalara.v a k.vitek tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    zemanka01 : tvuj problem s 60 ztracenyma moukama jsem popisoval uz vcera, presne tak, nastesti jsem jeste nemel vsechnu mouku a tak jsem domlel akorat pote co jsem si uvedomil ze je to jen chyba mlyna...
    Padatka dobry, maximalni priprava, sousedi a parta J.C. davaji ocekavany prebytek, druhy ukol bude za chvili...

    Vypadavat ma 100 sacku/den, v tuto chvili ma byt 88 ([0.ukol]+88 ) nebo chybet 512, mam 298 (chybi 302 ), mam 49% hotovo.
    Stav anyzu : idealne 1163 kusu (1334/den, [0.ukol]+1163 kusu ), mam 1449 z 8000 (18% ).
    Zatim uplynulo 14% casu, zbyva 123 hodin.
    Nezapomenout na mouku, chce jich 2000 po 1:12 (podle runy) at pak neni problem! (celkem 40 hodin mlyna)
     
    k.vitek, zemanka01 a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.