Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já zatím nevím, co se vyklube z TS, zatím permanentně využívám pole s MJS a dárkem +1 na 48h k pěstování plodin krátkodobek..pak teprve jistím co mám z odměny v TS;)
     
  2. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Trochu mě překvapilo, že z TS vyskakují stáje, u nichž bylo již dříve uvedeno, že se v akci při nákupu dají získat naposledy.... (konkrétně orlí hnízdo).
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj stefanyp, orlie hniezdo bolo uvedené naposledy u Exkluzívneho podivuhodného výbehu, nie u Tajnůstkářský správce konírny.
    Kedže je to iný typ TS, tak si mohol získať túto stáj.
    Peknú hru prajem
     
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    akcia v pohode a zostalo 564 vypadavatiek
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem měl nakonec 696 sáčků navíc, což je docela slušné :). S touto akcí spokojenost až na tajemné chlévy, které nedaly nic speciálního, ale na to už si zvykám :D. Stonek se mi líbí a to je hlavní ;).

    anýz: 8244 / 8000 ( chybí 0 )
    cukrářský sáček: 1296 / 600 ( chybí 0 )
     
  6. milda

    milda Pisálek fóra

    Tak díky dárku z Adv. kalendáře +1 jsem přehodnotila svůj původní záměr skončit s akcí po třetí bedýnce, přidala jsem MJS, dopěstovala anýz a akci dokončila celou. Po dlouhé době! Jinak dělám akce jen kolik to dá bez "násilí". Takže tentokrát i za mně palec nahoru za akci i za kalendář! Všem krásné vánoční dny!
     
  7. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já z TS mám velikou radost. Dostal jsem: lišky, sobi, oranžová prasata a červenou kotlárnu. Má i velkou radost i z oranžových prasat :) a přáníčka co mi vyskočilo po dokončení akce. Hlavně jsem rád za sobi.
     
    lacrima, veselékopýtko a Laca-25 tohle ocenili.
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Mám úplně strach dát TS na plochu, jak slyším co z toho padá , je to velmi velmi zlé, :D, orli, krtci, myši, bobři a jiná havět ještě jsem neslyšel že by někomu vypadlo něco pořádného například vlk a jiné novinky, při mém štěstí mi vyskočí oranžová výrobna slepičích vajec nebo jiné nepotřebné harampádí které mám plnou stodolu;)
     
  9. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. já si nechávám TS i BAHA stromy z adventního kalendáře i z ráj cukroví až bude na ně oficiální akce. též nemám štěstíčko na novinky. hezký pohodový den ))
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Treťou úlohou som skončila :) Mala som len 6 000 Anýzu, ale pestovala som ho len sem tam, 4. úlohu som plniť nechcela. Vypadávatok bolo dosť málo, no na konci akcie mi ostalo 150 ani neviem z kade, som dosť prekvapená :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ahoj hubabuba1968,
    myslim ze vlci ani nemohli vypadnut lebo staci si precitat ako sa volali tajomny majstri a ze vlci mali iny nazov tajomnych takze asi ani nemohli padnut ale to je len moj nazor ze je to v tom

    edit :
    este ak sa mozem spitat je normalne ze za cely december mi z poli a obrych stajni a aj obrych stromov padlo len jedno stare zelezo a ked som aj v akcii pouzival navysovace BS? to aj vam tak malo pada?
     
    Naposledy upraveno: 26/12/14
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Feris1: je to možné že to je jak říkáš s tím vlkem;), jinak ohledně starého železa, tak to opravdu v poslední době moc nepadá;)
     
    katkap95 tohle ocenil(a).
  13. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Tak jsem se po téměř pěti létech hraní dočkal v 94.levelu. Z TS mám Koňskou stáj IV.:Růžovou. Moje první růžová stáj:)
     
  14. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Tak u mne ze stájí taky spokojenost - dokonce velká - ježek, 2x lišky a růžové ryby. :D xD :D
     
    lacrima, mousicka a Monča*** tohle ocenili.
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Tak já měla z TS 2x medvědy,křečky a kočky.No nic moc,ale nestěžuju si.
    To ty z kalendáře byly horší.Oranž.ryby+žlutá sříhárna ovcí+orli+kohouti,které radost udělali velkou,takže se to vyrovnalo.Ale jsou to žrouti,zas jsou potřeba do úkolu.
    Komu se růžovky vyklubaly,moc gratuluji.Mě se tohle štěstí obloukem vyhýbá.
     
  16. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak já jsem docela zpokojená z tajemniček:
    Svítání: 2x ježeček, holub, oranž kozy
    Správce konírny: 2x holub, čáp, oranž. výrobna peří
    Děsila jsem se, že mě zase budou chtít ukřečkovat xD. Ještě chybí do sbírky kohout a vlk. Na skaláře teprv TS zrají, tak dám vědět ;) Hezký večer
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky,
    vlk šel hledat Karkulku , kohout zaspal svítání a tak na mě zbyli holubi, liška, křečci a růžové peří.
    To asi aby se mi dobře spalo a měla jsem růžové sny o vlkovi a kohoutkovi.

    Ale budiž , "co není dnes může být zítra..." , peří mi nějak dochází a "Darovanému koni na zuby nehleď "
    Vpravo hleď , směr konvice pochodem vchod ...jdu si udělat
    [​IMG]
    Přeji báječné odpoledne.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak radosti je pomálu:
    Svítání: lišky, mýval, křeček, orel
    Tajemný správce: ježek (už třetí), krtek, kočky a křeček
    Nu což, všechno už mám, tak co bych vlastně chtěla, že jo o_O . I růžové peří by mi udělalo vééélkou radost. Tak snad příště ;)
     
    fany2020 a lacrima tohle ocenili.
  19. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem tuhle akci úplně vynechal. Svátky jsem si užil jinde, počítač si doma odpočinul.
     
    lacrima a -Pietro1976- tohle ocenili.
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.