Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Je to paráda jsem opravdu unešena krásným obrázkem na úvod tak to se Vám opravdu povedlo.Teď hlavně sázet a vyrábět doufám že se tentokrát podaří jít až do konce. zenkveta47
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    akce se mi zamlouva,je fajn ,ze akcni je osmihodinovka,aspon neni stres(ten budu mit az ke konci)ja to mam vzdy--pohoda-pohoda áá coto honem honem
     
  3. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Kdo psal že je možné koupit malý košík přes SMS,není to prosím možné,protože je tam cena jen 25 Kč a po kliknutí se opakují kusy do košíku,je to chyba,anebo čím to je?Toto je napsáno v návodu na hru - Malý cukrářský koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    75x anýz
    20x cukrářský sáček
    50x superhnojivo Děkuji za vysvětlení
     
  4. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já pro začátek mám 133 sáčků...akce se mi líbí a hlavně jsem ráda,že toho na pěstování není tolik před vánoci a dá se stihnout i plno práce okolo:music:
    Všem krásnou a pohodovou akci;)
     
  5. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já už budu mít hotový první úkol :D Po první sklizni jsem měl 70 sáčků. :D
     
  6. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Ze startu vypadlo 113 sáčků, napěstováno bude hned, takže jen namlít a bude hotovo. Přes vánoce se nikam nemusíme hnát - super ;)
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    pěstování mám teda já až nad hlavu - bude to výzva!
    jelikož krom akcí nepěstuju, tak jsem od včerejšího vyhlášení akce stihla napěstovat pšenici a oves a teď jedu proso spolu s rozpěstováváním akčních
    doufám, že nebude moc utažený kohoutek na vypadávátka, zatím z prosa na 3 plochách 5ks - trochu jsem nervózní
     
    k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  8. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    Tak zase tak dobře to nepadá, nebo jen někomu, protože ze tří ploch špaldy, kterou jsem vyměnil za karafiáty, které jsem při akcích na rozjezd používal dříve, protože to z nich v poslední době už moc nechtělo padat, a která mi přece jen začala přinášet v globále těch vypadávátek víc i přes to, že dává méně bodů, a jedné plochy paprik a stromů na Baha mi vypadlo jen 101 sáčků. A to je počet, který hravě zvládám na začátku většiny akcí i bez aktivovaného bonusu 100% navíc, který mám z bonusového dárku v adventním kalendáři. Takže se děsím, jak to bude padat, až mi tento bonus skončí. A mrkvový chleba jsem přestal používat úplně, protože to v poslední době na počet vypadávátek mělo vliv spíš opačný. Tak si držím palce a říkám si, že času je zatím dost, a že to přece jen napadá.
     
    k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Tak já sáčků 40 - taky ok :(
    - asi nějaká sranda
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak i s mazlíky (sova, drak, vrána, můra), JC, bonus 100% BZ z kalendáře, velikonočka + marmoška z růží - všude lepší chlívky, výrobny, hodnotnější stromy - vypadlo 80 pytlíků. Zatím snad nejméně ze všech akcí. Takže - někdo má a někdo nemá o_O
    ( ostatně jako vždycky). Ale času dost. Osmihodinovka je super, bo stihnu i jiné věci...;) Tak krásné adventní farmaření a ať nám to odsejpá :music:
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Mám za sebou 2 rozpěstovávací otočky na polích 2*2. Teď jsem dal ještě jednu otočku anýzu na mini pole 1*1 s vodou a jelikož jsou přijatelné ceny hnoje na trhu, tak i s hnojem :). Mám zaseto na všech plochách + 46 ks ve stodole. Sáčků je zatím 178 :p.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pro Pavlahan - tuším, že badyán je druh anýzu, tak asi proto ;)
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Divny, dal jsem postupne mlyt 1300 kusu, ale nekontroloval jsem pocet... domlela se davka a ukazuje to o 61 mene v mlynu, tak jsem jich dal 61 kusu a ted koukam ze mam o 20 vic nez bych cekal - ale v dodavanu surovin... tak nevim, kde je pravda... asi to necham na nizsi cislo a zbytecek uz se udela kdykoliv...
    Padani slaby, prestoze plna farma karafiatu je maximum, ale nestezuju si, mam 100% rezervy v kazdy akci :)

    Vypadavat ma 100 sacku/den, v tuto chvili ma byt 16 ([0.ukol]+16 ) nebo chybet 584, mam 150 (chybi 450 ), mam 25% hotovo.
    Stav anyzu : idealne 202 kusu (1334/den, [0.ukol]+202 kusu ), mam 0 z 8000 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
    Nezapomenout na mouku, chce jich 2000 po 1:12 (podle runy) at pak neni problem! (celkem 40 hodin mlyna)
     
    evca190, karolinka79 a jaji tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak první otočka na skoro celou farmu na políčka 1*1 právě zaseta, ve stodole zbylo ještě pár akčního anýzu. Dala jsem znova nejen s vodou, ale i s SH a i hnojem, jeho cena za 5,50 Kr za 1 ks se musí využít. Vypadávátek dost - s 6-ti dárkama jich mám 251.
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    první úkol hotov - nálepka ;)
     
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já budu mít za 2h rozpěstováno do všech prostor, padátka nepadají , po chlévech,růžích a citr.trávě jen 50...no nic, ono se to rozjede;):p
     
  17. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Mám 87 sáčkov a len pred pol hodinou som prišla domov. Asi prestanem chodiť do práce a budem sa venovať len Farme či?
     
  18. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak mně vypadlo 89 sáčků... nic moc, ale na splnění to bude :) akcička je pohodová a odměny pěkné, palec nahoru ;)
     
    skalara.v a Lyzarka tohle ocenili.
  19. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Tak já mám zatím jen 35 sáčků,bída
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Krasně to odsejpá......... zatím 3534 ks Anýzu a 354 ks sáčků.Ještě jedna otočka a skončí mně bonus ze stonku. Nezdá se RT že 96 hodin na další aktivaci je krapet přehnaný ??o_O
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.