Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janmil

    janmil Perspektivní autor

    ahojte, akcia ukončená z TS 2 x líšky, orol a bocian
     
  2. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Patřím už také mezi šťastlivce. I když byla akce pohodová , i tak jsem byla nervózní - vánoční shon:cry:, odskakování k PC....
    Tajemné stáje nic moc - mýval, orel, medvěd (udělal radost:D) a "ponožky". Přeji veselé Vánoce a úspěšný nový rok :).
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    akciu som ukoncil a to som sa ani velmi nesnazil :D tak nestresujte :) stajne nič moc, oranžové chlievy pre prasata, rybky a pštrosa + bocian, ten potešil ;)
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :) tak jo, dnes odpoledne jsem mezi tulipány na Lesní mýtině vysadila 4 vyhrané TS z této akce... a?
    Čáp, Křeček, Liška a Oranžové kachny
    Čápa ještě nemám, a tak jdu honem mlít krmivo ;) ...ten to zachránil,
    Lišky jsou čtvrté,
    Křeček je třetí ...a mám dojem, že jsem už jich několik při O+D posílala dál,
    a Oranžové kachník? ...šestý! Dává 2 kachny, tak dobré :)

    Kdo finišuje, držte se! :music:
     
    Ria30. a skalara.v tohle ocenili.
  5. evca190

    evca190 Vážený autor

    Ráno jsem odtajnila ty tajemné chlívky a hrůza děs :music: Všechno buď oranžové nebo žluté (prasata, koně...) :sleepy: Vypadávátek mám navíc 304, škoda že je nemůžu poslat těm co je potřebují :)

    A abych nezapomněla ;) Příjemné prožití svátků vánočních a hodně zdraví, spokojenosti, pohody a optimismu do roku nového ;)
     
    Mersi7, michalka59 a kometak96 tohle ocenili.
  6. filisek1970

    filisek1970 Zelenáč fóra

    zasázen přes noc - 19 hodinový karafiát na všech třech loukách, paprika na Baha , použita MJS a vypadlo jen 79 vypadávátek - cukrářských sáčků - tak to si snad dělá RT srandu :mad: to je slabota k pláči :cry:
     
    deniskaH tohle ocenil(a).
  7. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak doplňuji TS - zase oranž. pštrosi, lišky, medvěd a holub. Vše mám. Chybí mi ježek, žáby, kohout, čáp, o vlkovi ani nemluvím. Ááááááááááááááááchjóóóóó.....
     
    k.vitek a sisinka tohle ocenili.
  8. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny, tak stres sice byl, ale nakonec jsem to stihl splnit ještě před Štědrým dnem, takže Farmerama bude mít krásné vánoce :) . Odměny se mi líbili, i když mě překvapilo, že se tento rok Vánoce slaví pečením a né záchranou Vánoc :D Akorát mě opět zklamalo, že se ve městě neobjevija Vánoční výzdoba města :( Co se týče TS, tak jsem se rozhodl je odkrýt až v novém roce, abych zjistil, jestli je to rok smůly či štěstěny, dokonce jsem si naškudlil i TS z Bahamaramy na další rok, abych věděl, jaký je nový rok :D, na druhou stranu, ať je to rok jaký chce, pořád je stejný, akorát se změní číslice :D . Ale přesto musím uznat, že každý rok vypoví osud jednoho občana České či Slovenské republiky šťastně či naopak, ale zase k věci :D . Přeji všem šťastné a veselé Vánoce a ať vám zítra Santa nadělí kupu dárků - teda, pokud jste byli hodní a nezlobili :D
     
    -Pietro1976- tohle ocenil(a).
  9. babioli

    babioli Osvícený autor

    Z tajemných chlévů mám oranž. koně, oranž. prasata, lišku a oranž pštrosy. V 91lv. opravdu skvělý.
    Farmář 1970 nic proti tobě ale v ČR naděluje Ježíšek. Hezké vánoce přeji všem.:)
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hlásím - i já konečně hotovo !
    V 89 levelu se všemi možnými vychytávkami ( a troufám si říci i s nějakými zkušenostmi) se s akcí takhle babrat, a to jen kvůli vypadávátkům, no fujky!
    Jsem zvědavá na ty tajemky xD. Se vyloženě těším...:D(jak na Ježíška, salát a kužížek telecí - a že se salátek letos povedl, mňam :inlove:)
    Na druhé farmě stromky super - Delonix, Rohovník, Mango XXL, ( no a papouščí, 2x banán XL a pistácie) :p
     
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Jupí, mám hotovo.To je snad první akce, kterou se mi povedlo takhle v klidu dokončit.
     
  12. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Tak na úvod ˝Zachraňte Ježíška před tlusťochem bez tradice˝. Jinak namleto a napěstováno mám, ale opět vypadávázka stojí za nic. Z louky s pohárem plnýgh pidi polí po 12 hodinách pěstování 15 vypadávátek. V 87 levlu fakt slabota. Jinak všem přeji krásné a pohodová svátky.
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ještě že chodím pročítat diskusi...jinak bych nevěděla, že odměnou byly i TS...v zápalu sledování, kdy už budou dopadané pytlíky, jsem tuto odměnu jaksi přehlédla:p...
    Dnes čtu , co jste kdo z odměny získali, tak honem na farmu a já mám fakt taky 4 TS v bedně...super:D

    jo a jak pytlíky nepadaly..tak teď už jich mám 289 navíc;)
     
    Mersi7 a vlasaty-had tohle ocenili.
  14. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak akce skončená už včera. Velká spokojenost, ze stájí vyskočili křečci a myši za ty je velká spokojenost, pak oranžový pštrosy, ti taky potěšili a orlové, no ti půjdou do hvězdy :). jinak všem co ještě nemají hotovo přeji aby to v klidu zvládli. :)
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak ještě před dnešní ranní sklizní mám navíc 358 sáčků, ale jsem nejvíce zvědavý, jak to bude padat dneska ;). Zajímá mě jestli uvolní kohoutky nebo ne, když je ten Štědrý den :D.

    anýz: 8244 / 8000 ( chybí 0 )
    cukrářský sáček: 958 / 600 ( chybí 0 )
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes už mám 604 sáčků navíc ;)
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  17. lukashek98

    lukashek98 Pisálek fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku volbu upraviť.Ďakujem
    ahojky, v ráji cukroví jsem vyhrál magický stonek, ale nejde mi aktivovat Jaké tam musím vložit předměty? Ten největší asi nemám. děkuji a všem přeji krásné svátky

    omlouvám se, musím splnit 5 bedýnku, už vím
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/14
  18. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak jsem odtajnila chlívky a vylezly mi oranžové ovce, los, medvěd a - 3× hurá - čáp! Ten mi chyběl, tak mám radost, je to taková vítaná třešinka na dortu za úspěšně splněnou akcí.
     
  19. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Hezký štědrý den všem :) už mám taky farmu plnou cukroví a sáčků navíc nepočítaně xD buď pustili kohoutky nebo to fakt bez navyšovátek na body padá líp ;) tak užívejte klidu, pohody a lásky a já jdu shánět chleba, na který jsem včera zapoměla :p
     
  20. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    já jsem ukončila včera a dnes odtajnila 2x kachní rybník- základní, křeček a kočky, takže žádný zázrak, snad to bude z adventu lepší :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.