Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak mouka namletá, anýz napěstovaný, organická bavlna nasázena. Ještě chybí 140 vypadávátek a akce je hotová. Takže počítám zítra večer konec nejpozději. Doufám v dobrou nadílku ze stájí. jelikož mi toho ale chybí dost tak by aspon 2 zvířátka co nemám mohli vyskočit na ty vánoce :p
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. ISABELLAMARIA1

    ISABELLAMARIA1 Pisálek fóra

    super říkám si jestli není škoda dávat suprkrmivo do výroben zklidil jsem celou louku a opět jen 2 sačky ,z ultrastomu celá louka 1 sáček a z cibule z celýho pole nic ta to nechápu a to už 2 dny stojím na 3 úkolu a mám jen 21 sáčků dodaných fakt super vypadávačka

    a o penězích to určitě nebude ale bude v tom nějaká chyba protože na manželově účtu to docela padá a peníze do toho nedáváme
     
  3. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Hurá, žlutá výrobna vajec v 95.levelu, bomba. Křečci, medvěd a holub.
     
    Laca-25, skalara.v a jaji tohle ocenili.
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ahoj Vero.nika82
    som rad ze mas taku velku radost zo zltej vyrobne vajec , ako malo staci k radosti xDxDxD
     
    Laca-25 a jaji tohle ocenili.
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Já jsem z TS měl obvyklou skvadru, lišky, kočky (ty snad padají pokaždé), oranžoví pštrosi a červené ryby, abych se necítil tak ošizený. Vzledem k tomu, že mám růžové, které jsem si pracně vyšlechtil a postavil, tak to teda žádná extra hitparáda není. Stále nemám čápa, ježka a žábu, o vlkovi ani nemluvě. Fňuk.
     
  6. Grillus

    Grillus Pisálek fóra

    Nevím co bych dala za kočky, žáby a ostatní potvorstvo :) Nicméně mám hotovo, jen vypadávátka chybí :( Musím nasadit asi jinou strategii :(
     
    Laca-25 a lacrima tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jupí! :music: mám hotovo

    Taky jsem měla pocit, že vypadávátka moc nepadají. Sáčky doskákaly asi před 2 hodinama, když jsem sklidila Begonii s SH a vodou na pole 2x2... a měla jsem je povrtulkované.
    Ještě mi to dobře skákalo ráno z Pórku, včera z Cibule... a to z políček 1x1
    Používám MJS a další řemeslné produkty a pohár mám na 29/30.

    Opravdu to chce hledat...
    ...i když, já potřebuju Begonii do úkolu v Družstvu ;)

    Jo, a TS stromečky a TS stáje na mě čekají v liště... zatím... mám tam ještě zapomenuté TS z nějaké jiné akce 8) ...tak je na noc vysadím všechny :) A večer zas upravím farmu a Baha do své klasiky... nějak mi chybějí produkty do řemesel.
     
    AknedZ05AknedZ a lacrima tohle ocenili.
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach jooo,to tam RT chrápe a nereaguje na naše stýskání že to nepadá???
     
  9. HajdalakCZ

    HajdalakCZ Zelenáč fóra

    Moc dobrá akcička :D

    Je sice trošku těžká (hlavně ty sáčky :p)

    Alespoň chytám Vánoční atmošku :)
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem i já dosáhla Ráje cukroví a ani to nakonec nebylo tak děsný...i když jsem začínala kapku se zpožděním. Padátko mám momentálně navíc jeden kus, ale na to se naštěstí nehraje..hlavní je, že to dalo a můžu si zase jet to svoje stromořadí :)
    Můj pohled na ráj :p
    [​IMG]
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jsem 49 level, pěstovat můžu max. ředkvičky za 39BZ, baha jsem si otevřela před týdnem, 10level, odemčená skořice,ještě ani banány nemám - může mi někdo vysvětlit, jak mám nasbírat ty... sáčky..., když už mám nachystáno, napěstováno, namleto vše pro 4.úkol ? Mám horko-těžko (sáčkově) splněný 2., a ve stodole mám 20 sáčků... Na louce, mýtině, hlavní a baha mám pidipole, použila jsem 2xMJS a cukinovej koláč. Takže - může mi někdo poradit, jak mám dosáhnout toho, aby mi to padalo? Jsem trochu naštvaná, chtěla jsem dosáhnout na správce konírny, všechno pro to mám, a NEPADÁ ! To neovlivním... Spravedlivé to není, snažím se, ručně sázím a sklízím pidipole, a ... nic. Teď mi ještě jede MJS, a tak tam mám anýz, protože má nejvíce BZ, i když ho už nepotřebuju, ale po předchozí sklizni s MJS to bude teda bída, a to jich potřebuju ještě 280.
    Není to spravedlivé, protože nemám šanci to splnit. A přitom jsem pro to udělala všechno, co jsem mohla, jsem z toho...řekněme... smutná...
    Nějaký tip ?
    Jo, a úkol Výstava mám splněný osmý z 15....
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
  12. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak nasáčkováno, zbytek už jsem doplnila snadno. Takže hlásím, že úkol splněn a vyskakovátka už mám i na rozdávání. Mám z toho radost. Padolo to z kedluben a ze špenátu. Tak po večerní sklizni na noc nahážu TS. Ještě musím zítra koupit po cestě z práce kapra a pak už se můžu hnát k našim na vánoce, protože malá už má prázdniny a je tam. Tak hodně štěstí s vyskakovátky.
     
    Bagíra77 a lacrima tohle ocenili.
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj tydýtková,

    skús sa pozrieť tu ako na vypadávatká alebo o sáčky si môžeš napísať tu-posielanie a výmena darčekov.
    Akcia končí až 25 a dovtedy to určite zvládneš.
    A ak náhodou nie,nebuď z toho smutná , ešte bude kopec akcií ktoré budeš zvládať úplne v pohode.
    Keďže máš nižší level, tak je jasné že s tým je vačší problém, dokonca aj vo vyšších leveloch to nepadá až tak moc ako to sledujem. Ale všetci sme začínali, ja napríklad hrám cca 3,5 roka a moja úplne ukončená akcia bola skoro po 1,5roku hrania a to ešte len začínali kadejaké vylepšováky.
    Držím všetky prsty a prajem peknú hru.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  14. kuriatko898

    kuriatko898 Pisálek fóra

    No neviem ako sa mi to podarilo ale asi HOTOVO!!!
    prajem všetkým pokojné Vianoce
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak naposled si musím postěžovat,po sklizení dvou polí s akční plodinou mi vypadlo 17 sáčků děs běs...
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ;)jupí čerte :music:
    neodolala jsem a odbouchla jsem TS za floreny... ještě něco zbylo z kina... výsledek?
    Naprostá spokojenost, jen 1 chlívek půjde do lišty:) losí ohrada, jinak na ploše zůstalo: holub, žlutí lanýži, červená kotlárna xD už druhá získaná z TS, takže za mě palec hore a velký dík:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
    k.vitek tohle ocenil(a).
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Děkuju mousicka, o vypadávátkách jsem četla, a o sáčky už jsem si napsala (díky!). Do akce jsem šla, když jsem usoudila, že to dám, spočítala jsem si to, a těšila jsem se, že mi to jde, a že tajemné stáje dostanu, protože jsem všechno splnila. Ale do hry vstupuje něco, co neovlivním, ať se snažím jakkoliv, a to mně ... rozladilo. Kdybych točila kolem štěstí, tak neřeknu, ale tohle... fakt jsem vlastně zklamaná a naštvaná. To není o štěstí. Byla jsem na sebe pyšná, ale teď nevím, jestli ještě budu hrát, tenhle faktor totiž ani není "odhadnutelný" a tak se mi to nezdá fér ! Já nevím, asi něco nechápu...
    Vše dobré mousicka, díky!
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  18. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    ahoj všem.........tak už mám také hotovo,konečně vypadly poslední vypadávátka
     
  19. evca190

    evca190 Vážený autor

    Konečně jsem domlela chybějící mouku a akci dokončila :p Tajemné chlívky jsou na ploše, ale na zázraky už dávno nevěřím... xD Vypadávátek mám v současnou chvíli 143 ks navíc, a to jsem pěstovala celý den proso ;)
     
  20. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Ešte sa mi domelie 30 ks múky a fertig...akcia skončená...mala by som ešte vytiahnúť..tie tajemné stáje...čo z nich bude...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.