Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak hotovo :music:, a jelikož jsem člověk nedočkavý, tak jsem odklikala ty 4 stáje, co jsem "vyhrála", a dostala 2x orel, křeček a čáp.
    No, zůstanou sice v liště. ale jsem spokojená :) Mohla jsem dostat třeba taky oranžové koně nebo něco jiného oranžového :cry:
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ja som tiež na vypadávatká nasrdená, pestujem na striedačku akčné (tých už mám takmer dosť - stačí noc) a samozrejme proso.Pri tom celú divú lúku zverinec a stromy a kde nič - tu -nič. Nemám ani 3 úlohu. Na porazenie... Ale času dosť. Akcia je to celkom pekná;)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaaak hotovo, casu plno, zadny stres s vypadavatkama - akcni da snad kazdy a o ostatnim proste sazet bez prestavek...
    Vsechny posledni mi vypadly z ovsa a prosa, uplne to stacilo :)
    Ted teda nezapomenout zasadit TS, ze?


    Vypadavat ma 100 sacku/den, v tuto chvili ma byt 241 ([1.ukol]+116 ) nebo chybet 359, mam 605 (chybi 0 ), mam 100% hotovo.
    Stav anyzu : idealne 3209 kusu (1334/den, [1.ukol]+1209 kusu ), mam 8459 z 8000 (105% ).
    Zatim uplynulo 40% casu, zbyva 86 hodin.
    Nezapomenout na mouku, chce jich 2000 po 1:12 (podle runy) at pak neni problem! (celkem 40 hodin mlyna)
     
  4. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Takže klasika, zase je to na náhodném číslu, v mém levlu a s těmi výdobytky:music: na vypadávátka mi to připadá jako výsměch, takže i nadále bojkotuji nákup SK, stromů, stájí a Florenů, ať si RT trhne ploutví:p;):D
     
    Alice tohle ocenil(a).
  5. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hlásím těžký nedostatek vypadávatek :cry:
     
  6. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak uvazuji,ze si už nebudu kazit vánoce cvakáním u počítače. Všechny plodiny mám dávno napěstovány, ale vypadávátka mi nestačí ani na splnění třetí úlohy(podotýkám, že tentokrát hraji hned od začátku). Už trpím i stihomamem......opravdu ty radostné hlasy, co říkají jak jsou na tom úúúúúžasně jsou od normálních hráčů???? Nějaký čas můj hrou postižený mozek o tom uvažuje.... :p:p:p
     
  7. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    poslední otočka anýzu na baha a bude hotovo
     
  8. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Taky mám akci hotovou, čekala jsem jen na pytlíky. Ale zdárně ke mně dorazily. Všem svým sousedům děkuji za dárky. A přeji všem krásné Vánoce.
    [​IMG]
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    stáje všechny do lišty nic moc :(:(:(


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 213+
    farmařím od 5.10.2010
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Pozbieral som si cibuľku aníz a ostatné čo mám na farme už mám hotovo a vypadávatká mám aj navyše.Teraz si počkám čo sa mi vykľuje s tých 4 stajní či ich nebudem musieť poslať do šrotovne(vláčika)lebo mne v každej akcii kde boli tajní tak vyliezli samé blbosti čo musím dávať do lišty.Teraz neverím že mi vylezie aspoň jedna čo nemám.Tak mi to nedalo a stajne som odokryl.Ako som predpokladal:líšky,škrečky,oranž.ovce a myši.Šúúúp všetko do lišty.A teraz čakať kedy vypravia vlak.
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
    skalara.v a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  11. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ja sa tiež hrozím, aby mi zas nevykukli z tých stajní krty, som nimi vždy zavalená, už sa obávam, že sa mi raz celá farma prepadne, ako mi ju potichu podrývajú...
    úloha dnes ráno splnená a tak váham, či začať zarábať na prose
     
    evainfo, skalara.v a -Kuteno- tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    No asi to nedodělám.Na Štědrý den kolem poledne pro mne přijede syn a k PC se nedostanu.Do té doby mi to nenapadá,stále stojím na 3 úkolu.Tentokrát jsem na noc dávala cibuli.Už vážně nevím co dát.Jinak vše hotovo.Doufám,že za tu namletou mouku co nebudu moci dát do ůkolu alespoň slušně platí
     
  13. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Ahojte, hlásím hotovo- výborná akce. Ještě tak moct zrealizovat hvězdičky. Ty jenom přibývají a jsou k ničemu. Všem přeji krásné Vánoce.
     
    zemanka01 a nanyblacks tohle ocenili.
  14. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Krásný adventní čas všem farmářům. Tahle akce je vskutku pohodová. Začala jsem cca o 30 hodin později, protože jsem byla na apaluše úplně bez netu, ale krásně zvládám. V tuto chvíli mám 3. úkol splněný, anýz v plném počtu, pytlíků chybí 35, mouky 500. Dopěstuji proso a namelu a zítra bude hotovo a dám farmu do původního stavu. Do konce akce času dost, takže nezoufejte.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  15. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Asi jsem od RT dostala k ježíšku pootočení kohoutku s vypadávátky, protože přes noc se mi jich objevilo na každé farmě přes 100. takže mi chybí po 20 pytlíkách a to vlastně jako bych už měla splněno, protože to bych měla při příští sklizni dát. Tak ať vám RT taky pootočí kohoutky a přeji všem hezké vánoce a do nového roku zatím nic nepřeju, sejdeme se u kompu koncem roku u další akce.
     
  16. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já mám napěstováno, ale sáčky mi stále chybí. Tak snad těch 48 co potřebuji během dne vyskáče a když né tak zítra je taky den. Třetí úkol hotový. Hezký den všem přeji. N.:)
     
  17. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Zdá se mi to, a nebo tentokrát prostě vypadávátka moc nepadají? Normálně jich mám mnohem víc než je třeba, neb nedávám všechny úkoly a tentokrát, když bych je mohla stihnout, tak chybí... :(
     
  18. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Blonda, jsem na tom stejně jako ty...teď jsem sklidila celé Baha(dlouho rostoucí plodiny) a vypadlo mi jedno vypadávátko. Ty radostné hlasy už považuji za provokaci a to někdo výše psal, že začal až po 30 hodinách!!!!!Já nemůžu splnit ani třetí úkol--stále mi na něj chybí 170 vypadávátek!!! Proto této hře taknějak nevěřím.
     
    Blonda141 tohle ocenil(a).
  19. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Mne ešte treba 150 vypadávatiek mám zasadené maliny aj s nich pár bude.Máme na to ešte 2 dni a pár hodín.
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    akcia ukoncena uz skor,vypadavatok mam naviac 168,a z ts sa mi vykluli medvede,macky,lisky a holubky :sleepy:,no mohlo byt aj horsie napr.:eek:ranzove kone alebo kurniky
    teraz si dochovam zvieratka, ;)
    zelam krasny zaciatok tyzdna a vela stastia pri dokoncovani akcie :)
     
    Mersi7, evca190 a kometak96 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.