Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak já už jsem to začal házet vše do úkolu a zatím to vypadá skvěle :). Mouka bude sedět, mám teď 650 ks a do posledního úkolu je potřeba 650, takže super ;). Jinak, co se týče sáčků, tak jich chybí ještě 12, tak snad už to dneska padne, abych už měl hotovo :p.

    anýz: 8244 / 8000 ( chybí 0 )
    cukrářský sáček: 588 / 600 ( chybí 12 )
     
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky ,tak na dvou farmách komplet hotovo,na třetí nejmenší chybí 14 pytlíků,takže po další sklizni hotovo.Na každé farmě jsem na trhu vydělala přes milion,ale neprodala jsem všechno,nechtělo se mě toho zase tolik dopěstovávat.Ve stodole zase dopěstováno zhruba,co tam bylo,jen co skončí mrkvovka,dávám výrobny a zvířátka a zase bude až do 29 klid na farmě.Pohodová akce,nejvíc mě to padalo z lískáčů a na Baha z ibišku.Růže už dávno nejsou na vypadávátka to nejlepší.Lidi nezoufejte,ještě je dost času do konce.Hezkou hru a zdárné dokončení všem.:D;)
     
  3. Jablečný.sad

    Jablečný.sad Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři, tak tato akce se opravdu povedla - není překombinovaná a mají šanci ji zvládnout i ti, kdo nejsou tak často u počítače.
    Veselé Vánoce všem!
     
  4. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Heh! Právě jsem zjistila, že i do posledního úkolu je třeba skořice... a já jí pro jistotu prodala... :D Dneska šla fááákt dobře na odbyt... xD Chjo, to snad už néjní se mnou možný... ;)
     
  5. irka

    irka Zelenáč fóra

    napěstováno mám, ale ty vypadávátka to je pokaždé stejné, asi to stihnu jen tak tak.
     
  6. _Kleopatra_

    _Kleopatra_ Pisálek fóra

    Napěstováno mám taky, ale protože s hrou končím cca za 2 hodiny (a to mi určitě chybějící vypadávatka nevypadnou), mám splněné pouze 2 úkoly. Všem ostatním přeji hodně úspěchů a pěkné vánoční svátky.
     
  7. verhora

    verhora Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Tý jo, 101 sáčků ? Mám tu akci skoro hotovou a sáčky namám do třetí bedýnky :-( ani polovinu.Poradíte nějakej urychlovák na vyskočení ? Díky :)

    *odstránený zbytočne rovnaký príspevok*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/14
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mám 472 vypadávátek. Myslím, že je to slušné. Času dost, chybí asi poslední otočka akčních a pak pojedu cibuli.
    Trochu žasnu, že se někdo diví, že mu to nepadá, jelikož točí proso a oves. No přátelé, z prosa a ovsa vám to opravdu padat nebude xD
    Jinak akcička pohodičková, jsem ráda, že nám nešoupli žádné brutální cifry, bo prácičky je asi u každého dost. A takhle se to dá zmáknout raz dva...;) Tak ať se daří :music:
     
    jaji, Ria30. a -Kuteno- tohle ocenili.
  9. kenča

    kenča Zelenáč fóra

    Já pěstuji Anýz a ze všech ploch mi vypadlo pouze 48 sáčků.To nemám ani na druhou bedýnku:(
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já jsem zatím na sumě cca 5000 ks anýzu,(MJS, voda, SH) nikam se neženu ,pěstuju jen na hlavní a to ještě ne celé :p namleto mám, vypadávátek potřebuji ještě 93 ks. V klídku se psychicky chystám na shon klidných a pohodových dnů vánočních, škrábe mě v krku, tak popíjím slivovičku. Manža se mě snaží neustále něco vykládat, já ho téměř nevnímám....no naprosto klidný a obvyklý večer.

    Ať i vy všichni máte krásné a klidné dny sváteční.......;)
     
    skalara.v a evca190 tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak já za 2 hoďky a 11 minut sklízím poslední várku anýzu. Měla bych to už odpo, ale na noc jsem tam měla karafiáty, a nějaké další dlouhodobky :) No a počítám, že mi s poslední sklizní vypadne i těch posledních potřebných 28 sáčků, takže pak už jen dorazím v posledním úkole vánoční mouku, a bude hotovo.
    Jsem ráda, že mi to takhle vyšlo, protože hned ráno jdu na trhání zubu (před vánocema je to paráda), a nevím, jak moc mi opuchne huba, a jestli vůbec budu mít náladu čumákovat do kompíku, takže aspoň že tu akci budu mít hotovou :)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    A je hotovo! Konečně dopadaly poslední kousky sáčků a mohl jsem akci dokončit :). Akce to byla docela pohodová, což se před Vánocemi hodilo. Dekorace už jsou ve stonku :p.

    anýz: 8244 / 8000 ( chybí 0 )
    cukrářský sáček: 612 / 600 ( chybí 0 )
     
    skalara.v, evca190 a Ria30. tohle ocenili.
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    skalara.v s tím s tebou až tak nesouhlasím já točím celé dva dny jenom proso vydělala jsem zatím 7 mega něco jsem měla akční jsem dávala jenom na noc přes den jenom baha sice ještě nemám hotovo anyzu mě chybí 400 a sáčku mě chybí 81 zítra budu mít hotovo
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Rozhodně nepěstuji proso ani oves, a stejně nepadá......
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Milá teto mě to nepadá z ničeho.Nemám ještě ani na třetí úkol.To se mi fakt ještě nestalo.-.-Ale kupovat nebudu.To ať si ty výdobytky vetkne RT za klobouk.:mad:
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Včera k večeru napěstovaná akční a to jen na třech plochách, na mýtině zůstaly obrstromy. Večer pak proso, na noc česnek, dopoledne dopěstovaný oves, pak jsem dala vlčí mák. Po jeho sklizni dopadaly zbylé pytlíky a akce je v pohodě dokončená. ;)
    Na vypadávátka je nejdůležitější příprava :music: nejdelší plodiny, obrstromy a nebo výrobny, když na začátku toho dost vypadá, pak se může pěstovat i krátkodobka 8)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    .macca. - tak to máš super. Asi máš slušné náhodné číslo ?
    Z jedné plochy prosa mně vypadne max jeden pytlík. Ale mám obr stromy, chlívky, nějaké výrobny, střídám akční s prosem....Tak se to nějak srovná. A spoléhám na mazlíky. Ty nemít, tak nevím...;)
    teta65 - a jak jsi na tom - já vždycky vyšiluju a když to hodím do sčotu, tak jsem v průměru....Akce končí 25. - času ještě dost :music:
     
    Naposledy upraveno: 21/12/14
    kometak96 tohle ocenil(a).
  18. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tuhle akci dělám lážo plážo.... Dokončuji čtvrtý úkol a zítra bude hotovo ;) Není kam spěchat, času dost ;) Kdo ještě čeká na vypadávátka, přeji ať Vám to pěkně napadá :)
     
    kometak96, skalara.v a Ria30. tohle ocenili.
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    to je tak ubijejici cekat jen na padatka... farmu jsem si hodila do normalu, kseftovat s prosem me neba.... tak se chodim divat a cist, jak uz mate hotovo ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že zítra ráno jsem na nějakou dobu naposledy na PC, tak to vypouštím. Ale Tobě držím pěsti, aby padalo.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.