Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Mno sekla som sa , fakt niektorí aj napriek rozsiahlej diskusii hľadajú vypadávatká :D Mno zasadené je, teraz ešte počkať kým sa rozpestuje dosť plodín a dám to na konfortné pole /to je u nás pohopole :D / a pôjdem robiť niečo iné.ako vidím dá sa pestovať aj na baharame, takže to bude fajn, aj keď Baha nerozbortím , ale na niekoľkých políčkach budem pestovať aj tam :)
    lenže aj napriek SH ,vode a hnojivu, renátkinmu SH ešte stále som mala len po 35/35 kusov, musím počkať až aj tie dozrejú a potom hurá ... hm, aby som nezabudla použiť ešte mrkvovo jablokovú zmes, tú som pri prvom zbere ešte neaktivovala :D nechám si ich na zajtra. :p
     
  2. bill

    bill Pilný autor

    tak a je zasiete druhy krat;):p;)
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Shanigan,
    kdyby jsi ještě použila MJS, tak by jsi měla jako základ rozpěstování 45ks.
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: co se doby trvání akce týče - máme několik možností:
    a) chybička se vloudila do ofiko popisu akce (nebylo by to poprvé a jistě také ne naposledy)
    b) chybička je na straně programátorů - nedovedou spočítat kolik hodin má 6 dnů (také z jejich strany nic překvapivého)
    c) nejedná se o chybu, ale o silvestrovský žertík - tak hráči a teď si lamte hlavy - potrvá akce 5 nebo 6 dnů?
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    nezmarka.cz můžeš prosím zjistit, jak je to s trváním akce? Platí údaj na časomíře nebo v popisu akce? Přece jen je to rozdíl jednoho dne... děkuji
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj čarodějka007,
    podivná časomíra je již nahlášená a čeká se na vyjádření z vyšších míst.
     
  7. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak jsem četl diskusi, velmi jsem se bavil,haha. K otázce překladu = jednou česky a jednou po slovensky, veru, to by bolo fair. Alebo, ako to kedysi praktikoval pán (s)Husák, obě řeči najednou a každý ať si vybere. Alespoň by se trochu poučila dnešní omladina. Já jsem vyrostl na obou řečech a někdy se mi po slovenčině v telce aj stýská... Včera jsem dokonce našel nějakou knihu ve slovenčině - pohádky lotyšské a s chutí jsem hned půlku přečetl a večír v posteli ji dojedu. K tomuhle času pohádky tak nějak patří, ne? Vždyť na tu největší pohádkovou knihu na světě věří přes miliardu lidí. A přesto jsou lidi to, co jsou... :):)Druhá otočka už roste a tak mne ještě napadlo, že oni nám schválně plundrují ty kozičky? Podle orákula mají být v neonakci!!!! Uvažuji o tom, že úkoly s nimi nebudu plnit a raději ty trubky namelu. Pěstování lnu trvá daleko méně času a taky je méně náročné než krmení koz. Kutílek1929;)
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jé vona je akce :eek:no nic jdu rozpěstovat:p
     
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Překladatel z originálu toho co je potřeba by se nad sebou měl vážně zamyslet........a oprášit pořádně znalosti jazyka.

    A jinak jsem se náramně pobavila, výpočty.......jakoby polovina lidí zde ani nechodila nikdy na Zš,
     
    eleanorelik1, STYBI a babako tohle ocenili.
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kutílek1929 neonové kozí chlívky už máme....teď jsou na řadě kačeny, ovce a kravky ;) ...no ovce chcou tady taky a ne málo :(
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezký večer všem , tak jak to tady nyní čtu, tak mi připadá, že už je Silvestr dnes, takhle jsem se dlouho nepobavila, díky za tuhle diskuzi, je legrační. Jinak akci pojedu lážo, plážo ne, to by bylo už moc.
     
  12. bill

    bill Pilný autor

    pouzivam vsetko
     
    STYBI a babako tohle ocenili.
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) jj, čarodějka 007, plundrují nám stavy zvířat, no nic, chlívky jsou na ploše, nějaké mé a bé ještě odchovám, než budou potřeba ... jen musím zkontrolovat ty kačky, na ty jsem pozapomněla
     
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  15. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Čaro, díky za opravu! Zjistil jsem ovšem, že těch ovcí mám o čtyři stovky méně než koz - a tak se ptám. Stojí 5 výběhů DRAK za 100 ovcí? Pokud by tam byla zaručena alespoň jedna růžovka nebo event. červená verze ,tak snad...No, uvidím... Mezitím dám na plochu ještě nějaké chlévy místo hus, ať se to množí. Asi obětuji jednu plochu a nahodím je přes noc, ty kratší byliny stihnu vyfiknout přes den a padátka nám teď starost nedělají. Dvacet chlívků x 5 nocí = 100 ovcí. Jo, do toho jdu. Kutílek
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    No vida, že to jde.... [​IMG]
     
  17. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Tak dneska asi nějak těžká akce, už to jsou čtyři hodiny od začátku a ještě nikdo nehlásí splněno :D
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Skeewe ještě se nedopočítali, co je všechno potřeba xD
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) čarodějka - oni určitě v Hamburku čekali u PC, zda se někdo ozve, proto to opravili tak rychle ... xDxDxD
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Otestovala jsem Ohňostrojovou baterii na baha a prosím modíky o upřesnění v popisu akce - na baha dává baterie BBZ.
    Takže kdo honíte body na baharamě, pořádejte ohňostroje tam ...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.