Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak jsem začal rozpěstovávat, doufám že to pude v pohodě;)
     
  2. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akce na pohodu, jen mi trošku schází využití Kouzelného stromu, vím že padátka tentokrát nejsou, ale i tak mohl dávat aspoň jednu raketu :(:music:
     
  3. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Prosím vás, vie mi niekto povedať, či hráme rovnakú hru. Moja akcia sa volá Teória veľkej farmy! To si z nás naozaj robia srandu ?
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) naozaj robia - českého překladatele by bylo dobré poučit, že má překládat a nezabývat se volnou tvorbou a ještě k tomu zcela "mimo mísu", český název této akce je opravdu velice originální a výstižný xDxDxDxDxD
     
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ja si myslím, že prekladatelia asi o sebe ani nevedia. Nedalo by sa ich akosi zosynchronizovať , aby nám tu nerobili zmatky?Sme na jednom fóre a fakt mi to už začína vadiť, že na kopu vecí sú úplne iné názvy. Radšej nech to aj pre nás nechajú v Češtine a nebudeme dopletení ako košíky.
     
  6. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdá se, že nám to překládají podle Němců a vám podle anglického originálu, jak se tak dívám. Když ale máme to společné fórum, mohli by to přeložit stejně. : (
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LubicaKrakova to je relativní....protože částice původního názvu procházejí lebkami různých překladatelů - což jsou různé časoprostory - a protože odpor v lebce každého překladatele je odlišný, liší se i rychlost procházejících částic. Jelikož překladatelé mají pravděpodobně k dispozici několik stupňů volnosti a kvalita materiálu v lebce každého z nich je rozdílná, je rozdílný i výsledek.
    Prostě to tak je :D
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Čarodejka, no toto si zase raz zvládla. Pobavila som sa...xD
    Ale aj tak by mohli modíci stým skúsiť niečo urobiť. Alebo nech to zostane len v jednej reči. Veď Slovák Čechovi rozumie a naopak:wuerg::wuerg::cry::cry:
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LubicaKrakova když se nad tím zamyslíš, je v tom obsažen můj názor na práci překladatele ;). Můj nadřízený, který má s podobnými výroky z mé strany poměrně rozsáhlé zkušenosti, tomu říká: "Být kultivovaně sprostý je boží dar".

    ...a modíci s tím nedokážou udělat nic, protože není v jejich silách zbavit se "kreativního" překladatele zákonnými prostředky :(
     
  10. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    nějak to bez těch vypadávátek není onoxD
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  12. bill

    bill Pilný autor

    pomaly to rastie:cry::cry::cry:
     
    babako, AnMaDi a STYBI tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, o text moc nejde, to jsou většinou slátaniny, hlavně, že máme stejné obrázky. Tak by neměl být nikdo popletený ;)
    A můj pes se rachejtlí nebojí, je to pašák, kočička zalézá pod postel.

    Jo, v jedné řeči, to už tady bylo a veĺa Slovakov bylo proti (diskriminace) a naopak by to nebylo o nic lepší (málokdo je tolerantní).
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
  14. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Akce byla avizovaná na 6 dní, ale na časovém ukazateli mi svítí jen 120 hod, buď neumím počítat, anebo se vloudila chybička. Nevím, co si mám o tom myslet a co je vlastně pravda.
     
  15. numerka1

    numerka1 Zelenáč fóra

    75 koz a 100 ovce ani náhodou nemám..:cry:
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    (Monte) podle mých výpočtů by měla celá akce trvat 144 hodin, neboli časomíra by nyní měla ukazovat 142 hodin....ukazuje [​IMG]

    inu, i čas je relativní xD
     
  17. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, mám pocit, že RT už oslavuje Silvestra a Nový rok:oops:xD
     
  18. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra


    Tak použij vodu a SuperHnojivo :D Neroste to tak pomalu. ;) Ohňostrojový květ mám už na celou hlavní. ;)
     
  19. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    No jo, prosinec má 31 dnů, kdo by to řekl, že? A třeba je jen chyba v nadpisu a akce bude opravdu jen 5 dnů. Pak sice všechny předchozí výpočty jsou správně, ovšem na chybný počet dnů. Jo jo, bláznivá farma xD
     
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    krásný podvečer přeji všem - úspěšně rozpěstováno a tím, že nejsou vypadávátka to vidím na pohodovou akci - tak ať se daří
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.