Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Pedagog se tomu taky směje. :D Slovní úlohy jsou kámen úrazu už na ZŠ. :)
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pročítám a musím se smát... Budou vypadáváka...nebudou...budou....nebudou... xD
    Pěkně nás RT před koncem roku udžují v pohotovosti xD
     
  3. bill

    bill Pilný autor

    uz sa tesim co nazbieram dufam ze vsetko krmivo sa hodi
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Náhodou, pro ty, co nemají tolik k dispozici a ani ten majlant na dokoupení, to může být opravdu dobrý adrenalin. Podaří či nepodaří se dovychovat ten počet koz a ovcí? Toť otázka, pane Shakespeare!!! Já je náhodou mám, neboť jak mi klesnou stavy pod 300, jdou chlévy na start. Na nějaké dokupování se moc necítím - včera jsem koupil nějaké šlechtěnce a přes sedm milionů zařvalo. Nejsemť žádný boháč a budu muset prolézat trh, bych trhnul nějaký ten krejcar zpět. Ta nuda... T:)-))
     
  5. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Po prečítaní diskusie a X krát počítaní vyšlo toto:

    9125 ohňostrojový kvet
    6050 len setý
    650 dutiniek
    (z toho stačí v mlyne vyrobiť 230x + zvyšok (420x) z prvých 3 úloh)
    425 raketokvetu

    Správne? Či??! :oops:xD
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    KiQuSiQ ano, opsala jsi to z poštovní zprávy dobře....


    EDIT: hmmm..... [​IMG]

    ;):D
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
  7. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Nie zo sprývy, tam som napísala :oops:

    Sem na fórum som napísala skôr, ako som mala tvoju správu... :oops:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/15
    AnMaDi tohle ocenil(a).
  8. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Také si myslím že to bude ted vše v pohodě mam i volno tak budu mít na to čas a klid.
    Přeji všem farmářům hodně štěstí do akce a štastný nový rok.
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    kuk na začiatok diskusie, tam je presne rozpísané na ktorú úlohu koľko čoho treba . Mno a potom už len kalkulačka a budeš vedieť koľko čoho budeš potrebovať na tie úlohy, ktoré urobíš :p
     
  10. suviste

    suviste Zelenáč fóra

    no super naběhla hra sklidím a ani jedna dutinka a to jsem tam měla vysoké bz :(
     
  11. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Dutinky si vyrobíš nebo vypadnou z Ohňostrojových baterií, které dostaneš z úkolu.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Suviste: koukni na první stránku a čti. Ono dutinky jaksi nejsou vypadávátka.
     
  13. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    suviste - dutinky nejsou vypádávátka, ale musíš je vyrobit ve mlýně a nebo získáš 4 ks z ohňostrojové baterie po odpálení

    Tak jsem byla pomalá s odpovědí :D
    Hezkou hru všem
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....no to jsme opravdu nemuseli čekat dlouho, než si někdo postěžuje, že mu nic nevypadlo :D
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p a jdeme na to ... a nehledáme vypadávátka xD
     
  16. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak, už je to tady, jde se na to, se opravdu těším........hlídám sice kluky, ale vše se zvládne:):):)
     
  17. bill

    bill Pilný autor

    a je zasadene uz len nech rychlo rastie
     
  18. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    takového blba jste ještě neviděli. Včera se kouknu do nového kalendáře akcí - zjistím, že novoroční akce začíná 1.1. tak si tam dám pohopole s karafiátama a vůbec si nevšimnu, že akce silvestrovská začíná dnes.:mad: Takže jsem vyplácala superhnojivo a akční jsem si dala na Baha:p no snad to stihnu
     
  19. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Akce bez vypadávátek, uf.., ještě že tak, už jsem se chtěl rozčilovat, že mi nic nevypadlo :D
     
  20. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    No tak to je dobrý,já jsem úplně přehlédla,že nějaká akce dnes začíná a neměla jsem zasazeno na noc..tak si říkám,že nebudu mít dost vypadávátek a oni žádné nepadají xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.